„Samsung“ televizorių serija 2021 m.

„Samsung“ 2021 m. modeliai. Pirmieji nuostabūs „Micro LED“ televizoriai, nauji aukščiausios kokybės 8K modeliai, įspūdingi „Mini LED Neo QLED“, nemažai neseniai paskelbtų „Lifestyle“ televizoriaus atnaujinimų ir net keli nebrangūs „4K QLED“ ir „Crystal UHD“ modeliai.

Čia pateikiama trumpa „2021“ televizorių modelių žymėjimo apžvalga. Tai yra „Samsung“ raidės A metai. Atminkite, kad 2020 m. Yra T metai (kaip ir Q70T), o 2019 m. – R metai (kaip ir Q70R). Todėl galite tikėtis, kad QLED modelių numeriai baigsis „A“ (pvz., Q70A), o skystųjų kristalų modeliuose prieš jų serijos žymėjimą bus A (pvz., AU8000).

Taip pat kai kuriuose QLED modelių numeriuose, pavyzdžiui, QN85A, pamatysite raidę N. Tai taikoma televizoriams su „Neo QLED“ technologija (t.y. „Mini LED“), norint juos atskirti nuo modelių, kuriuose naudojamas standartinis LED apšvietimas.

„Samsung“ televizoriai 2021 m

„Samsung Micro LED 2021“

„Samsung“ jau gana seniai kalba apie „ MicroLED “ , tačiau vartotojiems modeliai pagaliau bus pristatyti 2021 m. „Micro LED“ yra naujos kartos technologija, kuri iš tikrųjų pasiima geriausias OLED savybes ir pašalina daugiau ar mažiau visus jos trūkumus. Kaip ir OLED, čia kiekvienas taškas skleidžiasi savaime. Todėl vienas iš jų gali būti visiškai juodas, o kaimyniniai – ryškiai švyti, sukurdami neįtikėtiną kontrastą.

Naująjį „MicroLED“ vartotojui skirtą televizorių bus galima įsigyti keturių dydžių: 76, 88, 99 ir 110 colių. Kiekvienas modelis bus pristatytas surinktas, o ne kaip komerciniai „MicroLED“, kurie yra mažesni moduliai, kuriuos galima surinkti įvairiomis konfigūracijomis.

Atsižvelgiant į didžiulį dydį, naujasis „Micro LED“ televizorius gali pasigirti tik 4K raiška. Taip yra todėl, kad vis dar yra fizinių pikselių tankio apribojimų. Deja, nėra oficialaus pranešimo apie „Samsung“ „Micro LED“ kainą. Tačiau „Business Korea“ teigia, kad šio amžino televizoriaus kaina sieks 100 000 €.

„Neo QLED 2021 Mini LED“ apšvietimas

„Samsung“ paaiškina, kad daugumą įprasto dydžio šviesos diodų sudaro apsauginis apvalkalas ir šviesos kreipiamasis lęšis. Būtent to atsisakyta „naujuose“ šviesos dioduose. Be to, sumažėjo paties spinduliuojančio elemento dydis, kuris sukėlė nuostabų efektą. Naujieji šviesos diodai yra keturiasdešimt kartų mažesni nei tradiciniai šviesos diodai, tačiau net ir tai neparodo, kokie jie yra maži.

Atsižvelgiant į „Samsung“ geriausią 2020 m. Modelį „Q950T“ , yra apie 500 pritemdymų zonų („Samsung“ neskelbia konkrečių skaičių), galbūt 5000 zonų, skirtų populiariausiems „ Neo QLED“ . Tačiau atspalvių zonų skaičius skiriasi pagal modelį. Žinoma, „Samsung“ nėra pirmasis prekės ženklas, naudojęs mini šviesos diodus, tačiau bendrovė teigia, kad tai mažiausi ir tiksliausi egzistuojantys.

„Neo Quantum“ procesorius

Naujas 2021 m. „Neo Quantum“ procesorius užtikrina tikslesnį vietinį foninio apšvietimo pritemdymą. Galios paskirstymo funkcija nukreipia energiją į ryškiausias vaizdo sritis, toliau nuo tamsesnių sričių. Jis veikia kartu su jutikliu, kuris reguliuoja ryškumą ir kontrastą pagal aplinkos apšvietimo sąlygas.

„Samsung“ teigia patobulinusi savo AI vaizdo procesorių. Dabar jis dar labiau pagerina vaizdo įrašą, nors galite tai išjungti, jei norite tikslios vaizdo kokybės. Televizoriai turi filmo režimą, jei norite žiūrėti filmą taip, kaip numatė režisierius.

Objektų sekimo garso technologija

Praėjusių metų QLED televizoriuose „Samsung“ pristatė objektų sekimo technologiją. 2021 m. Galimybė patobulinta atsižvelgiant į aprėpiamus modelius ir kalbėtojų skaičių. Šiuo metu yra keturios OTS versijos , pradedant naujuoju „OTS Lite“ ir baigiant aukščiausios klasės “OTS PRO”.

„OTS Lite“ sudaro du fiziniai garsiakalbiai apačioje ir du „virtualūs garsiakalbiai“, užtikrinantys aukštį, yra daugelyje aukščiausios kokybės LCD modelių. Standartinė OTS versija prideda fizinius garsiakalbius prie televizoriaus viršaus, OTS + prideda šoninius garsiakalbius, o OTS Pro – papildomus garsiakalbius, padidindama bendrą garsiakalbių masyvą iki 6.2.2 kanalo garso sistemos.

Visuose modeliuose taip pat yra aktyvus balso stiprintuvas, kuris skirtas aptikti išorinį triukšmą ir padidinti balso takelio garsumą, kad būtų geriau girdimas dialogas. Taip pat yra „Q Symphony“, leidžianti televizoriaus garsiakalbiams veikti kartu su prijungta Samsung garso sistema. 

Dizainas, „One Connect“ ir saulės energija valdomas nuotolinio valdymo pultas

„Samsung“ televizoriai 2021 m. Geriausi „8K“ modeliai jau buvo vos 15 mm storio, todėl nenuostabu, kad jie neaplonėja. Tačiau visi 4K modeliai vis dar yra 2,5 cm storio. Tai reiškia, kad aukščiausio lygio „QN90A“ storis sumažėjo 1 cm (palyginti su „ Q90T“ ), o biudžetinių modelių, tokių kaip „Q70A“ ir „Q60A QLED“ bei „AU9000“ LCD televizorių, storis sumažėjo daugiau nei 3 cm.

Pagrindinis modelis QN900A 8K gauna „Samsung Infinity“ ekraną, kuris iš esmės yra be rėmelių esantis ekranas aplink perimetrą. „Samsung“ išleidžia naują „One Connect“ bloko versiją, skirtą 2021 m. Jis yra daug mažesnis ir plonesnis nei jo pirmtakas. Ir tiek, kad prireikus jį galima pritvirtinti prie stovo galinės dalies.

„Samsung“ taip pat sukūrė saulės energiją naudojančią nuotolinio valdymo pultą. Tai labai panašu į esamų modelių tvirtą „One Remote“, tačiau jo gale yra saulės skydelis, leidžiantis įkrauti natūralią šviesą įprastoje patalpoje. Šis „Eco Remote Control“ bus pristatytas su visais QLED modeliais.

Žaidimo funkcijos

„Samsung“ ilgą laiką buvo televizorių žaidimų srityje priešakyje ir tai darys 2021 m. 4K @ 120Hz palaiko visi modeliai nuo Q70A ir naujesnių versijų. Išvesties vėlavimas yra tik 9,8 ms.

Įdomu tai, kad 4K @ 120Hz palaikymas taip pat žadamas AU8000 ir AU9000 skystųjų kristalų televizoriams, nors jie yra su 60Hz ekranais. Bendrovė šią technologiją vadina „Motion Xcelerator Turbo“. Tačiau kaip tai veikia, dar nėra aišku, išskyrus tai, kad, pasak „Samsung“, jis padvigubino ekrano atnaujinimo dažnį. Šie modeliai taip pat atitinka „AMD FreeSync“ sertifikatą – iš pirmo žvilgsnio 60Hz televizoriams.

Šiek tiek apmaudu, kad nors naujos kartos HDMI 2.1 palaiko daugelis 2021 m. Televizorių, dauguma jų gaus tik vieną. Kiti bus HDMI 2.0 su mažesniu pralaidumu. Keturias HDMI 2.1 jungtis galima įsigyti tik „One Connect“ dėžutėje.

Išmanusis televizorius

„Tizen“ išmanioji platforma keitėsi labai nedaug. Bet tai nėra blogai – jis jau buvo geriausias pramonėje, kalbant apie programų skaičių ir tinkamumą naudoti. Tačiau „Samsung“ siūlo keletą patogių funkcijų, tokių kaip „Google Duo“ vaizdo skambučiams ir „Smart Trainer“ programa (esamos „Samsung Health“ platformos plėtinys).

„Samsung“ taip pat plečia „Multi-View“ funkciją, kuri leidžia kelis šaltinius rodyti padalinto ekrano formatu. Jį bus galima įsigyti visuose modeliuose nuo AU9000 ir daugiau. 4K modeliai palaiko du langus, o 8K modeliai palaiko keturis. Savo QN95A apžvalgoje atkreipėme dėmesį į nuviliančius šios funkcijos apribojimus – vienas iš dviejų langų turi būti išorinis šaltinis, o kitas – programa.

„Samsung QN900A 8K Neo QLED“ televizorius

Geriausias „Samsung“ QLED modelis 2021 m. Yra „QN900A“. Tai 8K modelis ir turi naują LED apšvietimą. Kalbant apie dizainą, jis gali pasigirti be rėmelių „Infinity“ ekranu ir ypač žemo profilio 4 mm stendu, prie kurio galite pritvirtinti naują „One Connect“ dėžutę.

Televizoriaus storis yra tik 15 mm, išnykusio Q950T trijų laipsnių pakreipimas išnyko – šis modelis stovi vertikaliai. Galimi 65 “, 75” ir 85 “dydžiai. Garsas yra aukščiausio lygio: OTS Pro (6.2.2 kanalai, 80 W).

„Samsung QN800A 8K Neo QLED“ televizorius

QN800A 8K yra šiek tiek žemesnio reitingo modelis nei QN900A. Atrodo taip pat, bet turi mažesnį piko ryškumą, garsas yra supaprastintas iki OTS + ir nėra „Infinity“ ekrano. Tikimasi, kad bus ir mažiau pritemdymo zonų, nors tai dar nepatvirtinta. Jo įstrižainės bus 65, 75 ir 85 colių, o garso sistema yra OTS + (4,2,2 kanalo, 70 W).

„Samsung QN700A 8K Neo QLED“

Panašu, kad „Samsung“ QN700A yra 2021 m. Pradinio lygio modelis. Kol nebuvo oficialiai paskelbta ir nebuvo rodoma jokiuose „Samsung“ regioniniuose tinklalapiuose. Galbūt jis neturės tokio plataus žiūrėjimo kampo ir nebus toks storas. Atnaujinsime šią informaciją, kai ją gausime.

„Samsung QN95A 4K Neo QLED“ televizorius

Geriausias „Samsung“ 4K modelis 2021 m. Yra „QN95A“, išskirtinis Europoje. Tai tas pats, kas QN94A (taip pat išskirtinis Europai) ir QN90A (bet ne JK QN90A), išskyrus tai, kad jis turi „One Connect“ bloką. Linijoje yra 55 “, 65”, 75 “ir 85” įstrižainės. Garso sistema OTS +.

„Samsung QN90A 4K Neo QLED“ televizorius

Tai vienas geriausių „Samsung“ 2021 m. 4K televizorių. Tai tas pats, kas QN95A, bet be „One Connect“. Įstrižainės: 50, 55, 65, 75 ir 85 coliai. OTS + garso sistema („OTS Lite“ 50 colių modeliui).

„Samsung QN85A 4K Neo QLED“ televizorius

Tai pradinio lygio „Neo QLED“ modelis (t. Y. Pigiausias „Mini LED“ modelis) „Samsung“ 2021 m. Panašu, kad jame yra mažiau pritemdymo zonų nei QN90A. Palyginti su visomis aukščiau pateikto modelio versijomis, šis televizorius turi pagrindinę OTS garso versiją su dviem sumažintais garsiakalbiais. QN85A yra tik 25 mm storio ir turi stovą su 4 mm apatine plokšte. Asortimentas yra 55 “, 65”, 75 “ir 85” dydžio. Garsas – OTS (2.2.2 kanalai, 60 W).

„Samsung Q80A 4K QLED“

Ar pastebėjote, kad tai yra pirmasis modelis be raidės „N“ televizoriaus pavadinime? Taip yra todėl, kad tai ne „Neo QLED“, o aukščiausio lygio „QLED“ su standartiniu LED apšvietimu. Kaip ir tikėtasi, jame yra daug mažiau pritemdančių zonų nei „Mini LED“ broliams ir seserims ir storesnis korpusas. Priešingu atveju tai yra identiško našumo parinktis. Galimi 50, 55, 65, 75 ir 85 colių įstrižainė.

„Samsung Q70A 4K QLED“

„Q70A“ yra „Samsung“ 2021 m. QLED televizorių serijos apačioje. Tačiau jis taip pat gali pasigirti 25 mm storio ir 4K 120Hz palaikymu. Įstrižainės yra tokios pačios kaip 80-osios serijos, tik be 50 colių versijos.

„Samsung Q60A 4K QLED“

Paprasčiausias „Samsung“ QLED modelis „Q60A“ bus daugiau dydžių nei bet kuris kitas, o vienintelis turi 43 colių versiją. Labai sumažėjo HDMI specifikacijos, nes nėra HDMI 2.1 jungties. Tai reiškia, kad nėra 4K @ 120Hz ar VRR palaikymo, tačiau ALLM ir eARC yra. Nepaisant 60Hz ekrano, naujoji „Motion Xcelerator Turbo“ technologija sukurta tiekiant 120Hz.

Šis diapazonas yra pats įvairiausias – 43, 50, 55, 60, 65, 70, 75 ir 85 colių. Garso OTS Lite (2 kanalai, 20W).

„Samsung AU9000 4K LCD“

Aukščiausio lygio „Samsung“ AU9000 skystųjų kristalų televizoriuje akivaizdžiai trūksta QLED analogų kvantinių taškų, tačiau šiaip tai gana gerai sukurtas modelis. Pirma, jis gali pasigirti „AirSlim“ dizainu, kurio gylis siekia vos 25 mm. Bendrovė to pasiekė sukūrusi naują apšvietimo struktūrą, kurioje beveik nebuvo tarpo tarp šviesos diodų ir skystųjų kristalų skydelio, ir naudojant mažesnius komponentus.

Kaip minėta aukščiau, naujoji „Motion Xcelerator Turbo“ technologija sukurta siekiant užtikrinti 4K vaizdo kokybę 120Hz dažniu, nepaisant įprasto televizoriaus atnaujinimo dažnio 60Hz. Jis taip pat turi „OTS Lite“, kuris prideda du virtualius garsiakalbius, nukreiptus į viršų iki dviejų fizinių garsiakalbių apačioje. Serija yra 43, 50, 55, 65, 75 ir 85 colių. Garsas OTS Lite.

„Samsung AU8000 4K LCD“

Šiame etape nėra visiškai aišku, kuo AU8000 skiriasi nuo aukščiau aprašyto AU9000. Mes žinome, kad jis turi tą patį „AirSlim“ dizainą ir atrodo, kad jame yra „Motion Xcelerator Turbo“ ir „OTS Lite“. Skirtumai gali būti procesoriaus tipas, pritemdymų zonų skaičius ar net paprasčiausias dizainas. Atnaujinsime, kai gausime daugiau informacijos iš „Samsung“.

„Samsung AU7000 4K LCD“

Iki šiol šis modelis tik trumpam mirgėjo viename iš „Samsung“ vaizdo pristatymų. Mes dar nieko apie jį nežinome, išskyrus tai, kad jis egzistuoja. Vėlgi atnaujinsime apžvalgą, kai turėsime daugiau informacijos.

„Samsung“ Frame

Tai „Samsung“ meno įkvėpta linija. Televizoriai su rėmeliais gali būti pakabinti ant sienos ir rodyti meno kūrinius, kai nežiūrite laidų ar žaidžiate žaidimus. 2021 m. „The Frame“ versija pasižymi plonesniu 24,9 mm dizainu, daugiau pritaikymo galimybių su penkiais užfiksuojamais rėmeliais ir netgi atitinkančiu lentynos elementu, vadinamu „Mano lentyna“.

Naujieji modeliai nuo 2020 m. Atnaujinami su daugiau 6 GB atminties, kurios pakanka 1200 4K vaizdams laikyti, ir daugiau meno kūrinių. Visa tai apima naujas „Etsy“ ir „NAVA Contemporary“ kolekcijas bei tradicines muziejaus galimybes, siūlomas „Samsung Art Store“.

„Samsung The Sero“

Kitas ryškiausias „Lifestyle“ linijos narys yra „The Sero“. Tai yra 43 colių besisukantis televizorius, skirtas rodyti turinį iš mobiliųjų įrenginių. Ekranas automatiškai sukasi suporuotas su išmaniuoju telefonu, leidžiantis žiūrėti vaizdo įrašus tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.

Pridėjus „Apple AirPlay2“ palaikymą, „Sero 2021“ televizoriai taip pat veiks su „iPhone“. Tai yra didelis patobulinimas, palyginti su praėjusių metų „Samsung“ tik „Android“ versija. „Sero“ komplekte yra įmontuotas molberto stovas su 4,1 kanalo 60 W garso sistema.

„Samsung“ Terrace

„Samsung“ taip pat ir toliau išleis lauko televizorių „The Terrace“, kuris buvo pristatytas 2020 m. Su keliais modeliais, sukurtais daliniam atspalvių peržiūrai. Naujas 2021 m. Yra 75 colių modelis su padidintu ryškumu, kad matytųsi saulė. Tai yra puikus pasirinkimas toms lauko vietovėms, kuriose nėra stogo.

Šiuo metu tai yra visa mūsų turima informacija. Pateiksime kiekvienos serijos apžvalgas, kai jos pateks į rinką. 

Visi Samsung TV 2021 m

8K televizoriai

 • Samsung QE85Q900A
 • Samsung QE75Q900A
 • Samsung QE65Q900A
 • Samsung QE85Q800A
 • Samsung QE75Q800A
 • Samsung QE65Q800A
 • Samsung QE65Q700A

Neo QLED 4K televizoriai

 • Samsung QE85QN95A
 • Samsung QE75QN95A
 • Samsung QE65QN95A
 • Samsung QE55QN95A
 • Samsung QE85QN90A
 • Samsung QE75QN90A
 • Samsung QE65QN90A
 • Samsung QE55QN90A
 • Samsung QE50QN90A
 • Samsung QE85QN85A
 • Samsung QE75QN85A
 • Samsung QE65QN85A
 • Samsung QE55QN85A

4K QLED televizoriai

 • Samsung QE85Q80A
 • Samsung QE75Q80A
 • Samsung QE65Q80A
 • Samsung QE55Q80A
 • Samsung QE50Q80A
 • Samsung QE85Q70A
 • Samsung QE75Q70A
 • Samsung QE65Q70A
 • Samsung QE85Q60A
 • Samsung QE75Q60A
 • Samsung QE70Q60A
 • Samsung QE65Q60A
 • Samsung QE60Q60A
 • Samsung QE55Q60A
 • Samsung QE50Q60A
 • Samsung QE43Q60A

4K UHD televizoriai

 • Samsung UE65AU9000
 • Samsung UE55AU9000
 • Samsung UE50AU9000
 • Samsung UE43AU9000
 • Samsung UE82AU8000
 • Samsung UE75AU8000
 • Samsung UE65AU8000
 • Samsung UE55AU8000
 • Samsung UE50AU8000
 • Samsung UE43AU8000
 • Samsung UE75AU7000
 • Samsung UE65AU7000
 • Samsung UE55AU7000
 • Samsung UE50AU7000
 • Samsung UE43AU7000

4K „Frame Frame“ televizoriai

 • Samsung QE75LS03A
 • Samsung QE65LS03A
 • Samsung QE55LS03A
 • Samsung QE49LS03A
 • Samsung QE43LS03A
 • Samsung QE32LS03A

4K „Sero“ televizorius

 • Samsung QE43LS05A

4K „Terasa“ televizoriai

 • Samsung QE75LST7A
 • Samsung QE65LST7A
 • Samsung QE55LST7A

One thought on “„Samsung“ televizorių serija 2021 m.”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *