„Sony KD-65X81J Bravia“ – 4K HDR televizoriaus apžvalga

Sony KD-65X81J Bravia - 4K HDR televizoriaus apzvalga

Japonijos elektronikos kompanija „Sony“ į rinką išleido naujus „Bravia“ televizorius iš dabartinės „X81J“ serijos. 4K HDR televizoriai veikia su nauja „Google TV“ operacine sistema, paremta „Android 10“. Be HDR10, šie televizoriai taip pat gali leisti „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“.

Be 65 “versijos, taip pat yra 4 kiti dydžiai, kurių ekranai svyruoja nuo 43″ (108 cm) iki 75” (189 cm). Šioje „Sony KD-65X81J 4K HDR“ apžvalgoje, kaip pavyzdį naudodami 65 colių televizorių, atsižvelgsime į „X81J“ serijos pranašumus ir trūkumus.

Sony KD-65X81J Bravia - 4K HDR televizoriaus apzvalga

Dizainas

„Sony“ KD-65X81J televizorius daro įspūdį plonu dizainu ir aukštos kokybės plastikiniu korpusu. Kojų montavimas taip pat yra itin praktiškas. Tiekiamos plastikinės kojos gali būti pritvirtintos prie televizoriaus kraštų arba prie centro.
Televizorius „Sony Bravia KD-65X81J“, skirtas namų kino teatrui, kurio įstrižainė yra 65 colių, tinka bet kuriai televizoriaus spintelei. Jei jums reikia pritvirtinti televizorių prie sienos, turėsite įsigyti sieninį laikiklį („Sony SU-WL450“) atskirai. Pridedamas nuotolinio valdymo pultas patogiai telpa rankoje, tačiau „SmartTV“ programoms tinka tik ribotai.
Jei nenorite kruopščiai įvesti kiekvienos raidės iš ekrano klaviatūros, geriausia naudoti belaidę „Bluetooth“ klaviatūrą su jutikline dalimi, kurios taip pat nėra. Su šia klaviatūra jūsų „SmartTV“ galima valdyti beveik taip pat lengvai, kaip ir kompiuterį.

Įranga

„Sony Bravia X81J“ televizoriaus įranga tikrai įspūdinga. Pridedama viskas, pradedant sparčiu trigubu derintuvu ir „Google TV“, baigiant gerai veikiančiu balso padėjėju. Linijiniam televizijos priėmimui „Sony Bravia“ turi įmontuotą imtuvą DVB-C (kabelis), DVB-T2 HD (antžeminė) ir DVB-S2 (palydovinė televizija) su įmontuotu CI + lizdu mokamiems kanalams priimti.
Derintuvas yra pakankamai greitas. Perėjimas iš vieno kanalo į kitą trunka 1–2 sekundes. Taip pat galima įrašyti (skiriasi priklausomai nuo regiono). Tam reikalingas išorinis USB kietasis diskas,
kurio talpa yra mažiausiai 512 GB. Dėl didelio rašymo ciklų skaičiaus nepageidautina naudoti įprastą USB diską.

„Google“ TV

„Smart TV“ valdymas 65X81J televizoriuje atliekamas per „Google TV“ operacinę sistemą, pagrįstą „Android 10“ . Visos dabartinės srautinio perdavimo paslaugos, tokios kaip „Amazon Prime Video“, „Disney +“, „Netflix“ ir medijos bibliotekos, yra iš anksto įdiegtos.
Juos galima valdyti tiek nuotolinio valdymo pultu, tiek balsu ar išmaniuoju telefonu. Apskritai operacinė sistema reaguoja gerai. Srautinio perdavimo paslaugos ir medijos bibliotekos greitai įkeliamos ir veikia sklandžiai.

Sony KD-65X81J Bravia remote control

Vaizdo kokybė

Kalbant apie vaizdo kokybę, 65 colių „X81J“ turi 4K UHD ekraną su plačiais žiūrėjimo kampais, tiesioginiu LED apšvietimu ir įprastu 50 Hz atnaujinimo dažniu. Su 10 bitų skydeliu (8 bitų + FRC) „Sony UHD“ televizorius gali parodyti išplėstą spalvų erdvę, viršijančią 1 milijardą spalvų ir atspalvių.
„X81J“ serijos televizoriai gamina ryškias ryškių spalvų nuotraukas. Maži trūkumai matomi tik juodais tonais. Dėl to, kad trūksta vietinio pritemdymo, tamsios ir juodos vaizdo sritys yra tamsiai pilkos, ypač didelio kontrasto vaizduose. To priežastis yra IPS matrica , kurios vietinis kontrastas yra šiek tiek didesnis nei 1000: 1.
HDR10 ir „ Dolby Vision“ turinys su didesniu ryškumo diapazonu labai gerai atkuriamas. Tačiau kalbant apie maksimalų ryškumą, „Sony Bravia“ negali konkuruoti su aukščiausios klasės modeliais. Žiūrint 4K HDR turinį, didžiausias ryškumas siekia 400 nitų.
Ši vertė yra didesnė nei pradinio lygio 4K televizorių, tačiau jos nepakanka, kad gautumėte tinkamą HDR turinio efektą. Nepaisant 50 Hz atnaujinimo dažnio ekrano, vaizdas atkuriamas stebėtinai sklandžiai, be trūkčiojimų ar praleidimų.

„Sony X81J“ televizorius tai pasiekia atlikdamas tikslius vaizdo tarpinius skaičiavimus, naudodamas „4K HDR Processor X1“. Be didelės raiškos 4K Ultra HD turinio, silpnesni HD ir SD signalai taip pat rodomi aiškiai ir ryškiai. Apskritai „Sony Bravia KD-65X81J“ yra įspūdinga vaizdo kokybės požiūriu.
Garso kokybė
Kalbant apie garsą, nesitikėkite per daug iš daugumos vidutinės klasės televizorių. „Sony KD-65X81J“ nėra išimtis. Bendra įmontuotų garsiakalbių galia yra 20 W, o to visiškai pakanka žiūrėti televizorių mažame kambaryje. Techniškai „Sony 65X81J“ televizorius gali padaryti daug daugiau.
Naudodami garso sistemą, galite žiūrėti nuostabios „ Dolby Atmos“ kino kokybės filmus . Tiems, kurie nori gauti daug daugiau garso, galime rekomenduoti garso sistemą, atitinkančią šį televizorių. „Sony HT-G700“ garso juosta yra suderinama su „Dolby Atmos“ ir turi įspūdingą bendrą 400 W galią.

Jungtys

Skirtingai nuo pradinio lygio 4K modelių, „Sony“ X81J televizoriai turi gana daug jungčių. Tai yra 4 HDMI 2.0 prievadai, 2 USB 2.0 prievadai, antenos įvestis, sudėtinė AV įvestis, „TosLink“ skaitmeninio optinio garso išvestis, CI + 1.3 versijos lizdas, skirtas prijungti mokamą kabelinę televiziją. Taip pat yra linija, skirta prisijungti prie interneto, ir 3,5 mm garso išvestis ausinėms prijungti. Belaidis ryšys vyksta per „Bluetooth 4.2“ ir „Wi-Fi“.

X81J peržiūros rezultatai

Baigiant „Sony“ pateiktą „X81J“ apžvalgą, reikia pridurti, kad šios serijos televizoriai, kurių įstrižainė yra 50 colių, turi VA matricą. KD-75X81J modelio matrica vis dar nežinoma. Likusiuose „X81J“ televizoriuose yra IPS matrica.
Be to, atsižvelgiant į pristatymo regioną, IPS matricą šiuose modeliuose galima pakeisti ADS matrica . Apskritai „Bravia X81J“ siūlo ryškius vaizdus, ​​kurių spalvos yra natūralios, tačiau juodame fone matosi nedaug artefaktų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *