Samsung QE65LS03B The Frame 2022 televizoriaus apžvalga

„Samsung“ QE65LS03B „The Frame 2022“ televizoriaus su matiniu ekranu apžvalga

„Samsung The Frame 2022“ tai „The Frame 2021“ „Samsung Lifestyle“ televizorių serijos atnaujinimas. Didžiausias skirtumas, palyginti su ankstesniu modeliu, yra ekrano apdaila. Vietoj pusiau blizgaus ekrano yra matinė antirefleksinė danga, todėl ekranas panašesnis į drobę ir sumažina veidrodinius atspindžius.

„Samsung“ QE65LS03B „The Frame 2022“ televizoriaus su matiniu ekranu apžvalga

„Frame“ televizorius turi atrodyti kaip meno kūrinys, kabantis ant sienos, todėl jame yra „Slim-Fit“ sieninis laikiklis. Televizoriaus rėmelis juodas, tačiau papildomai galima įsigyti kitokių spalvų ir dizaino rėmelius. „Samsung The Frame QE65LS03B“ 4K HDR televizoriaus apžvalgoje atidžiau pažvelgsime į televizoriaus galimybes.

Samsung LS03B apžvalga

Dizainas

Samsung The Frame QE65LS03B 2022 QLED televizorius pasižymi unikaliu dizainu, todėl jis labiau atrodo kaip meno kūrinys meniškuose rėmeliuose, o ne kaip tikras televizorius.  Jame taip pat yra „One Connect“ modulis, skirtas visus įrenginius vienu kabeliu prijungti prie televizoriaus.

Plačiai išdėstytos kojelės gerai laiko ekraną, tačiau visiškai neapsaugo nuo drebėjimo. Kojos gali būti pakeltos aukščiau (ne daugiau kaip 3 cm), tačiau įdėjus erdvinio garso juostą priekyje, ekranas gali užstoti. Jei nenorite naudoti stovo, televizoriuje yra „Samsung Slim-Fit“ sieninis laikiklis, kuris priartina jį prie sienos.

Samsung LS03B - apžvalga

Samsung LS03B televizoriaus galinis skydelis yra lygus, su įpjovomis, skirtomis Slim-Fit sieniniam laikikliui. Galiniame skydelyje yra kreiptuvas, padedantis nukreipti laidą iš jungiklio modulio. Atskirai galite įsigyti studijos stovą, primenantį molbertą, taip pat automatiškai besisukantį sieninį laikiklį. Tada, jei pageidaujama, LS03B galima peržiūrėti portreto režimu.

Vaizdo kokybė

„Samsung The Frame“ televizorių serija pasižymi dideliu natūraliu kontrasto santykiu – maždaug 6200:1. VA matrica rodo gilias juodas spalvas žiūrint tamsoje, bet, deja, LS03B neturi vietinio pritemdymo funkcijos, kuri dar labiau padidintų kontrastą. Didžiausias 450 nitų SDR ryškumas yra puikus. Ši vertė ir kartu su ja matinė plokštės apdaila leidžia pamiršti akinimą gerai apšviestose patalpose.

„Samsung LS03B“ didžiausias HDR ryškumas – 470 nitų – nėra išskirtinis, tik išryškina kai kuriuos svarbiausius scenos akcentus. Ir be vietinio pritemdymo parinkties jie nėra ypač pastebimi ekrane. EOTF puikiai seka kreivę, tačiau visos scenos yra šiek tiek ryškesnės nei turėtų būti. Žaidimo režimu su HDR ryškumas šiek tiek padidėja iki 480 nitų.

Pilkos, kaip ir juodos, vienodumą galima įvertinti vienu žodžiu – neblogai. Žiūrėjimo kampai siauri. Tai reiškia, kad tolstant nuo centro vaizdas atrodo netikslus spalvų atžvilgiu. Tačiau pagrindinis privalumas tai matinis ekranas .Pagaliau sulaukėme televizoriaus kuris neerzins žiūrint apšviestoje patalpoje. „Samsung“ meno parduotuvėje yra tūkstančiai meno kūrinių ir jie atrodo tikroviškiau ir patraukliau nei bet kada anksčiau.

Plati Samsung 65LS03B spalvų gama yra labai gera, puikiai aprėpia plačiai naudojamą DCI-P3 spalvų erdvę. Nenuvylė ir tinkamas „Samsung The Frame“ televizoriaus spalvų garsumas. Jis gerai atvaizduoja ryškias ir tamsias spalvas, tačiau jį riboja neišsami naujesnės versijos Rec. 2020 m.

Samsung LS03B - dizainas

Kaip ir kiti „Samsung“ televizoriai, šis televizorius palaiko HDR10+, bet ne „Dolby Vision“, įprastą HDR formatą, skirtą srautinio perdavimo paslaugoms. Ir tai reiškia, kad vietoj to būsite priversti apsiriboti HDR10.

Judesių ir žaidimų apdorojimas

65LS03B 100% atsako laikas yra puikus 8,5 ms. Už greitai judančių objektų LS03B ekrane yra minimalus susiliejimas. Tačiau jis didėja esant tamsiems perėjimams, todėl juoda susilieja. Kaip ir Q60B televizoriuje , PWM naudojamas šoninio apšvietimo ryškumui valdyti.

Taigi „Kino“ režimu „Samsung The Frame 2022“ modeliai mirga 960 Hz dažniu. Jis pakankamai aukštas, kad būtų nematomas. Tačiau kitais režimais, įskaitant žaidimus, dažnis sumažinamas iki 120 Hz, o tai gali sukelti vaizdo dubliavimą arba galvos skausmą jautriems žmonėms. Natūralus skydelio atnaujinimo dažnis yra 120 Hz. Didesni nei 50 colių Frame 2022 modeliai turi VRR palaikymą.

Maža ekrano delsa (įvesties delsa) užtikrina greitą žaidimų patirtį „Samsung QE65LS03B“. Žaidimo režimu 1080p 60 Hz turiniui jo reikšmė neviršija 11 ms. Kad judėjimas būtų sklandesnis, galite įjungti BFI (juodo rėmelio įterpimą). Tada 4K išvesties delsa esant 60 Hz su interpoliacija bus 32 ms, o tai vis dar yra gana priimtina įprastiems žaidimams.

Išmanusis televizorius

QE65LS03B turi tą pačią „Tizen 2022“ sąsają kaip ir kiti „Samsung“ televizoriai. Ji yra patogi ir turi visą puslapį, kuriame rodomos visos programos. Meniu naršymas vyksta sklandžiai, tačiau televizoriaus paleidimas užtrunka iki minutės. Norėdami atsisiųsti meno kūrinius, galite pasiekti „Samsung Art Store“, tačiau norėdami atsisiųsti kitus paveikslus turite sumokėti prenumeratą.

Taip pat galite įkelti nuotraukas ir įrašyti jas tiesiai į televizorių, kur tam yra apie 7 GB laisvos vietos. Kaip pastaraisiais metais tapo įprasta su televizoriais, yra nemažai reklaminių pasiūlymų, kurių negalima išjungti. Programų pasirinkimas didelis. Yra įmontuotas Chromecast grotuvas, galima įrašyti į USB laikmeną. Naudodami „Google Duo“ netgi galite atlikti vaizdo skambučius.

Samsung LS03B – perjungimas

„Frame“ televizoriuje yra įprastas „Samsung“ nuotolinio valdymo pultas, tačiau jis yra baltas, o ne juodas. Jame yra sparčiųjų klavišų, skirtų populiarioms srautinio perdavimo paslaugoms, o integruotas mikrofonas leidžia kalbėtis su „Google Assistant“, „Bixby“ ir „Alexa“. Nuotolinio valdymo pultui nereikia vienkartinių baterijų, jį galima įkrauti per USB-C arba galinėje dalyje esantį saulės bateriją.

Garso kokybė

„Samsung LS03B“ televizorius dabar palaiko „Dolby Atmos“. Ir apskritai 40 vatų garso sistemos garso kokybė normaliam televizoriaus žiūrėjimui yra labai gera. Yra apribojimų dėl plono televizoriaus korpuso (visų šiuolaikinių plokščių ekranų problema). Bet jei nesiekiate labiau įtraukiančios kino patirties, „The Frame“ yra visiškai geras.

Jungtys

„One Connect“ konsolėje yra keturios HDMI jungtys, viena iš jų yra 2.1 versijos. 3-ioji jungtis palaiko eARC . Šone yra USB prievadas „flash drive“ ir kitiems įrenginiams, o gale – dar vienas USB iki 1 A srovės stiprumas, skirtas prijungti suderinamą internetinę kamerą. Bet jūs negalite jo naudoti norėdami leisti mediją. Yra optinė garso išvestis ir laidinis interneto ryšys. Belaidį ryšį reprezentuoja „WiFi“ ir „Bluetooth“.

LS03B apžvalgos santrauka

„Samsung“ LS03B apžvalgos pabaigoje apibendrinkime. Kad ir koks įspūdingas būtų „The Frame 2022“, renkantis televizorių tikslingiau teikti pirmenybę vaizdo kokybei, o ne išvaizdai. Akivaizdu, kad geriausi OLED ir QLED televizoriai savo našumu pralenks „The Frame“. Bet tai nereiškia, kad LS03B televizorius yra antrarūšis.

Juk tai Samsung 4K QLED televizorius su HDR su 120Hz atnaujinimo dažniu, naujausiomis išmaniosiomis funkcijomis, 4 HDMI prievadais ir net Dolby Atmos palaikymu. Derinkite tai su apgalvotu dizainu ir nauja neatspindinčia danga ir negalite paneigti, kad „The Frame“ puikiai atlieka savo darbą.

Gal ateityje sulauksime ir daugiau televizorių su matiniai ekranais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *