Samsung Micro LED TV 2022 – 89, 101 ir 110 colių televizoriai

Samsung Micro LED TV 2022

„Samsung Electronics“ nauji mikro LED televizoriai buvo pristatyti CES 2022. „Samsung“ teigė, kad jos 89, 101 ir 110 colių įstrižainės „Micro LED“ televizoriai gaus „aukščiausią vaizdo kokybę“. Ką gamintojas vadina maksimalia kokybe, mes išsiaiškinsime šiame straipsnyje.

2022 m. Samsung Micro LED televizoriai

Perskaičius „Samsung Electronics CES“ pranešimą spaudai, kai kam gali susidaryti įspūdis, kad jie jį kažkur matė ir girdėjo. Šioje 2022 m. parodoje eksponuojami modeliai daugeliu atžvilgių primena praėjusių metų modelius.

Tačiau jei atidžiai pažvelgsite į naujus gaminius, pastebėsite daug mažų ir didelių patobulinimų, kurie yra pasirengę dar kartą pabrėžti Korėjos įmonės lyderystę TV segmente. Viena iš šių naujovių – „Micro LED TV 2022“.

Pastaraisiais metais „Samsung“ nuolat skelbė apie naujausias ekrano technologijas. Plačiai paplitęs prieinamumas, taip pat mažesnės versijos, kurios turėjo skelbti proveržį namų kino segmente, deja, nepasitvirtino.

Ir tai nepaisant to, kad jie jau buvo paskelbti ne kartą. Tačiau atrodo, kad 2022 m. „Samsung“ rimtai imasi „MicroLED“ televizorių išleidimo. Šioje televizorių linijoje yra trijų dydžių modeliai, kurių įstrižainės yra 89″, 101″ ir 110″. Visų šių televizorių raiška turėtų būti 8K (7680 x 4320).

Daugiau nei milijonas ryškumo lygių

Kompanijos nuolatiniai pažadai gali nuskambėti šiek tiek neigiamai, bet taip yra tik todėl, kad Samsung per ilgai nuo mūsų saugojo šį „lobį“. Tai, ką bendrovė vizualiai gali pasiūlyti su 2022 m. „Micro LED“ televizoriumi, tikrai neprilygsta. Naujos aparatinės įrangos naujovės apima dvidešimties bitų apdorojimą, kuris gali rodyti daugiau nei milijoną ryškumo lygių.

Tai idealiai tinka HDR turiniui rodyti. Kompanija taip pat paskelbė apie 100 % DCI-P3 spalvų erdvę, Adobe RGB ir 99,99% kadrų rodymo santykį. Visi šie parametrai suteikia „Micro LED TV 2022“ neginčijamą lyderystę. Beje, didžiausias ryškumas buvo praneštas iki 2000 nitų!

4 signalo šaltiniai, kurių dažnis 120 Hz

Nors visi paskelbti variantai buvo pristatomi kaip montuojami į sieną, tikėtina, kad 2022 m. modelius bus galima įsigyti ir kaip laisvai stovinčią versiją. Kita 2022 m. „Micro LED“ televizorių savybė – juose įrengti meno režimą. Šiuo režimu ekrane gali būti rodomi meno kūriniai iš garsių galerijų arba paties vartotojo įrašai.

Tačiau „Multi View“ režimas yra mažiau įspūdingas, kai sužinome, kad „Micro LED“ televizoriuje vienu metu galima leisti keturis 4K šaltinius iki 120 Hz. Tai tiesiog puiki žaidimų patirtis padalintame ekrane.

Tai taip pat reiškia, kad turi būti bent keturios visos HDMI 2.1 jungtys. Trumpai tariant, susižavėjimui nėra ribų. Tačiau yra aplinkybė, kuri mus vėl sugrąžins į žemę. Tai tikrai kaina, kurią reikia mokėti už „Micro LED“ televizorių.

Net jei „Samsung“ nuolat optimizuoja savo gamybos procesą, tikėtina, kad šie ekranai dar ilgai bus rezervuoti 1% pasaulio gyventojų. Kai tik gausime daugiau informacijos apie „Micro LED TV 2022“ prieinamumą ar kainas, žinoma, pasidalinsime jau būsimose apžvalgose.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *