Philips 65PML9506 – mini LED televizoriaus apžvalga

„Philips PML9506“ apžvalga

2021 m. „Philips“ televizorių linijose iš Smart TV segmento, be įprastų LED įrenginių, išsiskiria modeliai su Mini LED ir OLED technologijomis. Tokie modeliai, kaip taisyklė, gauna didžiausias ekrano įstrižaines. Jie užima geriausias vietas parduotuvių lentynose ir visada patraukia pirkėjų dėmesį.

„Philips PML9506“ apžvalga

Pakalbėkime apie „Philips Mini LED 2021“ liniją ir ypač pažvelkime į „Philips 65PML9506 Mini LED 4K UHD Smart TV“ apžvalgą. Keliais žodžiais tariant, tai puikus televizorius, kupinas naujų funkcijų ir jungčių. Vaizdas nudžiugins vartotojus, ieškančius aukščiausios kokybės, ir LED 4 krypčių „Ambilight“ gerbėjus su HDMI 2.1 prievadais ir už priimtiną kainą.

„Philips PML9506“ apžvalga

Europos sudėtį sudaro dvi galimybės. Tai Philips 65 PML9506/12 ir 75 PML9506/12. Jei kam įdomu kitų gamintojų televizoriai su Mini LED foniniu apšvietimu, tai ši technologija jau įdiegta Korėjos prekės ženklo Samsung modeliuose. Aiškus pavyzdys būtų „ Neo QLED“ televizoriai, tokie kaip QN95A , QN90A ir QN85A 4K arba QN900A ir QN800A su VA LCD su 8K raiška.

Logiškas klausimas: „Ar „Philips“ tikrai vėluoja su mini LED naujove? Ne, tai puikios technologijos pradžia, kuri išplis po kitus prekės ženklus ir, ko gero, netrukus Sony televizoriai tai įkūnys savo modeliuose. Bet grįžkime prie peržiūrimos Philips PML9506 / 12 serijos su 1000 zonų miniLED FALD technologija.

Philips PML9506 dizainas

Dizainas

Philips PML9506 / 12 TV serija yra labai graži. Galime pasakyti, kad iš pirmo žvilgsnio kyla noras, kad toks modelis būtų prieinamas gyvenamajame kambaryje. Korpusas pagamintas iš aukščiausios kokybės metalo. Dėl šio šlifuoto aliuminio rėmo „Philips 65PML9506“ yra labai patrauklus. Stovas taip pat metalinis ir tos pačios spalvų schemos.

Stovo kojos labai plonos ir elegantiškos. Jų dėka televizorius gali būti pakeltas į skirtingus aukščius. Galite pritvirtinti plokštę kuo žemiau, tiesiogine prasme kojų aukštyje. Arba pritvirtinkite 65 PML9506/12, kad po ekranu liktų vietos profesionaliai garso juostai. Čia viskas apgalvota.

Ambilight iš keturių pusių

Pirmas dalykas, kuris patraukia akį į „Philips PML9506“, yra „Ambilight“ visose 4 televizoriaus pusėse. Tai suteikia precedento neturintį vaizdo tęstinumo pojūtį. Yra daugiau foninio apšvietimo, o perėjimas nuo skydo prie sienos sukuria neįtikėtiną efektą, kuris iki galo pasireiškia montuojant modelį per VESA laikiklį.

Signature Ambilight technologija turi išmaniuosius šviesos diodus visose keturiose pusėse. Jis patenkina poreikį, kurio vartotojai prašė ilgą laiką. Būtent, galimybė įjungti (arba išjungti) 65PML9506 televizoriaus apačioje esančius šviesos diodus.

Vaizdo ryškumas

Kita „Philips 65PML9506“ ypatybė yra vaizdo ryškumas ir kino kokybė. Palaikomi standartai: HDR, HDR10, HDR10+, HDR10 + Adaptive, HLG. Taip pat nebuvo praleistas Dolby Vision didelio dinaminio diapazono formatas . Dėl viso spektro HDR technologijų pasiekiamos labai tikroviškos spalvos ir, žinoma, labai sodri juoda spalva. Nors juoda spalva vis dar negali pasiekti OLED televizorių lygio, bet yra labai arti.

„Philips PML9506“ serijos televizoriaus skydelis yra VA tipo, jo pradinis dažnis yra 120 Hz. Šios plokštės turi daugiau nei 1000 FALD apšvietimo zonų. Belieka tik įsivaizduoti, kad televizoriaus ekranas 65PML9506 / 12 yra padalintas į 1000 zonų. Visi jie užsidegs savarankiškai, kaip tai įmanoma naudojant FALD technologiją.

Šis foninis apšvietimas susilpnina arba pašviesina įvairias sritis, suteikdamas puikų kontrastą su „ ryškiomis spalvomis, kur reikalingas HDR. Maksimalus ryškumas Philips 65 PML9506 mini LED televizoriuje gali siekti 1500 nitų, to pakanka, kad šis modelis veiktų patalpose, kuriose daug natūralios šviesos arba ryškių dirbtinių šaltinių.

Garso sistema

Philips PLM9506 serija turi trimatį garsą. Galime pasakyti, kad šie televizoriai turi tiesiog žiaurią garso sistemą, suderinamą su Dolby Vision ir Dolby Atmos . Garsas puikus, o „Ambilight“ ir 3D garso derinys leis pasijusti scenos dalimi ar bent jau mėgautis režisieriaus ketinimais. Viskas kaip originaliame turinyje.

Kitas privalumas yra DTS Play-Fi „kelių kambarių“ garsas . Naudodami šią technologiją galite prijungti suderinamus išorinius garsiakalbius prie bet kurio kambario ir toliau klausytis turinio, transliuojamo per Philips PLM9506 nepraleisdami. Nepaisant 2,1 CH grandinės, kurios bendra galia yra 50 W, žemieji dažniai nėra patys geriausi, bet efektyvūs. Taigi nereikės gailėtis dėl pirkinio. Tiems, kam garso sistema silpna, gamintojas gali pasiūlyti „ Bowers & Wilkins“ „ Philips PUS9636“ serija su 3.1.2 CH garsu .

Žaidimų procesorius

2021 m. Philips P5 Gen5 procesorius su dirbtiniu intelektu gali rodyti beveik visus tikrus vaizdus VA skydelyje. Tai labai jaudinanti patirtis. Vaizdo apdorojimo galimybė yra gauti ryškias spalvas ekrane ir, svarbiausia, apdoroti judesį, kuris vyksta labai sklandžiai.

Jei sakytume, kad P5 procesoriaus dėka Philips 65PML9506 turi labai gerą galią, tai būtų tik iš dalies. Naudodami „Philips P5 Gen5“ ir HDMI 2.1 ryšį , išrankūs žaidėjai iš naujo apibrėžia modelį.

Dabar žaidėjai galės išnaudoti visus savo žaidimų pultų išteklius. Žaidimas naujausios kartos konsolėse, pvz., PlayStation 5 ir XBOX X serijose , su mažu delsimu ir sklandžiu ekranu kartu su Ambilight, VRR ir Freesync. Taigi „Philips PML9506“ tampa beveik profesionaliu žaidimų televizoriumi.

Jungtys

Apskritai įvairios 65PML9506 jungtys prie televizoriaus yra USB jungtys, Bluetooth 5.0 belaidis ryšys ir didelės spartos 802.11ac Wi-Fi.

Nuotolinio valdymo pultas

Kaip minėta anksčiau, 65 PML9506/12 televizoriaus medžiagos yra aukštos kokybės, o nuotolinio valdymo pultas neatsilieka nuo šios tendencijos. Nuotolinio valdymo pultas yra su poliruoto metalo kraštais ir poliruoto aliuminio rėmeliu. Kad atitiktų patį televizorių. Yra tiesioginės prieigos mygtukai, skirti transliuoti turinį, pvz., „Netflix“ , „Rakuten TV“ ir „Prime Video“ (kinta priklausomai nuo regiono). Šie mygtukai yra nuotolinio valdymo pulto viršuje. Valdymas balsu suderinamas su Alexa ir Google padėjėjais.

PML9506 apžvalgos santrauka

Baigdami „Philips“ PML9506 apžvalgą, apibendrinkime tai, kas buvo pasakyta. Apžvelgtas Philips 65 PML9506 / 12 televizorius yra nepaprastas, gražus ir elegantiškas, jo vaizdo kokybė yra nuostabi. Vaizdas puikiai atrodys ryškiai apšviestose patalpose dėl 1500 nitų ryškumo. HDMI 2.1 ir visos technologijos, kurių gali prireikti ateityje, jau yra po ranka.

Kas nors nori daugiau? Na, o jei geras garsas esant 50 W kam nors nėra riba, tuomet galite atidžiau pažvelgti į Philips PUS9636 seriją. Palyginus visus pliusus ir minusus, atrodo, kad naujovė nėra per brangi. Atvirkščiai, tai pigus televizorius, turintis gerą specifikacijų ir funkcijų rinkinį, kurį galite įsigyti ir tikrai nepasigailėsite.

Argumentai “už”

Vaizdo apdorojimas.
Didelis ryškumas.
Jokių blukimo problemų, kaip kai kurie OLED.
Labai ryški spalva.
Puikus garsas.
HDMI 2.1
Elegantiškas modelis.

Minusai
Norėtusi žemų dažnio garsiakalbio su didesniu poveikiu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *