Samsung QE65S95B OLED televizoriaus apžvalga

Samsung S95B apžvalga

Dar sausio mėnesį CES 2022 parodoje „Samsung“ stende nebuvo nei vieno „šviežio“ OLED televizoriaus varianto. Tačiau Pietų Korėjos prekės ženklas, aptardamas šią problemą, leido suprasti, kad netrukus pasirodys pirmasis toks modelis. Dabar jau galime kai ką papasakoti apie naują seriją.

Naujuose modeliuose naudojama gerai žinoma OLED technologija. Televizorių serija gavo pavadinimą „Samsung S95B“ ir bus pristatoma dviem įstrižainėmis – 55 ir 65 coliais. Apsvarstykite Samsung QE65S95B OLED televizoriaus apžvalgą kaip šios linijos atstovą.

Samsung S95B apžvalga

 

Samsung S95B apžvalga

Įdomus faktas yra tai, kad „Samsung“ nenaudoja „QD-OLED“ kaip termino, skirtingai nei „Sony“. Priežastis slypi konkurencijoje. Juk LG taip pat naudoja pavadinimą OLED, o Samsung ketina tiesiogiai konkuruoti su šiuo prekės ženklu.

„Samsung S95B OLED“, sujungia „Neural Quantum 4K“ procesoriaus našumą su „Tizen“ platformos intelektu. Prie specifikacijos pridėta „Samsung Object Tracking Sound“ ir „Q-Symphony“ su „Dolby Atmos“. Visa tai padaryta naudojant ploną LaserSlim dizainą. Be to, S95B serija padidino didžiausią OLED matricos ryškumą.

Dizainas

Atrodo, kad dizaino sprendimą įkvėpė praėjusių metų Samsung QN800A serija , jei pažvelgsime į Samsung QE65S95B modelį iš priekio. Šis patrauklus ir elegantiškas dizainas pagamintas naudojant berėmės technologiją. Ji gavo pavadinimą „4 Bezel-less“. S95B ekraną palaiko centrinis masyvus stovas. Spalvų schema Carbon Silver.

„Samsung QE65S95B“ televizoriaus nugarėlė didžioji dalis yra plokščiaekranis. Centre yra palyginti mažas išsikišęs korpusas, kuriame yra televizoriaus užpildas. Dešinėje sistemos bloko pusėje yra sąsajos, nukreiptos į šoną ir žemyn. Space Carbon stove nėra aukščio ar pakreipimo reguliavimo.

Išskirtiniu „Samsung“ S95B serijos bruožu galima pavadinti įmontuotą neatspindinčią ekrano dangą. Anksčiau OLED matricos televizoriuose nebuvo aprūpintos tokia apsauga nuo akinimo, kuri tikrai taip puikiai susidoroja su aplinkos apšvietimu. Subjektyviai jaučiamas skirtumas nuo įprastos OLED versijos. Kaip žinome, ekrano atspindžiai visada buvo didžiausia OLED televizorių problema. Štai kodėl „Samsung S95B“ siūlo „naują požiūrį“ į šią problemą.

Kalbant apie Samsung S95B serijos televizorių montavimą ant sienos, VESA laikiklis į pristatymo paketą neįeina. Kuriamas kelių milimetrų storio sieninis laikiklis, kad QE65S95B būtų galima montuoti kuo arčiau sienos. Iš įvairių šaltinių teigiama, kad toks VESA laikiklis kainuoja 130€.

Samsung S95B dizainas

 

Jungtys

Kaip ir tikėtasi, Samsung 65S95B televizoriaus sąsajos dalis gavo keturis HDMI 2.1 prievadus . Beje, visi „Samsung 2022“ televizoriai, pradedant QLED Q70B serija, tai yra, visi modeliai su 100 Hz skydeliu, iš viso turi keturias HDIM 2.1 sąsajas. Atitinkamai yra HDMI 2.1 funkcijų, tokių kaip ALLM, eARC ir VRR. Be to, yra įmontuotas trigubas imtuvas, pora USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi ir S/PDIF išvestis. Yra lizdas CI+ moduliui.

Vaizdas

Ekrano matricos maksimalus atnaujinimo dažnis yra 100 arba 120 Hz (kinta priklausomai nuo regiono), kuris naudojamas su viena iš keturių HDMI 2.1 sąsajų. Specifikacijose nurodyta, kad pradinis matricos dažnis gali siekti 144 Hz. Skirtingai nuo įprastų LG, Sony, Philips OLED plokščių, kuriose naudojamas WRGB ekranas (balti, raudoni, žali ir mėlyni subpikseliai), Samsung S95B serija siūlo „gryną“ RGB OLED ekraną.

Taigi kiekvienam pikseliui galimi raudoni, žali ir mėlyni subpikseliai. Šviesą skleidžiantis pagrindas yra mėlynų OLED spindulių sluoksnis, kurių kiekvienas turi žalią ir raudoną filtrą su kvantinio taško medžiaga. Todėl spalvotas ekranas turi galimybę rodyti tikras spalvas ryškumo viršūnėmis be iškraipymų.

Didžiausias ryškumas 1500 nitų

Gamintojo teigimu, Samsung S95B OLED televizorius turėtų užtikrinti didžiausią 1500 nitų ryškumą. Tai neabejotinai teigiamas veiksnys kokybiškam atkūrimui. Nors, jei prie šių teiginių pažiūrėtume iš techninės pusės, pamatytume, kad toks ryškumas pasiekiamas tik mažame 5% lange. Taip pat padidintas vidutinis viso skydelio ryškumas. Šis Samsung S95B apžvalgos elementas gali būti atnaujintas išbandžius naujus modelius.

Naujas procesorius ir nauja OS Tizen

Naujajame „Samsung“ OLED televizoriuje S95B yra naujas, patobulintas „Neural Quantum 4K“ vaizdo procesorius su įmontuotu spalvų suvokimo žemėlapiu. Kokie bus skirtumai nuo anksčiau reklamuotų ir naudotų GPU, galėsite sužinoti kiek vėliau testavimo metu.

Bet kuriuo atveju „Samsung“ S95B televizoriaus širdis be vargo valdo 4K@120Hz vaizdo signalus, įskaitant HDR. Be HDR10, High Dynamic standartai apima HLG, HDR10+ ir HDR10+ Adaptive. Žaidimo režimą HDR10+ naujasis modelis palaiko. Viskas valdoma naudojant atnaujintą intuityvią Tizen 6.5 platformą.

Dabar operacinė sistema turi viso ekrano meniu. Tai užtikrina geresnę vartotojo kontrolę. Tikroji „viso dydžio meniu“ priežastis yra erdvė, užpildyta remiamu turiniu ar skelbimais. O iš tokių „intarpų“ gaunamos pajamos televizorių gamintojui gana solidžios. Kai kuriems gali tai nepatikti, bet tai neišvengiama ir kitos kompanijos perėjo anksčiau ant tokio valdymo.

„Dolby Atmos“ užkoduotas garsas

Garso takelis televizoriuose visada yra „slidžia“ tema. Šioje potekstėje yra S95B serijos atnaujinimų. Samsung 65S95B 4K OLED televizorius, kaip ir daugelis kitų 2022 m. televizorių, dabar sklandžiai valdo Dolby Atmos tiesiai įrenginyje. Tai reiškia, kad „Netflix“, „Disney+“ ir kitų programų „Dolby Atmos“ garso takelius galima leisti tiesiogiai 65S95B.

Į viršų nukreipti garsiakalbiai Samsung 65Q95B suteikia kambarį pripildantį garsą. Ir tai yra dar vienas teigiamas pokytis. „Dolby Atmos“ apdorojimas veikia kartu su „Q-Symphony“ funkcija, kuri sujungia televizoriaus garsiakalbių garsą ir suderinamus SoundBar. Taip, be to, naujuose modeliuose grįžta „Samsung Object Tracking Sound“ funkcija.

Belaidis Dolby Atmos

Be to, „Dolby Atmos 3D“ garsas gali būti transliuojamas per eARC į suderinamus SoundBar ir AV imtuvus per HDMI su kanalo grąžinimu. Taip pat naujiena yra bevielis Dolby Atmos signalų perdavimas į Samsung SoundBar, kurie palaiko šią funkciją. Deja, signalas neperduodamas Dolby TrueHD formatu. Tačiau srautinio perdavimo teikėjai paprastai neperduoda garso šiuo formatu.

Samsung S95B sąsajos

 

S95B peržiūros rezultatai

Samsung S95B apžvalgos pabaigoje apibendrinkime tradicinį rezultatą. Iš tiesų, atsižvelgiant į „Samsung QE65S95B“ televizorių, reikia pažymėti keletą teigiamų dalykų. Pavyzdžiui, pirmą kartą minimas 144 Hz TV matricos gimtoji dažnis, kurį anksčiau sutikome tik monitoriuose. Tarkime, šiuo metu tai yra maksimumas. Tačiau 100 arba 120 Hz VRR taip pat nusipelno dėmesio.

Be to, Samsung S95B serija atsikratė WRGB tipo skydelio. Daugelyje ankstesnių apžvalgų mūsų skaitytojai atkreipė dėmesį į gamintojų gudrumą šiuo klausimu. Naujoje aukščiausios kokybės S95B serijoje gamintojas atsikratė One-Connect-Box. Dabar tai „standartinis“ televizorius. Neįmanoma neatsižvelgti į įmontuotą garso sistemą su Dolby Atmos palaikymu ir bendra 60 vatų galia.

Tik iškyla dilema. Ar tai Oled televizorius, ar QD-Oled??? Kaip Oled TV tai tikrai puikus televizorius su geresniu šviesumu. Bet jei tai naujos technologijos QD-Oled produktas tai norėtųsi geresnio rezultato.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *