Philips 55PUS9206 – televizoriaus su 4-pusių Ambilight apžvalga

Philips 55PUS9206 4K Android TV su 4 pusių Ambilight

„Philips PUS9206“ yra nauji 4K televizoriai iš plataus 2021 m. kompanijos asortimento su 4 pusių „Ambilight“. PUS9206 pritaikytas elegantiškam „Philips“ OLED televizorių dizainui, tačiau našumas ir funkcionalumas gerokai sumažėja. 9206 serija yra pagrįsta VA matricomis su tiesioginiu LED foniniu apšvietimu.

Philips 55PUS9206 4K Android TV su 4 pusių Ambilight

Philips Ambilight 4 šviesa yra pažįstama daugeliui televizijos entuziastų. Perimetro šviesos diodai galiniame skydelyje suteikia papildomą įtraukiantį apšvietimą keičiant spalvas, kad atitiktų tai, kas vyksta ekrane. Šioje apžvalgoje Philips 55PUS9206 / 12 4K HDR televizorius, apžvelgsime jo galimybes ir charakteristikas.

Dizainas

„Philips 55PUS9206 / 12“ televizorius pasižymi elegantišku dizainu ir labai siauru sidabriniu rėmeliu. Prie minimalistinio dizaino prisideda ir dvi atramos, leidžiančios televizorių pastatyti ant seklesnių baldų. Atstumas tarp atramų reguliuojamas. Jei nuspręsite televizorių montuoti ant sienos, jums reikia VESA 300 x 300 mm suderinamo laikiklio.

55PUS9206 televizorius savo matmenimis tinka dideliems miegamiesiems ar svetainėms, kur atstumas iki ekrano yra ne mažesnis kaip 2,5 … 3 metrai. Pats televizorius yra gerai pagamintas, tačiau kai kurios jo dalys nėra itin aukštos kokybės. Pavyzdžiui, sidabriniai rėmeliai. Nors jie iš tikrųjų nėra per stori, dėl to, kad jie yra sidabriniai, jie išsiskiria ekrane.

Philips PUS9206 – apžvalga

Vaizdo kokybė

PUS 9206 siūlo puikų vaizdą . Tai aukščiausios klasės televizorius, kurio tikslas – sukurti malonų vaizdą, kuris patiktų daugumai televizorių pirkėjų. Ryškūs kontūrai, ryškios spalvos ir geras kontrastas yra būtini norint sukurti kuo ryškesnį vaizdą už tokią kainą.

Visa tai priklauso „Philips P5“ procesoriui, kuris sutelkia dėmesį į penkias sritis, kurios, gamintojo nuomone, užtikrina puikų televizoriaus vaizdą – šaltinio tobulumą, ryškumą, spalvas, kontrastą ir judėjimą. Tai labiausiai matoma naudojant 4K HDR turinį. „Philips 9206“ televizorius palaiko ir HDR10+, ir „Dolby Vision“ (taip pat HDR10 ir HLG). „Dolby Vision“ turinys iš „Netflix“ paimamas iš karto, o HDR vaizdo nustatymai atsisiunčiami automatiškai.

Nepriklausomai nuo pasirinkto vaizdo režimo, rekomenduojame išjungti didžiąją dalį papildomo apdorojimo arba nustatyti žemą lygį. Tada pradėkite nuo to ir reguliuokite viską, ko reikia, išskyrus judesio apdorojimą. Palyginti su konkurentais, „Philips“ ne visada buvo geriausias šioje srityje, tačiau pastaruoju metu jis prie jų artėja.

Su visais parametrais, pakoreguotais pagal asmeninius pageidavimus, PUS9206 televizoriaus vaizdą tikrai malonu žiūrėti. Spalvos sodrios, detalės puikios, o kraštai ryškūs ir trapūs. Kontrastas taip pat tikrai įspūdingas, daugiausia dėl VA skydelio. Skirtingai nuo IPS, ši technologija sukuria tamsiai tamsią juodą spalvą ir ryškius HDR akcentus, kai nėra foninio apšvietimo.

Tačiau tamsiausiose ir šviesiausiose vaizdo srityse šiek tiek prarandama detalės. Ir kartais tamsesnės scenos gali būti ne tokios aiškumo, kaip brangesni įrenginiai, įskaitant Philips OLED806 . Žiūrint iš kampo taip pat paliekama daug norimų rezultatų: juodos spalvos praranda gylį, o spalvos – sodrumą. Šis televizorius netinka kambariui, kuriame pilna svečių.

PUS 9206 televizorius puikiai susidoroja su padidinimu. HD turinys yra aiškus ir beveik be triukšmo. Srautiniame turinyje gali būti triukšmo. Tačiau jis yra minimalus ir nesumenkina paties vaizdo, kurio kokybė tokia pati kaip 4K – puikus spalvų apdorojimas, puikus detalumo lygis ir įspūdingas kontrastas.

Žaidimo režimas

Žaidėjai turi VRR palaikymą HDMI1 ir HDMI2, kad žaidimų patirtis būtų sklandi. Šie prievadai palaiko 4K raišką iki 120Hz, t.y. suderinamas su naujos kartos konsolėmis. „Philips TV PUS9206“ automatiškai persijungs į mažos delsos žaidimo režimą, kai perjungsite į konsolės HDMI įvestį. Įvesties delsa yra apie 21 ms, kuri nepatiks rimtiems žaidėjams, tačiau turėtų tikti labiau nepatyrusiems žaidėjams.

Philips PUS9206 - dizainas

Išmanusis televizorius

55PUS92506 naudoja Android TV 10 kaip vartotojo platformą, todėl dar nežinoma, ar tikėtis perėjimo prie naujesnės Google TV sąsajos. Tai nėra pati intuityviausia ir ne pati geriausiai apgalvota platforma. Tačiau iš tikrųjų sąsaja yra daug sklandesnė ir greitesnė nei senojo „Android TV“. Turinys suskirstytas į tinkinamas karuseles: programų sąrašas viršuje, o po juo yra kiekvienos programos sklaidos kanalai.

Programėlių pasirinkimas taip pat geras. „Chromecast“ yra standartinis, todėl galite sklandžiai atsisiųsti turinį iš telefono į televizorių. „Google Assistant“ taip pat galima palaikyti balsu. Jį galima naudoti norint reguliuoti televizoriaus nustatymus ir naršyti kanalus bei ieškoti ir atsisiųsti turinį.

„Philips“ meniu yra šiek tiek išsiplėtęs. Laimei, kiekviename meniu elemente pateikiamas trumpas šio parametro pakeitimo paaiškinimas. Nežinantiems, kaip nustatyti televizorių, yra įvairių TV režimų (Standartinis, Ryškus, Kinas, ISF diena, ISF naktis ir kt.).

Nuotolinio valdymo pultas su aliuminio viršutine skydeliu ir odine apdaila yra gana didelis. Bet atrodo, kad tuščią erdvę apačioje galima šiek tiek sumažinti, kad nepasiektų viršuje esančių mygtukų. Visų pirma, „Netflix“, „Prime Video“, „Rakuten TV“ ir televizoriaus „Ambilight“ sąrankos sparčiųjų klavišų mygtukai. Puiki premija yra mygtukų apšvietimas.

Garsas

Kad būtų galima apdoroti „Philips 55PUS9206“ televizoriaus garsą, galiniame skydelyje yra du 10 W aukštų dažnių garsiakalbiai, nukreipti žemyn, ir 30 W žemų dažnių garsiakalbis. Jų veikimas iš tikrųjų yra gana geras.

Yra keletas garso nustatymų parinkčių. Tačiau filmo režimas yra geriausias daugeliui turinio. Garso sistemos garsumas yra tinkamas, o balsai nepasimeta įkeltuose garso takeliuose. Taip pat jaučiamas erdvės pojūtis, o veiksmo scenos filmuose skamba gana sodriai. Dinamika ir detalės atitinka garso juostos garsą.

Yra „Dolby Atmos“ palaikymas, tačiau nesitikėk daug iš įmontuotų garsiakalbių dėl aukščio, kurį paprastai prideda „Atmos“. Tokiems garso takeliams tikrai geriau pridėti garso juostą su „Dolby Atmos“, kad tikrai išgirstumėte, ką šis formatas gali. Laimei, su eARC palaikymu galite tai padaryti lengvai.

Jungtys

Aplink „Philips PUS 9206“ galinę dalį yra keturi HDMI įėjimai (2 x 2,1 ir 2 x 2,0), iš kurių dvi yra šone, kad būtų lengviau pasiekti. Yra 3 USB įėjimai (du sumontuoti ir šone, o vienas iš jų – USB 3.0), palydovinės ir antenos lizdai, skaitmeninė optinė išvestis ir ausinių mini lizdas. ARC palaiko visos HDMI įvesties, o eARC palaiko HDMI2. Yra įmontuotas „Wi-Fi“, taip pat Ethernet prievadas tinklo ryšiui ir „Bluetooth 5.0“.

PUS9206 peržiūros rezultatai

Apibendrinkime „Philips“ PUS9206 apžvalgą. Šis televizorius siūlo puikų kainos ir kokybės santykį ne tik našumo, bet ir funkcionalumo požiūriu. Smagu, kad palaikomi ir „Dolby Vision“, ir „HDR10+“ bei tokios funkcijos kaip HDMI 2.1 / eARC ir „Dolby Atmos“.

Yra keletas kompromisų dėl vaizdo kokybės, dažniausiai naudojant HDR filmuotą medžiagą. Visų pirma, šešėlių ir paryškinimų detalės gali būti prarastos tamsiausiose ir šviesiausiose vaizdo vietose, o bendras didžiausias ryškumas gali būti didesnis. Tačiau apskritai televizorius pateisina savo buvimą aukščiausios klasės „Philips“ LCD televizorių segmente.

Specifikacijos

Skleistinės dažnis 120hz

Ekrano matrica VA

Apšvietimas Direct LED

HDR Standartai HDR10,HDR10+,HLG,Dolby Atmos

Vesa 300x200mm

Procesorius P5 AI Perfect Picture Engine

Vidinė atmintis 16Gb

Garsas 2x10w, 30w.žemų dažnių garsiakalbis

A.I.Sound,Dolby Atmos,DTS-HD,Multiroom audio

Kiti Parametrai

Ambilight Game mode

Ambilight music

Ambilight wall color adaptive

AMD FreeSync Premium Pro

Alexa

Eco mode

Google assistant

Micro Dimming Pro

Perfect natural motion

Voice command

Operacinė Android 10

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *