
„Samsung“ „The Frame 2021“ televizoriai yra „QLED“ linijos tęsinys ir „Frame 2020“ tęsinys. Kaip ir pirmtakai, naujovė ekrane rodo meno kūrinius ar nuotraukas, kai televizorius nenaudojamas. Rėmelius galima pasirinkti pagal jūsų dekorą.
„Samsung 55LS03A“ televizoriuje naudojama VA matrica su puikiu kontrasto santykiu, todėl tai puikus prietaisas, skirtas žiūrėti tamsoje. Atkreipkite dėmesį, kad VA matricų žiūrėjimo kampai yra mažesni nei nominalūs, todėl ši parinktis nėra geriausias pasirinkimas didžiulei auditorijai.
„Samsung LS03A“ serija turi priimtiną pikselių atsakymo laiką ir juodo rėmelio įdėjimą, kad vaizdai būtų ryškūs greitai judančiose scenose. Interpoliacija yra mažesnio kadrų dažnio, kad judėjimas būtų sklandesnis.
Nepaisant atsakymo laiko, „LS03A“ turi mažą įvesties vėlavimą, VRR palaikymą ir gali rodyti 4K 120Hz turinį dėl savo HDMI 2.1 prievado. Deja, nagrinėjamoje serijoje trūksta vietinio pritemdymo, o maksimalaus HDR ryškumo nepakanka, kad ekrane būtų paryškinti akcentai, nes jie rodomi pažangiuose modeliuose.
Dizainas
Verta priminti, kad „Samsung Frame 2021“ modeliai priklauso „Samsung Lifestyle TV“ serijai, kuriai priklauso tokie modeliai kaip „Samsung The Serif“, „Samsung The Terrace“ ir „Samsung The Sero“. Apskritai dėl unikalių „Samsung LS03A“ savybių sunku palyginti su kitais televizoriais šiandieninėje 4K televizorių rinkoje.
Artimiausias konkurentas yra „Samsung Q60A QLED“ arba „Samsung Q70A QLED“ televizoriai. Taigi „Samsung LS03A“ yra šių dviejų serijų viduryje, kažkas tarp „Samsung Q60“ ir „Samsung Q70“ .
„Samsung Frame 2021“ išvaizda labai panaši į pirmtaką „Samsung The Frame 2020“. Kaip ir anksčiau, serijoje yra „One Connect“ dėžutė, todėl prie ekrano veda tik vienas laidas, tačiau pats televizorius yra daug plonesnis nei 2020 m. Modeliai. Stovo kojos buvo šiek tiek pertvarkytos. Dabar galima reguliuoti ekrano aukštį.
Apskritai ekrano apatinė kraštinė dabar yra „pritaikoma“. „Samsung 55LS03A“ televizoriuje yra juodos apdailos juostos. Papildomos dekoro spalvos yra smėlio, rudos arba baltos spalvos. Jie perkami atskirai.
Stovo kojos yra reguliuojamo aukščio. Dabar po „Samsung 55LS03A“ ekranu galite įdėti garso sistemą arba plokščią konsolę, pvz., „ Xbox“ seriją X. Didžiausias aukštis, kurį galima pakelti, yra beveik 9 cm. Stovo kojos yra labai tvirtos, o televizorius beveik nesvyruoja.
Beje, šioje serijoje pateikiami įvairūs stendų variantai, pavyzdžiui, studijos stendas. Šioje formoje paveikslėlis „pasirodo“ ant molberto. Vėlgi, šis stendas parduodamas atskirai ir nėra įtrauktas.
55LS03A televizoriaus užpakalinė dalis pagaminta iš plastiko su horizontaliomis reljefinėmis linijomis. Korpuse yra kabelių išvedimo įduba, kuri yra vienintelė. Jis yra centrinėje dalyje. Sieninis tvirtinimas yra be tarpų ir yra įtrauktas į komplektą.
Ekrano rėmas yra šiek tiek storesnis nei kitų 2021 m. „Samsung QLED“ televizorių. „Samsung“ modeliai „The Frame 2021“ yra daug plonesni nei praėjusių metų variantai. Ir tai yra pliusas, nes naudojant sieninį laikiklį televizorius neišsikiša toli nuo sienos.
„Samsung QE55LS03A“ televizoriaus konstrukcijos kokybė yra puiki. Galite pajusti dizainerių profesionalumą. Modelis beveik nesilenkia. Televizorius yra stabilus ant horizontalaus paviršiaus. Vieną televizoriaus jungties prievadą dengia dekoratyvinis dangtis.
Paveikslėlis
„Samsung“ „Frame 2021“ serijos televizoriai pasižymi puikiu kontrasto santykiu, kad suteiktų giliai juodų spalvų, todėl jie yra puikus pasirinkimas tamsioje aplinkoje. Šis rodiklis yra 5600: 1 lygio. Tačiau LS03A turi ir trūkumų. Kaip ir jo pirmtakas („Frame 2020“), naujovė nesulaukė vietinio pritemdymo ir nereikėtų tikėtis, kad juoda spalva bus patobulinta.
SDR turinys
„Samsung“ QE55LS03A turi įspūdingą SDR turinio ryškumą. Parametrai yra panašūs į „Frame 2020“. Ryškumo pakanka, kad net gerai apšviestose patalpose sumažėtų tam tikras akinimas. Po kalibravimo SDR ryškumas filmo režimu su „Warm 2“ atspalviu ir „MAX“ ryškumu gaunamas nuo 500 iki 520 nitų.
Jei kas nors nori gauti ryškesnį vaizdą, bet šiek tiek praranda vaizdo tikslumą, tuomet galite nustatyti „Dinaminio“ režimą, kai ryškumas yra MAX. Tada 10% lango ryškumas bus apie 590 nitų. Primename, kad šiems modeliams trūksta vietinio pritemdymo, o veikia „Edge“ LED apšvietimas.
HDR turinys
HDR ryškumas yra gerai. Vaizdas nėra toks ryškus kaip praėjusių metų versijoje, tačiau, skirtingai nuo pirmtako, jis yra tikroviškesnis. Vaizdas yra pakankamai ryškus, kad paryškintų svarbiausius vaizdo elementus. Tačiau iki „tikro“ kino HDR dar reikia nueiti ilgą kelią.
Išmatuotas HDR ryškumas „Movie HDR“ vaizdo režime su maksimaliu kontrastu ir ryškumu, spalvų tonas (nustatytas į „Warm 2“) yra 630 nitų 10% lange. Šiuo atveju buvo įjungtas „Dynamic HDR“ režimas, kontrasto pagerinimo slankiklis buvo nustatytas į „High“.
Kai kurie papildomi patobulinimai gali šiek tiek pagerinti vaizdą, jei HDR turinys yra per silpnas. Čia galite nustatyti „Contrast Enhancer“ į „MAX“ ir „ST.2084“ į „MAX“. Dėl tokių koregavimų vaizdas bus daug ryškesnis. Beje, HDR ryškumas žaidimo režime yra šiek tiek ryškesnis nei įprastu režimu. Juodos spalvos vienodumas yra geras.
Matymo kampas ir akinimas
Kaip ir reikėjo tikėtis, su daugeliu VA matricą televizorių, o tai daro „Samsung“ televizorius „The Frame“, gaunami „subparalelūs“ žiūrėjimo kampai. 2021 m. Padėtis yra šiek tiek geresnė nei 2020 m. modeliuose, tačiau vaizdas vis tiek atrodo netikslus, esant dideliam nuokrypiui nuo ekrano centro. Keista, kad gamintojas, išdėstydamas šiuos modelius kaip paveikslą ant sienos, naudoja VA technologiją.
„Samsung QE55LS03A“ televizoriuje yra tinkama apsauga nuo atspindžio ekrane. Modeliai tinka daugeliui apšvietimo sąlygų, tačiau geriausia vengti tiesioginių ryškių šviesų smūgių, nes juos atspindėti yra problemiška.
Matricos ir spalvos danga
QE55LS03A modelyje matricoje naudojamas BGR elementų išdėstymas po pikseliais. Spalvos gylis 8 bitai + FRC. Tai neturi pastebimo poveikio vaizdo kokybei, tačiau tekstas gali būti neryškus. Tai ypač pastebima programose, kai televizorius naudojamas kaip kompiuterio monitorius.
Spalvų schema yra puiki „Samsung“ serijoje LS03A. Serija pasižymi puikia DCI P3 spalvų erdvės aprėptimi, naudojama daugumoje HDR turinio.
Dinamika
„Samsung“ serija „The Frame 2021“ pasižymi puikiu atsakymo laiku. Šis skaičius yra panašus į „Samsung The Frame 2020“, tačiau atnaujintoje versijoje apšvietimo dažnis yra didesnis nei pirmtako. Tačiau artefaktus galima stebėti dinamiškose tamsiose scenose. Pikselių atsako laikas nuo 4,3 iki 11,8 ms (priklauso nuo ekrano dalies ploto matuojant).
„The Frame TV 2021“ apšvietimas valdomas PWM. „Kino“ režimu dažnis yra apie 960 Hz, o tai nėra pastebima daugumai vartotojų. Žaidimo režimu PWM veikia 480 Hz dažniu. 120Hz PWM dažnis nustatomas įprastais vaizdo režimais („Dynamic“, „Natural“, „Standard and Cinematic“) arba „Game Motion Plus“.
BFI juodo rėmo įterpimo funkcija yra. Tai pagerina greitai judančių scenų aiškumą. Bet tiksliau, tai yra apšvietimas. Mes nepateiksime visų nustatymų, tiesiog turėsite juos patys valdyti, kad turinys būtų geriausias.
„FreeSync“ ir VRR
„Samsung LS03A“ serija palaiko „FreeSync VRR“ technologiją, kad sumažintų diskomfortą žaidžiant. Televizoriai oficialiai nepalaiko „G-SYNC“ suderinamumo, nors kai kuriose apžvalgose teigiama, kad tai veikia. Funkcija suteikia maždaug tuos pačius parametrus kaip ir „Samsung QN90A QLED“. Atkreipkite dėmesį, kad QE43LS03A ir QE50LS03A modelių atnaujinimo dažnis yra 60 Hz ir jie nepalaiko VRR.
Input Lag
2021 m. „Samsung The Frame“ televizorių modeliai turi išskirtinai mažą įvesties vėlavimą, kuris patiks konsolių mėgėjams. Norėdami įjungti mažiausią vėlavimą, turite įjungti žaidimo režimą. Judesio interpoliacija taip pat gali būti naudojama norint, kad mažo kadrų dažnio žaidimai būtų pakankamai sklandūs ekrane.
Nors tai žymiai padidina įvesties vėlavimą. Šis režimas nerekomenduojamas. Norėdami interpoluoti judesį, nustatykite „Game Motion Plus“ ir „Picture Clarity“ į „Custom“.
Kaip ir „Samsung QN90A QLED“, tikrasis įvesties atsilikimas nėra gaunamas naudojant VRR (neteisingas 1 ms rodmuo). Panašu, kad kai kurios vaizdo plokštės VRR neveikia taip, kaip tikėtasi. Iš gautų reikšmių nurodome: esant 1080p 120Hz – įėjimo atsilikimas 5,4 ms, esant 4K 120Hz – 5,5 ms.
Jungtys
Prieš išvardijant galimas sąsajas, verta prisiminti palaikomus HDR standartus. „Samsung LS03A“ televizijos serijose tai yra HDR10, HDR10 +, „Dolby Vision“, „Quantum HDR“ ir HLG. Visi keturi HDMI prievadai yra suderinami su 2.0 ir vienas HDMI 4 prievadas yra suderinamas su 2.1.
Norėdami kuo geriau jį naudoti, nustatykite žaidimo režimą į automatinį. Du USB 2.0 prievadai, skaitmeninis optinis garso išvestis, derintuvo įvestys ir Ethernet prievadas. Belaidis „BT“ ir „Wi-Fi“ ryšys.
Garsas
„Samsung The Frame 2021“ įmontuoti garsiakalbiai yra vidutiniški. Jie yra pakankamai gerai subalansuoti, tačiau trūksta boso natų, kad būtų galima atkurti gilų garsą. 4,0 CH garso sistemos galia esant 10 W yra pakankama, nors yra tam tikras suspaudimas maksimaliu garsumu.
Vartotojo sąsaja
LS03A televizoriuose naudojama „Tizen OS 6.0“. Tai patogi naudoti platforma, apie kurią jau ne kartą kalbėjome. Išoriškai valdikliai yra labai panašūs į „Samsung QN85A QLED“ arba „ QN90A QLED“. Kaip įprasta, pagrindiniame ekrane ir „App Store“ yra skelbimų ir rekomenduojamo turinio – to negalima išjungti.
Aptariama „Samsung“ LS03A serija, kaip ir kitos „Samsung“ 2021 metų QLED linijos, turėjo šiek tiek pertvarkytą nuotolinio valdymo pultą. Dabar jis turi įmontuotą akumuliatorių ir jį galima įkrauti per mažą saulės skydelį gale. Įkrauti galima ir per USB-C prievadą.
Įkroviklio ar USB-C laido nėra. Be to, nuotolinio valdymo pulte yra mikrofonas, skirtas valdyti balsu. Komandomis galima pakeisti kai kuriuos televizoriaus nustatymus, paleisti programą arba paprašyti informacijos, pvz., Orų. Kita vertus, tam tikro turinio paieška „ Netflix“ programoje yra neaprėpiama.
LS03A apžvalgos santrauka
Baigdami „Samsung“ LS03A apžvalgą, apibendrinkime tai, kas pasakyta. „Samsung“ televizijos serija „The Frame 2021“ puikiai tinka sportui. Jis turi gerą atsakymo laiką, kad būtų aiškūs vaizdai greitai judančiose scenose. Turi juodo rėmelio įterpimo funkciją, kad būtų aiškiau greitai judančios scenos.
„Samsung LS03A“ padoriai dirba naudodamas ekrano paryškinimus, o vaizdas apskritai yra pakankamai ryškus, kad būtų galima įveikti akinimą. Tačiau VA jutiklis turi siaurus žiūrėjimo kampus, todėl vaizdas gali būti neryškus žiūrint iš šono. Todėl šis epizodas nėra geriausias pasirinkimas žiūrint didelei grupei.
Argumentai “už”
Puikus atsakymo laikas.
Pakankamai ryškus vaizdas.
Mažesnės raiškos turinys keičiamas be jokių problemų.
Argumentai ”prieš”
Siauri žiūrėjimo kampai.
Nelabai tvarko tiesioginį apšvietimą, yra atspindys.
I have to thank you for
the efforts you’ve put in writing this website.
I’m hoping to view
the same high-grade blog posts from you
later on as well. In truth, your creative writing
abilities has encouraged me to get my own, personal website now