Philips 65OLED936 – 4K OLED flagmanas su P5 AI+ procesoriumi

Philips 65OLED936 - 4K OLED flagmanas su P5 AI+ procesoriumi

„Philips OLED936 Android TV“ buvo pristatytas EISA apdovanojimuose. „Philips“ aukščiausios kokybės 4K OLED (TP Vision) komplektuojamas su HDMI 2.1 prievadais, P5 AI + procesoriumi ir 3.1.2 garsiakalbiu iš „Bowers & Wilkins“.

Dizainas

„Philips 65OLED936“ televizoriaus dizainas praktiškai nesiskiria nuo jo pirmtakų, pavyzdžiui, nuo OLED935 . Garso juosta prijungiama prie televizoriaus per mažą jungtį galinėje pusėje, o kabelį galima nukreipti per kabelių dėklą į televizorių.

Jei norite televizorių montuoti ant sienos, atminkite, kad tvirtinimo sistema taip pat užima gana daug vietos už televizoriaus. Todėl neįmanoma sumontuoti televizoriaus lygiagrečiai su siena. „Philips“ rekomenduoja laisvos vietos už televizoriaus, kad būtų pasiektas geriausias „Ambilight“ efektas.

4 pusių „Ambilight“

„Philips“ savo naujus pavyzdinius televizorius vadina OLED +. Tai ne nauja OLED technologija, o rinkodaros terminas, rodantis, kad šiuose televizoriuose naudojamos pažangiausios „Philips“ technologijos, įskaitant „Ambilight“ ir geriausią televizijos garsą.

Galite pradėti kalbėti apie šių televizorių privalumus, kaip visada, turėdami unikalų pardavimo tašką, kurio neturi kiti gamintojai arba kurį vartotojai turės įsigyti už daug pinigų. Tai „Ambilight“ technologija. Arba jums patinka „vaizdo išplėtimo“ funkcija, arba dar nespėjote išbandyti jos veikimo. Bent jau taip galvoja „Philips“.

Galinėje pusėje yra „Ambilight“ šviesos diodai, galintys apšviesti sieną iš kiekvienos televizoriaus pusės ir viršaus. Kad būtų pasiektas geriausias efektas, tarp sienos ir televizoriaus turėtų būti šiek tiek vietos, o aplink televizorių turėtų būti apie metras laisvos sienos, ant kurios šviesos diodai galėtų skleisti šviesą. Jei lubos ar sienos yra arčiau, „Ambilight“ efektas „išplės“ ant šių paviršių.

Daugelis žmonių vis dar išlieka ištikimi prekės ženklui būtent dėl ​​„Ambilight“. Šiame „Philips OLED936“ televizoriuje naudojamas 4 pusių „Ambilight“, kurį, jei pageidaujama, galima papildyti „ Philips Hue“ lempomis . Spalvota technologija įrėmina 48, 55 arba 65 colių 4K OLED ekraną. Šios serijos modeliuose nėra 77 ir 83 colių dydžio OLED ekranų.

Daugialypis HDR

„Philips“ teigia, kad 4K @ 120Hz taip pat turėtų veikti su HDR HDR vaizdo turiniu: HLG, HDR10, HDR10 +, HDR10 + Adaptive ir „Dolby Vision“. Taigi OLED936 televizorius palaiko visus dabartinius HDR standartus.

P5 procesorius su AI+

4K vaizdiniam turiniui, pavyzdžiui, filmams ir TV laidoms, naujasis P5 (5 kartos) procesorius su AI + išnaudoja visas savo galimybes. Šį kartą AI buvo pridėtas prie P5 procesoriaus išdėstymo. 5 -osios kartos procesorius nuo ankstesnių skiriasi naujomis funkcijomis, tokiomis kaip „Fast Motion Clarity“ (FMC), kuri sumažina judesio suliejimą dėl nuskaitymo foninio apšvietimo.

„OLED Anti-Burn-In“ technologija aptinka ir patamsina statinius elementus. Jei norite išnaudoti visas „Philips OLED936“ galimybes, galite atlikti profesionalų kalibravimą naudodami „Calman“ programinę įrangą.

Greitas ir tiesioginis turinio apdorojimas galimas automatinio atkūrimo režimu. Tai veikia, kai prijungiamos žaidimų konsolės, tokios kaip „ PlayStation 5“ , „ Xbox Series X |“ S arba PC. Be kita ko, 65OLED936 televizorius turi HGiG palaikymą HDR žaidimams.

Garso sistema 3.1.2 „Dolby Atmos“

„Philips 65OLED936“ televizoriuje daug dėmesio skiriama garso sistemai, įmontuotai 55OLED936 ir 65OLED936 modelių stende. „Bowers & Wilkins“ suderinta „ Soundbar“ su 3.1.2 garsu turi bendrą 70 vatų galią.

Pačioje garso sistemoje yra 2 vidutinės klasės 10 W garsiakalbiai, 5 W galios garsiakalbiai, 20 vatų žemų dažnių garsiakalbis ir pora aukšto dažnio garsiakalbių po 12,5 W. Kaip minėta aukščiau, ši garso sistema yra iš anksto sukonfigūruota gamykloje. Sistema taip pat turi naują belaidę „DTS Play-Fi“ technologiją.

„Android 10“

Televizoriuose veikia „ Android 10“ ir prieiga prie transliacijos programų, tokių kaip „Amazon“, HBO, „Disney +“, „Netflix“. Operacinėje sistemoje yra integruotas balso asistentas „Google Assistant“ ir „Chromecast“.

Pirmą kartą „Philips“ televizoriai 2021 palaiko vaizdo dekodavimą naudojant AV1 kodeką. Bendrovė kol kas nekomentuoja savo planų pereiti nuo „Android TV“ prie „Google TV“. „OLED936“ seriją papildo aukštos kokybės nuotolinio valdymo pultas su apšviestais mygtukais, metaline apdaila ir „Muirhead“ oda ant nugarėlės.

OLED936 ir OLED935 skirtumai

Pagrindinis skirtumas tarp OLED936 ir OLED935 2020 m. yra nauja dviejų lustų P5 vaizdo procesoriaus versija su visais aukščiau aprašytais atnaujinimais ir papildomomis funkcijomis. Antras didelis skirtumas yra tas, kad OLED936 dabar turi dvigubus HDMI 2.1 prievadus su 4K @ 120 palaikymu naujos kartos žaidimams PS5 ir „Xbox Series X“.

Taip pat palaikomos papildomos HDMI 2.1 funkcijos, tokios kaip eARC , VRR ir ALLM. Kitas akcentas yra įmontuota 3.1.2 kanalų garsiakalbių sistema su „Dolby Atmos“ ir atnaujintais garsiakalbiais.

Sujungimai

OLED936 naudoja naujausias OLED matricas. Vienoje iš technologijų svetainių (hxos) kalbama apie atnaujintą „Evo OLED“ skydelį. Tačiau sunku patikėti, kad LG galėtų parduoti savo naują skydelį bet kuriam savo konkurentui. Iš tiesų, 2021 m. Tik vienas jos televizorius gavo tokią plokštę. Kitaip tariant, tokia informacija reikalauja papildomo paaiškinimo.

Skydas turi 4K skiriamąją gebą (3840 x 2160 pikselių) ir gali rodyti vaizdus 120 Hz dažniu. Galimos dvi HDMI 2.1 jungtys 4K @ 120Hz rodymui. 1 ir 2 HDMI prievaduose taip pat yra VRR (kintamas atnaujinimo dažnis (nuo 40 iki 120 Hz) ir ALLM. 2 HDMI prievadas palaiko eARC (be praradimo garso grąžinimo kanalą). Keturios HDMI jungtys).

Taip pat rasite du USB 2.0 prievadus, vienas USB 3.0 prievadas, optinė garso išvestis, du 3,5 mm garso linijų išėjimai, skirti vienu metu prijungti žemų dažnių garsiakalbį ir ausines, antenos įvestis, RJ45 įvestis prijungimui prie interneto ir mokamų kanalų CI + 1.4 lizdą. Belaidžiai ryšiai apima „Bluetooth 5.0“ ir „Wi-Fi“.

OLED936 peržiūros rezultatai

Baigdamas apžvalgą apie „Philips“ OLED936, norėčiau pridurti, kad tai televizorius, kuris tikrai nusipelno pavyzdinio modelio. Jis siūlo pavyzdinę vaizdo ir garso kokybę ir naudoja pažangiausią vaizdo procesorių. P5 veikia harmoningai su naujausiu OLED skydeliu ir įvairiais sudėtingais vaizdo režimais.

Įmontuota „3.1.2“ garsiakalbių sistema, kurią sukūrė „Bowers & Wilkins“, turi atnaujintą garsiakalbių rinkinį. Garso juosta suteikia erdvės pojūtį, „ Dolby Atmos“ detales ir turtingą boso atkūrimą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *