
Kaip ir pasauliniai televizorių lyderiai LG ir „Samsung“, „Sony Electronics“ CES 2022 parodoje pristatė ne tik antrosios kartos „Bravia XR“, bet ir naują „Master“ seriją, paremtą hibridine QD-OLED technologija. Be to, „Sony“ buvo pristatytos naujos technologijos, kurias gamintojas savo televizorius ketina aprūpinti 2022 m. Kas naujo „Sony“ televizoriuose?
Naujos technologijos „Sony 2022“ televizoriuose
Tarp parodoje paskelbtų kompanijos technologinių pasiekimų yra pirmieji televizoriai su hibridinėmis QD-OLED plokštėmis , taip pat pirmieji Sony LCD televizoriai su apšvietimu, naudojant Mini-LED technologiją. Šis apšvietimas suteikia ryškesnį apšvietimą ir tikslias spalvas. Be to, „Sony“ ir toliau siūlo 4K OLED ir LCD modelių liniją. Į šį skaičių įeina OLED modeliai, naudojantys tradicines WOLED plokštes, taip pat LED apšvietimu apšviestų televizorių linija, kurios kaina yra žymiai pigesnė.
Visose savo aukščiausios klasės serijose „Sony“ pakartotinai naudoja XR kognityvinį procesorių, pirmą kartą pristatytą 2021 m. Vaizdo apdorojimas tokiu procesoriumi yra pagrįstas žmogaus regėjimo sistema. Dėl to žiūrovas, pažiūrėjęs, patiria daugiau jausmų ir emocijų iš to, ką pamatė. Procesorius palaiko specialiai sukurtą Bravia Core srautinio perdavimo turinį iš naujos aukščiausios kokybės Sony transliacijos paslaugos.
XR Backlight Master Drive
Patentuota XR Backlight Master Drive technologija tiksliai valdo mini šviesos diodų apšvietimą su tūkstančiais mini šviesos diodų. 2022 m. šią technologiją gaus du „Sony“ televizoriai. Tai yra Sony Master Series Z9K televizorius, kurio skiriamoji geba yra 8K, taip pat X95K serijos mini LED televizoriai iš 4K kategorijos.
4K QD-OLED
Nauji 4K QD-OLED modeliai pasirodys Sony A95K serijoje. Ši nauja skydelio technologija pagrįsta hibridiniu įgyvendinimu, kuris derina spalvų ir ryškumo padidinimą iš raudonų ir žalių kvantinių taškų keitiklių kartu su savaime skleidžiančia mėlyna LED OLED skydeliu. Savaime spinduliuojanti OLED skydelio technologija taip pat suteikia labai plačius žiūrėjimo kampus su dideliu kontrastu, ryškumu ir spalvų atkūrimu.
XR Triluminos Max
„Sony“ teigė, kad „XR Cognitive Processor“ pagerins A95K vaizdo našumą su XR Triluminos Max spalvų apdorojimu. Kompanija teigia, kad pateiks „natūraliai gražias spalvas ir atspalvius“, taip pat „plačiausią įmanomą spalvų gamą“. Ši technologija naudoja milijonus atskirų savaime šviečiančių pikselių, kad sukurtų ryškią, tiesioginę šviesą ir spalvų garsumą.
„Acoustic Surface Audio+“ ir „Acoustic Multi-Audio“.
Garso srityje „Sony“ ir toliau naudos patobulintą „Acoustic Surface Audio +“ OLED modeliams ir „Acoustic Multi-Audio“ LCD modeliams šioje srityje . Šios technologijos sukurtos taip, kad garso padėtis atitiktų vaizdą ekrane.
Dėl to garsai ir dialogas seka žmones ir objektus, kai jie juda kadre. Asortimente taip pat yra naujų funkcijų, kuriomis siekiama pagerinti srautinio perdavimo paslaugas.
Bravia šerdis
„Netflix“ buvo vienas iš pirmųjų adaptyvaus ir kalibruoto režimo įdiegimų. Televizorius automatiškai reguliuoja vaizdo apdorojimą pagal aplinkos apšvietimą. Todėl dabar mėgstamiausios vartotojų laidos ir filmai atrodys taip, kaip sumanė kūrėjas.
Be to, naujasis Sony Bravia Core / Netflix adaptyvusis kalibruotas režimas automatiškai sureguliuoja ekrano kokybę, kad geriau atitiktų pradinį režisieriaus tikslą. „Bravia Core“ yra „Sony“ srautinio perdavimo turinio paslauga, skirta atkurti aukštesnės kokybės vaizdus ir garsą. Jis pagrįstas televizoriuje integruota „Cognitive XR Processing“ technologija ir patobulintu vaizdo ir garso apdorojimu „IMAX Enhanced“. Ši funkcija suteikia prieigą prie daugybės naujų ir klasikinių filmų. Jame taip pat yra didžiausia IMAX patobulintų filmų kolekcija ir neprarandantis UHD turinys su Pure Stream. Tačiau šią technologiją turės tik kai kurie 2022 m. „Sony“ televizoriai.
Suderinamas su PlayStation 5
Be to, visi 2022 m. „Bravia XR“ televizoriai „puikiai tiks PlayStation 5“. Taip užtikrinama, kad kai suporuosite Bravia XR televizorių su PlayStation 5 konsole, gausite optimalią žaidimų patirtį automatiškai koreguodami ir optimizuodami vaizdą, kad nustatytumėte geriausius nustatymus. HDMI 4K / 120 kadrų per sekundę palaikymas papildomai užtikrina sklandų ir ryškų judesį reaguojančiam žaidimui.
Automatinis HDR tonų atvaizdavimas
„Sony“ taip pat palaiko naujas išskirtines PS5 funkcijas, įskaitant „Auto HDR Tone Mapping“ ir „Auto Genre Picture Mode“, kurios yra skirtos automatiškai koreguoti pagrindinius vaizdo nustatymus, kad atitiktų ekrane rodomo turinio tipą. Automatinis HDR tonų atvaizdavimas padidins HDR turinio spalvų ir ryškumo lygius, kad atitiktų didžiausias ekrano galimybes.
Tai bus pasiekiama tik su būsimais „PlayStation 5“ konsolių ir palaikomų televizorių programinės aparatinės įrangos atnaujinimais. Atnaujinimai gali būti įdiegti automatiškai arba naudojant pasirinktinę parinktį. „Sony“ teigimu, norint suaktyvinti „Auto Tone Mapping“, šią funkciją reikia įjungti pirmą kartą suporavus televizorių ir PS5.
Priešingu atveju naudotojai turės išjungti televizorių ir PS5, atkurti gamyklinius nustatymus ir įjungti šią funkciją pradinės sąrankos metu. HDR automatinis tonų atvaizdavimas bus palaikomas tik tada, kai PS5 ir televizorius bus prijungti tiesiogiai. Tinkami modeliai apima visus Bravia XR, taip pat X85K, X85J, X80K, X80J, X90H modelius.
Automatinis žanro vaizdo režimas
Automatinis žanro vaizdo režimas taip pat bus aktyvus, kai bus atnaujinta „PlayStation 5“ konsolių ir televizorių programinė įranga. Diegimas vyks automatiškai arba rankiniu būdu, atsižvelgiant į tai, ar vartotojas įrenginyje įjungė automatinio programinės įrangos atnaujinimo parinktį. Ši funkcija veikia tik tada, kai PS5 ir televizorius yra prijungti tiesiogiai. Tinkami modeliai yra visi tie patys Bravia XR modeliai, taip pat X85K, X85J, X80K, X80J, X90H serijos modeliai.
Bravia kamera
Taip pat 2022 m. „Sony“ pristatys naujai sukurtą originalų įrenginį, pavadintą „Bravia Cam“, kai kuriuose televizoriuose. Integruota kamera skirta užfiksuoti ir atpažinti, kur šalia ekrano sėdi vartotojai. Taip siekiama optimizuoti vaizdo ir garso nustatymus, kad vaizdas būtų geriausias. Patentuota kamera taip pat skirta priimti gestų valdymo komandas, padėti žiūrovams dalyvauti vaizdo pokalbiuose ir kitas naujas funkcijas. Pasak „Sony“, be vaizdo pokalbių funkcijos, dauguma naujų „Bravia Cam“ funkcijų bus pasiekiamos per būsimą programinės įrangos atnaujinimą.
Kelias į nulį
Be to, 2022 m. „Sony“ paskelbė, kad visi jos produktai buvo sukurti pagal pasaulinį aplinkosaugos planą, kurį „Sony“ vadina „Keliu į nulį“. Šiuo pasauliniu aplinkosaugos planu siekiama iki 2050 m. pasiekti nulinį poveikį aplinkai.
Na norėtųsi kad sonykd-55x80j televizorius atsilieka nuo stereo sistemos trūksta naujausios technologijos neturi tikrosios4k trūksta stereo atgarsius ar galėtumėme patobulinti šitą modelį trūksta naujausių spalvų labai raudona spalva būtų gerai kad sumažintų raudona spalva atsilieka spalvų parametrai reikėtų daugiau suryskinti melina spalva yra pajungtas bluetooth senas norėtųsi kad atnaujinti šitą modelį su stereo erdvinė naujausią bluetooth sujungti su 5g efektine sistema su naujausią LED sistema sujungti naujausią virtualine sistema su LG Samsung sistema ar galima bravia master perkoduoti su naujausią versiją naujausią stereo sistema ir ar galima QENED sistema pajungti nes vaizdą rodo mono sistema reikėtų tobulinti erdvinė stereo sistema su erdvinė efektine atgarsių daugekanaliu sistema atsilieka su naujausią sistema reikėtų viską sutobulinti su 3d trimatine virtualine su vizualinę sistema su naujausią vaizdo kokybė trūksta aiškumo reiškimo ir patobulinimo ir naujausią interneto vaizdo kokybė aukštos kokybės ir su naujausią dolbyatmostrue stereo sistema ir reikėtų įdiegti visuose įrenginiuose ir sukurti naują stereo sistema atsilieka modelis bosesound bar reikėtų tobulinti su kino auto stereo teatro erdvinė sistema o kurio modelisbose soundmusicbar 500SN:078332P82455061AE reikėtų tobulinti erdvinė 3d YouTube stereo sistema su naujausią versiją ir atnaujinti visas sistemas su dolbyatmostrue stereo sistema ir įdiegti naujausią versiją automatiškai idiegti