„Samsung QE65Q70A“ apžvalga – 2021 m.

„Samsung Q70A QLED“ yra vidutinės klasės 2021 m. „Samsung QLED“ televizorių serijos modelis. „Q70A“ gali pasigirti daugybe funkcijų, randamų brangesniuose „Samsung“ QLED 4K ekranuose. Tačiau jis turi lojalesnę kainų etiketę, todėl tai yra puikus pasirinkimas tiems žmonėms, kurie nenori išleisti papildomų pinigų „Neo QLED“.

Nepaisant šoninio apšvietimo naudojimo, „Samsung Q70A“ ekranas yra ryškus. Naudojama „Tizen“ platforma yra aukščiausio lygio. O jei planuojate įsigyti „PS5“ arba „Xbox Series X“, televizorius turi 120Hz atnaujinimo dažnį. Peržiūrėdami „Samsung QE65Q70A TV 4K HDR“, mes atidžiau pažvelgsime į naujojo produkto galimybes.

„Samsung Q70A“ apžvalga

Dizainas

„Samsung“ QE65Q70A išvaizda yra paprasta ir elegantiška, atitinkanti kitus šios kompanijos „QLED“ televizorius. Įrengimas ant plastikinio stovo neužima daug vietos televizoriaus balduose. 3 cm plonesnis korpusas („AirSlim“ dizainas) nei praėjusių metų „ Q70T“ , pakabintas „Samsung Q70A“ televizorius neišsikiša toli nuo sienos.

Aplink ekraną yra plonas rėmelis, o tamsiai pilkas plastikinis korpusas nesijaučia pigus ar švelnus. Galite naudoti standartinį 400 x 300 mm VESA laikiklį arba „Samsung“ mini sieninį laikiklį (patogu sumažinti atstumą tarp televizoriaus ir sienos). Kaip įprasta, visos jungtys yra iš šono.

Vaizdo kokybė

Ryškios spalvos, stiprus kontrastas ir nuostabios 4K detalės jau seniai yra „Samsung“ QLED televizorių prekės ženklai. Ir tai tikrai taikoma „Samsung Q70A“. Kompanija toliau tobulina savo intelektualaus intelekto vaizdo režimą. Paveikslėlis automatiškai optimizuojamas ir nereikia rankiniu būdu perjungti įprastų iš anksto nustatytų vaizdo režimų, atsižvelgiant į tai, ką žiūrite.

Skirtingai nei „ Samsung Q60A“, „QE65Q70A“ televizoriuje naudojamas „Quantum“ vaizdo procesorius su patobulintu 4K dirbtiniu intelektu. Šis variklis yra puikus būdas pakeisti standartinį turinį ir puikiai papildo HD šaltinių detales. Turinį galima susieti su vaizdų duomenų baze procesoriaus atmintyje.

Po realaus laiko analizės jis protingai interpoliuoja tekstūras ir detales, kad vaizdai būtų rodomi nepaprastai aiškiai. Nors „Dolby Vision“ palaikymo trūkumas ir toliau kelia apmaudą, „Q70A“ iš tiesų tvarko „HDR10 +“ turinį, kurį transliuoja „Amazon Prime Video“.

Didžiausias HDR ryškumas yra 600 nitų diapazone. Pakanka pastebimos HDR patirties, bet ne taip gerai, kaip geriausi QLED ar OLED , kurie yra arčiau 1000 nitų. Q70A trūksta vietinio pritemdymo, todėl jis negali pasiūlyti tikrai tikslaus HDR, tačiau tai neturi įtakos žiūrėjimui tiek, kiek atrodo. „Švytėjimas“ aplink šviesias zonas nėra įkyrus, o žaidimuose jo visai nepastebi.

Kino gerbėjams bus malonu išgirsti, kad Q70A turi gerą bendrą juodos spalvos lygį dėl VA, o ne IPS skydelio . Štai kodėl plačiaekraniuose filmuose juodos juostos atrodo tikrai tamsios. Dvigubas šviesos diodų apšvietimas (šiltas ir vėsus) padidina subjektyvų kontrastą. Apskritai išmatuotos kontrasto vertės viršija 7000: 1. Speciali danga žymiai padidina žiūrėjimo kampus.

Pritaikymo šviesumo parinktis daro vaizdą ryškų, neatsižvelgiant į dienos laiką. Televizorius prisitaiko prie aplinkos šviesos. Pasak „Samsung“, „Q70A“ atlieka visus reguliavimo darbus už jus, tereikia mėgautis žiūrėjimo patirtimi.

Judesio apdorojimas ir žaidimo režimas

„Samsung Q70A“ serija puikiai tinka naudoti jūsų televizorių kaip žaidimų monitorių. Įvažiavimo vėlavimas yra geriausias savo klasėje. Pažangi „Motion Xcelerator Turbo +“ parinktis naudoja vaizdo apdorojimo algoritmą, kad sumažintų neryškumą ir drebėjimą. Ekrano atnaujinimo dažnis yra 120 Hz. Bet galite įjungti gryno žaidimo režimą, tada įvesties vėlavimas neviršys 10 ms (1080p / 60p).

„Q70A“ palaiko „ FreeSync Premium Pro“ technologiją . Jis sinchronizuoja kompiuterio vaizdo plokštę ir televizoriaus ekraną, kad vaizdas joje neužšaltų ir nesuskiltų į dalis. Tai būtina lenktynėms ir kitiems veiksmo žaidimams. Automatinis žaidimo režimas (ALLM) leidžia išjungti „plūduriavimą“, kai tik supranta, kad žaisite.

Naujasis „Samsung“ televizorius „Q70A“ išplėtė „Multi View“ režimą į du langus. Kitaip tariant, žaisdami žaidimą galite vienu metu stebėti, pavyzdžiui, išmaniojo telefono ekraną ir transliuotų futbolo rungtynių rezultatą.

Garso kokybė

Kalbant apie garsą, 4K QLED Q70A televizorius yra oficialiai įtrauktas į procesą. Dviejų garsiakalbių, kurių bendra galia yra 20 W, sistema gerai atkuria tik kalbą. Tam padeda aktyvus balso stiprintuvas. Jis nustato trikdžius ir automatiškai sustiprina dialogą. Tačiau dėl tinkamų bosų trūkumo sumažėja veiksmo filmų ir muzikos įspūdis. Taigi geriau įsigytiį vieną iš „Samsung 2021“ garso sistemų.

Šiais metais įmonė labiau rūpinosi vaizdo įrašų turinio žiūrėjimo įtaigumu. „Q70A“ turi „OTS Lite“ (objektų stebėjimo sistema) ekrano sekimo technologiją. Du garsiakalbiai žemyn ir du virtualūs aukštyn nukreipti garsiakalbiai padeda sukurti iliuziją, kad garsas sklinda iš ekrano tiksliai ten, kur yra aktyvus objektas.

Be to, naudodami suderinamą garso sistemą, televizoriaus garsas gali būti daug sodresnis. Tai įmanoma derinant televizoriaus ir garso sistemos garso galią dėl „Q-Symphony Lite“ parinkties. Tai sinchronizuoja visų garsiakalbių garso srautus be sudėtingos sąrankos. „Dolby Atmos“ nepalaikomas, tačiau jį galima perduoti per eARC.

Išmanusis televizorius

„Samsung 4K QLED Q70A“ veikia su „ Tizen OS“ . Jis tiekiamas labai įvairiai. Iš anksto įdiegtos „Netflix“, „Prime Video“, „Hulu“ ir „Apple TV“. Galima pridėti „Disney +“, „HBO Max“ ir daugelį kitų populiarių paslaugų, įskaitant tiesiogines TV transliacijas, tokias kaip „Sling“ ir „YouTube TV“.

Padidėjo balso asistentų komplektas. „Bixby“, „Amazon Alexa“, „Google“ padėjėjas yra įmontuoti į „Samsung Smart TV Q70A“. Jų galimybės yra labai įvairios: nuo turinio paieškos ir kanalų keitimo iki nustatymų ar programėlių, prijungtų prie išmaniojo namo sistemos, tvarkymo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tik pasakyti.

Bene šauniausias „Tizen“ platformos dalykas yra „Ambient“ režimas, kuris efektyviai paverčia „Q70 A“ didžiuliu skaitmeniniu nuotraukų rėmeliu. Tai leidžia televizoriui įsilieti į aplinkinį tapetų dizainą. „Universal Guide“ padeda organizuoti mėgstamas laidas ir filmus iš tokių populiariausių programų kaip „Netflix“, „Prime Video“, „TV Play“ ir daug daugiau.

„Samsung“ nuotolinio valdymo pultas veikia saulės energija. Dabar vietoj baterijų naudojama daugkartinio įkrovimo baterija. Mažas saulės elementas, esantis „TM2180E“ gale („SolarCell Remote“), gali surinkti pakankamai energijos iš vidinio apšvietimo, kad įkrautų akumuliatorių iki dvejų metų, kol jį reikės įkrauti per turimą USB-C prievadą.

Jungtys

„Samsung Q 70 A“ televizoriaus galinėje pusėje yra 4 „HDMI 2.0“ jungtys. Vienas iš jų yra su eARC garso grįžimo kanalu . Garsas taip pat gali būti išvestas per skaitmeninę optinę išvestį. Išoriniai įrenginiai jungiami per 2 USB 2.0 prievadus. belaidę klaviatūrą galima naudoti dėl „Bluetooth“ versijos 4.2. Prisijungimas prie interneto atliekamas per „Wi-Fi“ arba per LAN jungtį.

Q70A peržiūros rezultatai

Apibendrindami „Samsung Q70A“ peržiūros rezultatus, padarykime keletą išvadų. „Samsung Q70A“ yra puikus pasirinkimas pirkėjams, ieškantiems vidutinės klasės „Ultra HD“ televizoriaus su aukščiausio lygio AI vaizdais. Tai ypač patrauklu žaidėjams, norintiems įsigyti naujos kartos konsolę ir didelį ekraną, suderinamą su 4K raiška 120 kadrų per sekundę greičiu.

Vietinio pritemdymo trūkumas nėra per daug blaškantis. Todėl televizorių lengvai įvertins tiek kanalų spustelėjimo, tiek filmų gerbėjai pagrindiniame ekrane. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *