Samsung UE65AU8072 – 4K Crystal UHD TV 2021 apžvalga

Samsung UE65AU8000 - 4K Crystal UHD TV 2021 apzvalga

Per pastaruosius kelerius metus „Samsung“ 8 serija buvo puiki galimybė televizorių pirkėjams, norintiems subalansuoti technologijas ir kainą taip, kaip niekada nebuvo įmanoma. 2021 m. „Samsung“ serijos AU8000 serija tęsia patrauklaus kainos ir kokybės santykio tradiciją, tik vienu žingsniu aukščiau nei AU7100 serija.

Samsung UE65AU8000 - 4K Crystal UHD TV 2021 apzvalga

TV  naudoja „Samsung“ „Crystal LCD UHD“  technologiją. Ši televizorių serija yra paprasta naudoti, pasižymi minimalistiniu dizainu, galima rinktis įmontuotą balso asistentą ir geriausią savo klasės „Smart TV“ sistemą. Taip pat galite rinktis įvairius ekrano dydžius, todėl tikrai galite rasti savo erdvei tinkamą ekrano dydį.

Šioje „Samsung UE65AU8000 TV 4K HDR“ apžvalgoje, kaip serijos atstovas, aptarsime pagrindines televizoriaus savybes. Mes taip pat bandysime pabrėžti jo privalumus ir trūkumus.

Samsung AU8000“ apžvalga

Dizainas

Kalbant apie kainą, nenuostabu, kad „Samsung UE65AU8000“ televizoriaus dizainą pirmiausia sudaro juodas plastikas gale, rėmeliai ir stovas. Nepaisant to, jis vis tiek atrodo gerai sukonstruotas, kaip ir jo pirmtakas „Samsung TU8000“ . Jo svoris suteikia pasitikėjimo stabilumu. Minimalaus storio plastikiniai rėmai (mažiau nei 1 cm) suteikia stilingą išvaizdą.

Tai nėra be rėmų sukurtas dizainas, kaip ir brangesni QLED modeliai, tačiau rėmeliai vis dėlto mažiau traukia akį ir blaško dėmesį. Galime tik spėlioti, kodėl „Samsung“ nusprendė suteikti šiam modeliui, o ir kitiems, plačiai išdėstytas kojas. Centrinį stendą, kaip ir „Samsung TU8500“ , pastatyti ant baldų yra daug lengviau.

Samsung UE65AU8000 - 4K Crystal UHD TV 2021 side view

Kojos dabar ne V formos, o įprastos stačiakampės. Kojos yra sujungtos į vieną vienetą su televizoriumi, lengvai užfiksuojant. „Samsung“ logotipas yra dešinėje rėmelio pusėje ne centre. Vienintelis valdymo mygtukas yra po logotipu.

Žinoma, vietoj to galite pritvirtinti „AU8000“ televizorių prie sienos. Nugaroje nėra išsikišusių dalių, kurios galėtų sukelti šią problemą. Turėdamas pastebimai plonesnius 2021 m. „Samsung“ televizorius (iki 2,6 cm), jis turėtų gana tvirtai priglusti prie sienos. Šis dizainas vadinamas „AirSlim“.

Tačiau reikia pažymėti, kad vienas iš HDMI prievadų šioje padėtyje taps netinkamas dėl to, kad jis yra nukreiptas atgal. Tai nereikšmingas trūkumas, atsižvelgiant į tai, kad HDMI jungčių skaičius jau yra sumažintas. Tai yra, net ir gana kukliai įdiegus priedėlį, „Blu-ray“ grotuvą ir žaidimų konsolę, šie prievadai bus nedelsiant išnaudoti, o vienas bus prarastas, kai „Samsung AU8000“ televizorius bus pritvirtintas prie sienos.

2021 m. „Samsung“ sujungia savo televizorius su vienu nuotolinio valdymo pultu. Nuotolinio valdymo pultas yra įprastas. Skirtingai nuo QLED televizorių, tokių kaip „ Samsung Q70A“ , jis veikia su baterijomis. TM2180A turi plastikinį dėklą. Valdikliai apima žiedo formos D formos bloknotą, kanalų parinkiklį ir garsumo valdymą. Taip pat yra specialių mygtukų, skirtų „Netflix“, „Prime Video“ ir „Samsung TV Plus“.

Vaizdo kokybė

Šis UE65AU8000 už savo kainą gali pateikti labai gerus vaizdus. Tačiau pagal numatytuosius nustatymus reikės šiek tiek pakoreguoti, kad kuo geriau išnaudotumėte, ypač turint HDR turinį. Taip yra todėl, kad didžiausias „Samsung AU8000“ televizoriaus ryškumas nėra lygus. Net esant dideliems ryškumo nustatymams, tikriausiai norėsite daugiau, ypač tamsių scenų metu gerai apšviestose patalpose.

Naudojamas VA skydelis, priešingai nei IPS , suteikia aukštą natūralaus kontrasto santykį (daugiau nei 6000: 1). Kartu su „Dynamic Crystal“ technologija sukuriama daugiau nei milijardas spalvų, panašių į tikroviškus vaizdus ekrane. „AU8000“ yra sukurtas aplink pradinio lygio 4K procesorių. Bet taip pat pateikiama maksimali detalė net esant mažesnės skiriamosios gebos 4K mastelio turiniui.

„AU8000“ puikiai veikia net ir su odos atspalviais. Tačiau tai yra sunki pusiausvyra, su kuria tokio lygio televizoriai ne visada gali susidoroti. „Samsung AU8000“ trūksta plačios HDR spalvų gamos, todėl vargu ar jus apims ryškumas žiūrint HDR, tačiau subtilesnis šešėlių detalių tvarkymo būdas vis tiek yra puikus.

Samsung UE65AU8000 - 4K Crystal UHD TV 2021 two view

Žinoma, tokiose situacijose AU8000, kaip šoninis apšvietimas, be vietinio pritemdymo, turi tam tikrų sunkumų. Bet įjungę „Samsung Contrast Enhancer“ galite greitai pagerinti pusiausvyrą tarp šviesių ir tamsių sričių ir gauti daug daugiau informacijos tokiose scenose.

Vienintelis pastebimas šio televizijos trūkumas yra erzinamai siauri žiūrėjimo kampai. Atsisėdę per toli nuo centrinės ašies, prarasite nemažą kontrastą ir spalvų sodrumą, pablogindami bendrą vaizdo kokybę. Jei tai yra pagrindinis televizorius, būtinai pasirūpinkite pagrindine vieta kino vakarams.

Išmanusis televizorius

„Samsung 8000“ serija veikia „Tizen Smart TV“ platformoje . „Samsung“ siūlo įdiegti „SmartThings“ programą. Jame bus rodomi visi suderinami įrenginiai jūsų namuose. Tada galite valdyti televizorių ir šias programėles naudodami išmanųjį telefoną. OS padarė nežymius dizaino pakeitimus, tačiau navigacija iš esmės yra identiška ir išlieka tokia paprasta kaip niekada.

Be iš anksto įdiegtų programų yra parduotuvė, kurioje galima pridėti programų. Be to, programų, kurias pridedate prie pagrindinio meniu, tvarką galima visiškai pritaikyti pagal jūsų pageidavimus. Galite pasirinkti keletą balso pagalbos parinkčių – „Alexa“, „Samsung Bixby“ ir „Google“ padėjėjas.

„Samsung“ aplinkos režimas vis dar yra standartinis „AU8000“. Tai yra „Art Mode“ pritaikyta funkcija, iš pradžių paleista „Samsung Frame“ . Tai leidžia ekrane rodyti meno kūrinių, raštų ar savo atvaizdų pasirinkimą, kai nežiūrite televizoriaus.

Garso kokybė

Apskritai AU8000 garso sistema turi gerai subalansuotą garso profilį, kuris yra svarbus klausantis dialogo, tačiau nesukuria stipraus boso. Televizorius nėra labai garsus, jo bendra dviejų garsiakalbių galia yra 20 W. Todėl geriausia vengti triukšmingos aplinkos, o klausantis maksimaliu lygiu yra keletas iškraipymo artefaktų.

Bosui vis dar trūksta galios ir gylio, kurį gautumėte iš garso sistemos. Bet bent jau tai suteikia šiek tiek garso takelio buvimo ir užtikrina, kad garsas nebūtų per plonas. Aukšti dažniai yra šiek tiek atšiaurūs.

Samsung UE65AU8000 - 4K Crystal UHD TV ports and remote control

„Q-Symphony“ parinktis suteikia įdomesnį erdvinį garsą, derinant savo garsiakalbių garsą ir prijungtą suderinamą garso sistemą. Šiuo atveju visų garsiakalbių garsas sinchronizuojamas laiku ir garso stiprumu. Suderinamų garso sistemų sąrašą galite rasti gamintojo svetainėje.

Jungtys

„Samsung 55AU8000“ televizoriuje yra 3 HDMI ir 2 USB jungtys. Vienas iš HDMI palaiko „eARC“ , o vienas iš USB tiekia iki 1 A. Tai labai svarbu jungiant išorinius kietuosius diskus. Be to, yra optinė „Toslink“ išvestis, LAN jungtis interneto ryšiui ir bendras sąsajos lizdas. Nėra analoginio vaizdo įvesties. Belaidį ryšį teikia „Wi-Fi 5“ ir „Bluetooth“ versija 5.2.

AU8000 apžvalgos santrauka

Baigdami „Samsung“ AU8000 apžvalgą, apibendrinkime. AU8000 televizorių verta pirkti, jei ieškote gero kainos ir kokybės santykio. Neabejotinas pliusas yra platus dydžių asortimentas. Bet kuriam kambariui galite rasti tinkamą variantą. Jei ieškote geriausio HDR pasirinkimo, „AU8000“ televizorius jums netinka.

Mažas bendras ryškumas ir plačios spalvų gamos nebuvimas, jau nekalbant apie tai, kad „Samsung“ nepalaiko „Dolby Vision“, riboja HDR turinio galimybes. Žiūrėjimo kampai nėra stiprioji šio televizoriaus pusė. Jei turite svetainę, kurioje žmonės žiūrės šį televizorių iš šono, jie turės visiškai kitokią patirtį nei tie, kurie sėdi tiesiai priešais ją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *