Samsung QE65QN900B – Neo QLED 8K serijos televizoriaus apžvalga

Samsung QN900B apžvalga

Kaip matome, 8K televizorių kainų kategorija pastaraisiais metais lėtai, bet mažėjo. Tačiau priežasčių, stabdančių potencialų pirkėją, sąrašas išlieka toks pat, o tokių modelių paklausa beveik neaugo. 8K „Blu-ray“ grotuvai vis dar nėra svajonių išsipildymas, o dauguma turinio, pavyzdžiui, „Netflix“, palaiko tik 4K. 8K turinio tempimas yra akivaizdus.

Samsung QN900B apžvalga

Naujausia „Samsung“ pavyzdinė QN900B televizorių serija nepažeidžia šio modelio, tačiau siūlo keletą pagrindinių patobulinimų. Dėl to šios serijos televizoriai išsiskiria iš kitų prekių ženklų, turinčių 8K modelius. Apsvarstykite Samsung QE65QN900B Neo QLED Ultra HD 8K Mini LED televizoriaus apžvalgą kaip šios linijos atstovą.

Samsung QN900B apžvalga

Naujoji Samsung QN900B Neo QLED serija bus 65″, 75″ ir 85″ dydžių. „Samsung“ 8K televizoriai turi naują procesorių, atnaujintą „Smart TV“ sąsają, plonesnį dizainą ir įmontuotus „Dolby Atmos“ garsiakalbius .

Šiuo metu „Samsung“ televizoriuose ekrano technologijos yra „eksperimentinės“. Tai yra QD-OLED ir MicroLED variantai. Tačiau naujoje bendrovės QN900B Neo QLED linijoje yra MiniLED skydelis, kuris šiuo metu yra karščiausias pasirinkimas.

Dizainas

„Samsung QN900B Neo QLED“ serija pasižymi aptakiu, beveik be rėmelio plonu dizainu. Ši konfigūracija tinka daugumai gyvenamųjų kambarių ir didelėms erdvėms. Šiuose televizoriuose gamintojas vėl naudoja „OneConnect Box“. Tai leidžia sumažinti netvarką dėl įvairių laidinių jungčių.

Samsung QN900B dizainas

Dar įdomiau yra tai, kad „Samsung“, globodama ekologiją, QN900B seriją komplektuoja su saulės baterijomis maitinamu nuotolinio valdymo pulteliu. Taigi nuotolinio valdymo pulte nėra baterijų. Beje, čia reikia pažymėti, kad norint įkrauti nereikia nuotolinio valdymo pulto mesti „į saulę“. Jis įkraunamas iš bet kurio šviesos šaltinio, kuris patenka į kambarį. Vienintelis įspėjimas yra tas, kad nuotolinio valdymo pultas yra labai panašus į naujų garso juostų nuotolinio valdymo pultą ir gali būti lengvai supainiotas.

Jei prisimintume 2021 metų Samsung QN900A seriją, verta priderinti garsiakalbius, kurių nesimato iš televizoriaus priekio. Tada jie buvo įterpti pagal šoninius ir viršutinius ekrano kraštus. „Samsung“ išlaikė šią estetiką 2022 m. Nors projektavimo sprendime yra nedidelių pakeitimų.

Aušinimo grotelės, kurios yra maždaug 15 mm pločio, praėjusių metų versijoje buvo taškuotos. 2022 metais atsirado didesnės įstrižainės skylės. Matyt, turi įtakos temperatūros režimas Samsung QE65QN900B Neo QLED televizoriaus viduje. Naujoje serijoje už grotelių yra 6.2.4-CH 90W garso sistema. Garsiakalbių skaičius yra 12, o ankstesnėje versijoje buvo 6.2.2-CH su 80 W galia, buvo 10 garsiakalbių.

Kaip matome, „Samsung“ vėl lažinasi už griežtą minimalizmą, siūlydama berėmę „Infinity“ ekrano versiją. Tai leidžia vartotojui tiksliai sutelkti dėmesį į turinį, kuris bus ekrane. Televizoriaus stovas Samsung QE65QN900B yra ekrano centre ir yra pagamintas iš 4 mm plieno.

Pakankamai tvirtas, kad jį būtų patogu pastatyti ant horizontalaus paviršiaus. Kalbant apie tvirtinimą prie sienos, VESA 400 × 300 mm yra numatyta 65 colių versijai. Dėl minimalaus storio tvirtinimas prie sienos tampa tarsi ore sklandantis 8K televizorius.

Galimybės ir vaizdo apdorojimas

Nepaisant „kasmetinių patobulinimų“, kuriuos „Samsung“ pristato su savo aukščiausios kokybės televizoriais. Visuotinai pripažįstama, kad reikšmingiausias šuolis buvo praėjusių metų Neo QLED serijoje. Tačiau QN900B serija taip pat gali kažkuo pasigirti.

Pirmasis yra naujas „Samsung Neo Quantum Processor 8K“ lustas. Primename, kad atnaujinta Neo Quantum procesoriaus versija Samsung televizoriuose įdiegta nuo 2021 m. Tačiau „Samsung“ suskubo pažadėti, kad šis naujas vaizdo procesorius 2022 m. suteiks „tiksliausią“ namų pramogų įrangos vaizdą.

Ir tokia savybė šiuo atžvilgiu yra naujoji „Samsung Shape Adaptive Light“ technologija. Taip, iš tikrųjų tai suteikia naują tikslumo ir optimizavimo lygį, kai reikia valdyti ir reguliuoti Quantum Mini LED foninį apšvietimą, esantį Samsung QN900B serijoje.

„Samsung Neo Quantum“ procesorius, užuot „be proto“ apdorojęs ir rodydamas vaizdą, naudoja dirbtinio intelekto algoritmus, kad nustatytų kas bus rodoma ekrane. Tada informacija „sujungiama“ su televizoriaus QE65QN900B foniniu apšvietimu ir maksimaliai padidina konkrečių linijų, formų ir paviršių ryškumą bei tikslumą.

Kai kalbama apie padidinimą iki 8K, „Samsung“ deda daug pastangų, kad pagerintų vaizdo kokybę. Ir ryškus to pavyzdys yra anime ar kito animuoto turinio atkūrimas.

Kalbant apie naująjį Samsung QN900B, galima teigti, kad senos „neparuoštos“ pirminės medžiagos ir naujesni animacijos duomenys QE65QN900B ekrane tikrai atrodo ryškiai, detaliai ir kontrastingai. Tačiau „seno“ turinio mastelis kartais sukelia papildomo ir nepageidaujamo triukšmo. „Netflix“ greito tempo veiksmo scenos turi tiek pat naudos.

Kitas naujojo procesoriaus pasiekimas yra tai, ką „Samsung“ vadina „Real Depth Enhancer“. Šis naujas vaizdo apdorojimo lygis. Jis atskiria galutinius rezultatus į priekinio plano ir fono sluoksnius, sukuriant tikroviškesnį vaizdo gylio kontrastą. Prie ko dar galite sustoti – tai naujojo procesoriaus talpa.

Atnaujintas QN900B procesorius dabar teikia 14 bitų HDR apdorojimą vietoj praėjusių metų 12 bitų HDR apdorojimo. Kaip ir bet kuriai ekrano technologijos funkcijai, kurią apdoroja procesorius, vartotojas turės naudoti tinkamą įvesties turinį. Ir jums reikės palyginti du gretimus skirtingų gamybos metų modelius.

Tą patį galima pasakyti ir apie 4K žaidimų palaikymą iki 144 Hz. Ši funkcija yra QN900B serijoje, bet ne pigesnėje Samsung QN800B linijoje. Inovacijos yra didelė pridėtinė vertė, tačiau tai, kiek toks poreikis gali būti įvertintas, priklauso nuo žmogaus.

Išmanusis televizorius

Skirtingai nuo techninės įrangos pažangos, apie kurią kalbėjome aukščiau, „Samsung 2022“ televizorių programinės įrangos skirtumas yra akivaizdus, ​​palyginti su praėjusių metų modeliais. Tikimės, kad reikšmingų pokyčių jausmas bus tikras tiems, kurie anksčiau naudojo „Samsung“ televizorius.

Dingo supaprastinta „Tizen 6.5“ naršymo juosta televizoriaus apačioje. Šioje vietoje yra nauja vartotojo sąsaja, kurią „Samsung“ vadina „Smart Hub“. Naujoji sąsaja su plytelėmis paremtu išdėstymu, primenančiu „Android TV“, suteikia lengvą prieigą prie visų įprastų srautinio perdavimo paslaugų ir paties „Samsung“ „Ambient“ režimo.

Įdomu tai, kad Samsung Smart TV turi prieigą prie nepakeičiamų žetonų (NFT) rinkos, kuri leidžia vartotojui prisijungti prie kriptovaliutų. Be to, mes neisime į kriptovaliutų rinką – tai nėra mūsų kompetencija. Tačiau ši funkcija verčia susimąstyti, kokia galinga „Samsung“ televizorių programinės įrangos dalis.

Ir dar viena nuostabi akimirka. Jei anksčiau „Samsung“ išmanieji televizoriai netrukdė vartotojui žiūrint įprastą turinį, tai QN900B siūloma atnaujinta sąsaja išmeta įmonės norą aktyviai veikti kaip platforma ir įvairaus turinio kaupėjas.

Samsung QN900B sąsajos

Galima daryti prielaidą, kad naujoji sąsaja patiks daugumai vartotojų. Nors naudojant senąją sąsają buvo gana lengva sukti ekrano ar garso nustatymus, naujoji vartotojo sąsaja visiškai sumenkina šį procesą.

Ryšiai ir „One Connect“.

„Samsung“ revoliucinis „One Connect Box“ sugrįš 2022 m. Ši sąsajos parinktis suteikia vartotojui lengvą prieigą prie visų QN900B prievadų. Tik vienas beveik skaidrus laidas eina į patį ekraną maitinimui ir duomenų perdavimui. Daugeliui žmonių patiko toks požiūris į sąsajos dalies klausimą ankstesniuose modeliuose.

„One Connect“ dėžutėje yra keturi HDMI 2.1 prievadai (vienas HDMI palaiko eARC), Ethernet prievadas (LAN), skaitmeninio garso išvesties prievadas (optinis), trys USB 2.0 prievadai ir RF įvestis televizoriaus antenai arba palydovui.

Garso sistema

Samsung 65QN900B Neo QLED 8K televizorius gali jus nustebinti daugybe garso patobulinimų, palyginti su jo pirmtaku. Visų pirma, tai susiję su papildomais garsiakalbiais, nukreiptais į viršų. Jie leidžia techniškai užtikrinti Dolby Atmos garsą.

Žinoma, 65QN900B televizorius gali atkurti garsą be specialių galinių garsiakalbių ir atskiro žemųjų dažnių garsiakalbio. Tačiau „Samsung“ QN900B serija puikiai patraukia jūsų klausymosi patirtį. Tai palengvina „Samsung Object Tracking Sound Pro“ funkcija. Dabar tai leidžia stebėti pašalinį triukšmą, judantį tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.

Tačiau jei vartotojas ketina įsigyti atskirą „Samsung“ garso juostą, visą akustiką galima puikiai suderinti su QN900B įmontuotais garsiakalbiais. Čia į pagalbą ateina „Q-Symphony“ technologija, kuri suteiks pilnesnį garsą.

Be to, naujausias Samsung flagmanas QN900B Neo QLED gali pasigirti įspūdinga galimybe transliuoti Dolby Atmos garsą į suderinamas Samsung garso juostas per Wi-Fi. Tai atlaisvina vieną HDMI prievadą.

QN900B apžvalgos santrauka

Baigdami „Samsung“ QN900B apžvalgą, apibendrinkime tai, kas buvo pasakyta. Kalbant apie vaizdo kokybę ir juodos spalvos lygius, naujoji Mini LED apšvietimo sistema turi kelis tūkstančius diodų ir daug pritemdymo zonų. Maždaug 15 000 diodų ir 1 500 zonų 85 colių QN900B televizoriui. Tuo pačiu metu didžiausias ryškumas siekia 4000 nitų (3000 nitų 65 colių QE65QN900B versijai). Taigi, pereidama prie Mini LED technologijos, „Samsung“ praneša apie patobulintą kiekvienos apšvietimo zonų valdymą ir optimalų šviesos šaltinių valdymą.

Žinoma, visi nauji premium modeliai kainuoja nemažus pinigus. Jie sukurti su marža ateičiai. Ir tai taikoma „Samsung QN900B Neo QLED 8K“. Gražus televizorius beveik be rėmelių, kuris neabejotinai pradžiugins savininką žaidimais ir kokybišku žiūrėjimu. Tačiau šis naujas produktas yra praėjusių metų modelio atnaujinimas. Ir galbūt neturėtume nuvertinti QN900A.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *