Sony XR-75Z9K flagmano 8K Mini LED televizoriaus apžvalga

Sony XR-75Z9K flagmano 8K Mini LED televizoriaus apžvalga

Sony Bravia XR Z9K serijos televizoriai aprūpinti naujausiomis Sony TV naujovėmis. Jo mini LED apšvietimas pagrįstas XR Backlight Master Drive algoritmu. Jis gali išmaniai valdyti tūkstančius mažų šviesos diodų, sukurdamas dinaminį diapazoną nuo gilių juodų iki ryškiausių šviesų, praktiškai be blyksnių ar šešėlių.

O XR 8K mastelio keitimas reiškia, kad 4K ir HD šaltiniai padidinami iki geriausio įmanomo vaizdo. Visa tai valdo pažinimo procesorius XR. Atnaujintas lusto algoritmas imituoja tai, kaip žmogus suvokia vaizdo ir garso informaciją, kryžmiškai analizuodamas vaizdus, ypač aplink židinio tašką. Sony Bravia XR-75Z9K 8K HDR televizoriaus apžvalgoje apibūdinsime naujojo gaminio funkcines savybes.

Sony Z9K apžvalga

Dizainas

„Sony XR-75Z9K“ televizorius išvaizda nedaug skiriasi nuo 2021 m. flagmano Z9J. Apvadas atrodo kaip kietas metalas, o galinė plokštė pagaminta iš gražios tekstūros matinės juodos spalvos plastiko. Prireiks mažiausiai dviejų žmonių, kad išpakuotų ir surinktumėte pridedamas kojeles arba sieninį laikiklį su pasirenkamu laikikliu, nebent jaučiatės ypač stiprūs ir drąsūs.

Dviejų pavyzdinių modelių dizaino skirtumai sutelkti į kojas ir galinio skydelio tekstūrą. Kojelės galuose siaurėja, o tekstūros raštas mažesnis. Mini LED apšviestas LCD skydelis yra apie 7 cm gylio. Sidabriniai rėmeliai gana ploni, mažesni nei 8 mm pločio. Kadangi 75Z9K televizorius yra labai platus, Sony sukūrė stovą taip, kad tilptų į tris pozicijas.

Tai padės pritaikyti net 85 colių modelį ant siauresnių AV baldų, todėl ekranas gali išsikišti į kairę ir į dešinę. Dviejose atstumo tarp kojų versijose – siauras ir platus ekranas gali būti dedamas viename lygyje su montavimo paviršiumi. Trečias variantas pakeltas, kad garso juostą būtų galima pastatyti po ekranu.

Vaizdo kokybė

„Sony Z9K“ televizoriuje yra „Bravia XR“ procesorius, kuris naudoja „Sony“ vietinį pritemdymo algoritmą, kad valdytų tūkstančius mini šviesos diodų. Kartu su pažangia „XR Triluminos Pro“ vaizdo gavimo technologija gaunami ryškesni vaizdai, sodresnė juoda spalva ir ryškios spalvos. „Sony“ teigia, kad jos mini šviesos diodai nepatiria prašvietimo – dažnas tokio foninio apšvietimo efektas, kai aplink ryškius akcentus juodame fone atsiranda matoma aureolė. XR Backlight Master Drive algoritmas yra atsakingas už tai, kad būtų pašalintas foninio apšvietimo prašvietimas. „Sony“ televizorių gerbėjams jis buvo žinomas nuo 2016 m. naudojant „Sony ZD9“ modelį .

Dabar jame pridėtas išmanusis komponentas, užtikrinantis, kad aplink ryškias vietas nebūtų akinimo ar aureolių. Dėl to geriausio modelio Sony Bravia Z9K didžiausias ryškumas tikimasi 2000 … 4000 nitų. Su šiuo lygiu ir XR HDR Remaster parinktimi Z9K televizorius gali aptikti kiekvieną ekrane esantį objektą, analizuoti jo spalvą ir valdyti kontrastą. Vaizdas vis labiau nesiskiria nuo realybės.

8K televizoriuje Z9K yra nauja Contrast Booster 20 dinaminio diapazono didinimo sistema – aukščiausio lygio „Sony“ siūloma 2022 m. televizorių serijoje. Numeravimo sistema neatspindi jokio faktinio našumo lygio, ji tiesiog naudojama tam tikram pavidalui pateikti.

„Sony“ X-Wide-Angle technologija užtikrina platų kontrasto santykį įvairiais horizontaliais ir vertikaliais žiūrėjimo kampais. Tai reiškia, kad Z9K turėtų būti puikus televizorius, kurį galima demonstruoti plačioje atviroje erdvėje.

Apie 8K galima pasakyti, kad šis turinys pamažu įgauna pagreitį. „Sony Z9K“ apdorojimo galia ir galimybės yra LCD televizorių hierarchijos viršuje. Keletas 4K televizorių gali prilygti ryškumui ir tikroviškoms spalvoms. Geriau negalvokite apie tai kaip apie 8K televizoriaus pirkimą, o apie vieną ryškiausių, ryškiausių ir galbūt geriausio 2022 m.

Priartinimas ir žaidimo režimas

Naudodami XR 8K padidinimo funkciją, vaizdas savo kokybe labai panašus į 8K. Tuo pačiu metu mastelio keitimas puikiai veikia su beveik bet kokiu turiniu. XR procesorius puikiai atkuria tikrą tekstūrą ir išlaiko detales. Todėl skirtinga raiška sukurti žaidimai labai gerai atrodo ekrane.

Visi 2022 m. BRAVIA XR televizoriai palaiko pažangias žaidimų funkcijas, įskaitant kai kurias HDMI 2.1 suderinamumo funkcijas, didelius atnaujinimo dažnius iki 4K/120 kadrų per sekundę, bendrą kintamą atnaujinimo dažnį (VRR) ir automatinį mažos delsos režimą (ALLM).

Vienas HDMI prievadas taip pat palaiko eARC / ARC, kad būtų galima prisijungti prie naujausių garso juostų ir AVR. Galėsite įgalinti neįtikėtinai sklandų žaidimą su sumažinta 8,5 ms įvesties delsa 4K/120 kadrų per sekundę turiniui ir specialiu žaidimo režimu.

Išmanusis televizorius

Tikimasi, kad „Sony Z9K“ paleidimo metu veiks su „Google TV“ OS, kuri palaiko patikimesnę ir paprastesnę „Android TV 10“ naudotojo patirtį. Platforma siūlo filmų ir TV rekomendacijas vienu metu, o ne sutelkia dėmesį į programas.

Balso atpažinimo parinktis padeda valdyti Sony 75Z9K televizorių be nuotolinio valdymo pulto. Galite naudoti balsą norėdami ieškoti filmų, srautinio perdavimo programų, leisti muziką ir keisti kanalus. Paprašykite „Google“ ieškoti konkretaus pavadinimo, ieškoti pagal žanrą arba gauti suasmenintų rekomendacijų sakydami: „Ką turėčiau žiūrėti?“

Integruotas „Chromecast“ leidžia srautiniu būdu transliuoti filmus, laidas, programas, žaidimus ir daugiau tiesiogiai į televizorių. Apple AirPlay palaikymas atlieka tą patį tiesiai iš jūsų iPhone, iPad ar Mac. Galite žiūrėti filmus ir laidas naudodami „Apple TV“ programą, savo programas ar net „Safari“. Savo nuotraukas galite rodyti visiems kambaryje.

Bravia kamera

Prijungę pridedamą BRAVIA CAM kamerą (taip pat, kaip ir Sony A95K ) prie savo BRAVIA Z9K televizoriaus galite išplėsti valdymo ir erdvinio garso parinktis. Kamera atpažįsta, kur esate kambaryje ir kiek toli nuo ekrano. Tada televizorius sureguliuos garso ir vaizdo nustatymus taip, kad galėtumėte geriausiai jaustis, kad esate veiksmo viduryje.

Tai reiškia, kad garsas, įskaitant dialogą, taps aiškesnis ir labiau įtraukiantis, o vaizdo ryškumas bus pritaikytas žiūrėjimo aplinkai. Be to, jūsų padėtis patalpoje bus nuolat stebima, o kartu bus koreguojamas garso kanalų balansas.

Bet tai dar ne viskas. Aptikdama atstumą tarp jūsų ir televizoriaus, Bravia kamera reguliuoja ekrano ryškumą pagal jūsų padėtį patalpoje. O televizoriaus šviesos ir spalvų jutiklis optimizuoja vaizdą pagal apšvietimo sąlygas, kad žiūrėjimas būtų geriausias.

Kamera taip pat gali stebėti, kaip arti vaikas priartėja prie Z9K televizoriaus, ir įspėti tėvus. Be valdymo balsu, kamera leidžia gestais keisti kanalus, reguliuoti garsumą ir kt. Galiausiai, jei, pavyzdžiui, išeisite iš kambario, kamera galės pritemdyti ekraną, kad taupytų energiją.

Garsas

Kaip ir daugelis 2022 m. „Sony“ televizorių, Z9K serija palaiko „Dolby Atmos“ objektinį erdvinį garsą. Įterptąjį garsą palaiko priekinių, šoninių ir žemyn skleidžiamų garsiakalbių derinys. Acoustic Multi-Audio™ technologija apima keturis aukštų dažnių garsiakalbius, užtikrinančius, kad aukšto dažnio garsai sklinda iš tinkamos scenos vietos, tiksliai atitinkantys tai, kas vyksta ekrane.

„Sony“ pasinaudojo savo OLED televizoriais ir sukūrė „Acoustic Multi Audio“ sistemą, kuri vibruoja įvairias ekrano paviršiaus sritis, kad sukurtų garso dažnius. Taip sukuriamas erdvinio garso efektas, kuris tam tikrame turinyje tarsi seka objektus ir simbolius ekrane, kai jie juda per kadrą.

Trumpai tariant, tai yra sudėtinga sistema, kuri suteikia labai įspūdingus garso rezultatus iš televizoriaus integruotų garsiakalbių. Bet jei kalbate apie tokio aukščio televizorių, vis tiek geriau naudoti pilną kelių kanalų garsiakalbių sistemą arba Dolby Atmos garso juostą su atskirais galiniais kanalais ir žemųjų dažnių garsiakalbiu.

Jungtys

„Sony 75Z9K“ turi gerą prievadų pasirinkimą. Tai apima 3 HDMI 2.1 vienintelį 8K, kurio pralaidumas yra iki 40 Gbps ir kuris nepalaiko VRR ir ALLM. Tik įvestys, pažymėtos HDMI 2 ir 3 ir iki 48 Gbps, palaikys VRR ir ALLM. Be laidinio LAN, skirto prisijungti prie interneto, yra „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“.

Garsui „Sony“ siūlo skaitmeninę optinę išvestį nugarėlėje ir 3,5 mm ausinių lizdą šone. Neįprastai „Sony“ taip pat prideda dviejų laidų garsiakalbių lizdą, kad įmontuotą garso sistemą naudotų kaip centrinį kanalą kelių kanalų namų kino garsiakalbių sąrankoje.

Z9K apžvalgos santrauka

„Sony“ Z9K apžvalgos pabaigoje apibendrinkime. Suprantama, kad nedaug žmonių norės pakloti didelę pinigų sumą, tačiau tiems, kurie nori geriausio to, ką gali pasiūlyti dabartinė TV rinkos padėtis, tai gali būti tiesiog skirta tau. Renkantis televizorių, nereikėtų ieškoti raiškos ir detalumo skirtumo, kurį siūlo Z9K.

Geriau atkreipti dėmesį į spalvų tikroviškumą, ryškumą ir kontrastą tarp šešėlių ir ryškių spalvų, kuriuos televizorius gali sukurti iš tinkamos medžiagos. Daugeliui žaidimų Z9K yra daugiau nei tinkamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *