Philips 55OLED807 su 6 kartos P5 AI procesoriumi

„Philips OLED807“ apžvalga

Padaryti televizorių dar geresnį nei praėjusių metų versija nėra lengva. Tačiau naujoji „Philips OLED807“ serija sukuria būtent tokį įspūdį. Galime pasakyti, kad „Philips“ tikrai susidorojo su šia užduotimi. Dėl kelių vaizdo kokybės patobulinimų ir papildomų funkcijų OLED807 serija išsiskiria iš 2021 m. OLED806 varianto.

„Philips OLED807“ apžvalga

Taigi, „Philips“ pristato OLED807. Tai vienas iš kandidatų tarp naujosios „Philips“ OLED modelių linijos 2022 m. 4K televizoriai yra pagrįsti naujuoju OLED Evo skydeliu, nors kai kurie šaltiniai teigia, kad šie televizoriai naudos LG Display OLED EX skydelį. Apsvarstykite „Philips 55OLED807 OLED EX 4K“ televizoriaus apžvalgą kaip naujos serijos atstovą 2022 m.

„Philips OLED807“ apžvalga

Kaip ir ankstesniais metais, „Philips“ įdiegė savo apsaugos nuo degimo technologiją. Sistema sklandžiai pritemdo statinius objektus ir taip apsaugo ekraną. Be to, stabiliau skleidžianti medžiaga užtikrina, kad normaliai žiūrint nekiltų tokių problemų kaip Oled išdegimas.

Philips OLED807 dizainas

Pasukamo stovo dizainas

Kaip minėjome aukščiau, „Philips OLED807“ serija yra „Philips OLED806“ įpėdinė. Tai, kas neabejotinai buvo perkelta iš praėjusių metų modelių, yra europietiškas dizainas, kurį kruopščiai sukūrė „TP Vision“. Naujasis OLED skydelis patalpintas itin ploname metaliniame rėme, todėl puikiai pereina prie keturių pusių „Ambilight“.

Philips OLED807 serija su 48, 55 ir 65 colių įstrižainėmis gavo centrinį T formos stovą. Su šiuo stovu galima pasukti Philips 55OLED807 televizoriaus ekraną. Tik didžiausia 77 colių „Philips 77OLED807“ versijos įstrižainė yra su stacionariu stovu, sudarytu iš šonuose esančių kojų poros. Juk 77 colių modelio svoris yra gana įspūdingas.

Patobulintas Ambilight

Unikalaus „Ambilight“ pranašumo mėgėjai kartoja šūkį: „Philips televizoriuose neturi trūkti Ambilight“. Visi Philips OLED807 serijos televizorių modeliai turi 4 pusių foninio apšvietimo versiją. „Ambilight“ buvo perkurtas, kad būtų dar labiau reaguojantis ir pagerintas spalvų erdvės tikslumas. Daugelis dabar pagalvos, ar galima ką nors geriau padaryti su esamu „Ambilight“ foniniu apšvietimu? Atsakymas – taip, vartotojas matys, kaip atnaujinimas paveiks papildomo apšvietimo funkciją.

Vaizdas ir funkcijos

Philips 55OLED807 tai geriausias būdas padidinti našumą dėl naujojo 6 kartos P5 AI vaizdo procesoriaus. 2022 m. didžiausias dėmesys bus skiriamas automatinio vaizdo koregavimo optimizavimui, pagrįstam vaizdų analize ir nauju vaizdų valdymu su dirbtiniu intelektu.

Net jei vaizdas yra puikiai sukalibruotas, vizualinis įspūdis gali būti „išlietas“ dėl netinkamų aplinkos sąlygų (aplinkos apšvietimo). „Philips Ambient Intelligence“ nuolat stebi kambario apšvietimo sąlygas ir atitinkamai reguliuoja ryškumą, gama ir spalvų temperatūrą. Taip užtikrinama, kad leidžiant HDR ir SDR turinį išsaugomos detalės ir kontrastas.

Be to, buvo pridėta patobulinta „AI Auto Film“ funkcija, įskaitant „Smart Picture“ režimą. Panašiai kaip nuolat koreguojant vaizdą naudojant „Ambient Intelligence“, 55OLED807 nuolat tikrina, koks turinys grojamas pagal išmoktas charakteristikas, ir visada perjungia televizorių į atitinkamą vaizdo režimą.

2021 m. modeliuose buvo skirti du vaizdo režimai. „Philips“ OLED807 serijoje jų yra septyni, įskaitant Filmmaker režimą su „Dolby Vision Dark“ nustatymu, kuris tikrai puikiai atkuria turinį tamsiose scenose.

Teoriškai „Philips“ 4K OLED807 OLED televizorius užtikrina geriausią įmanomą vaizdo kokybę, nereikalaujant jokių papildomų ar rankinių naudotojo koregavimų. Tačiau kiekvienas žmogus turi asmeninių pageidavimų, ypač kai kalbama apie vaizdinio turinio pateikimą.

Trumpai tariant, „Philips“ suteikia savo žiūrovams apytikslį prioritetų rinkinį. Šiuo atžvilgiu P5 AI vaizdo procesorius įgyja prieigą prie „akių priežiūros“ parametrų. Režimas reiškia mažiau akinantį ir akiai malonų vaizdą.

Tamsios detalės optimizavimo funkcija geriau išryškina tamsias detales, pvz., visiškai tamsiame kambaryje, ir palaiko tinkamą spalvų temperatūros optimizavimą. Naujausias „Spalvų temperatūros optimizavimas“ skirtas tada, kai kambario spalvų temperatūra dažnai keičiasi, pavyzdžiui, tarp saulės šviesos ir silpno apšvietimo (šviesos ir šešėlio).

„Philips“ pastaraisiais metais naudotą „Vivid“ režimą dabar pakeitė „Crystal Clear“. Tačiau pagrindinis šio vaizdo režimo tikslas yra tas pats. Ryškūs vaizdai, sodrios spalvos ir geriausias ryškumo, spalvų ir kontrasto balansas. Galbūt tai yra pageidaujamas vaizdo režimas daugeliui, nors pažengę vartotojai naudosis vaizdo kalibravimu ir kitais vaizdo režimais.

Kalbant apie vaizdo signalo apdorojimą, „Philips OLED807“ vėl atsidūrė podiumo viršuje. Nuo praėjusių 2021 m. 4K vaizdo signalai palaikomi ne didesniu kaip 120 Hz dažniu (per HDMI 2.1 ). OLED807 turi HDR formatus, tokius kaip HLG, HDR10, HDR10+ ir HDR10+ Adaptive.

Šiuos formatus pirmą kartą sujungia „IMAX Enhanced“ režimas. Dėl optimizuoto IMAX skaitmeninės laikmenos (DMR) proceso filmai turi būti rodomi ekrane geriausia įmanoma kokybe. Kaip prisimename, IMAX patobulinto vaizdo režimas sukurtas taip, kad geriausiai atvaizduotų paveikslą taip, kaip jį numatė režisierius.

HDMI 2.1 žaidėjams

„Philips“ OLED807 serijos žaidėjai neturi kuo skųstis. Su PlayStation 5 , Xbox Series X ir naujomis vaizdo plokštėmis pagaliau galima išnaudoti visas integruotos 48Gbps HDMI 2.1 sąsajos privalumus. 4K @ 120 Hz su 4:4:4 chroma ir 12 bitų vaizdo signalais nebėra problema.

Be to, naujasis „Philips“ OLED 807 4K OLED televizorius palaiko beveik visas HDMI 2.1 funkcijas, įskaitant eARC (patobulintą garso grąžinimo kanalą), ALLM (automatinį mažos delsos režimą) ir VRR (4K nuo 40 Hz iki 120 Hz). VRR FreeSync Premium ir Nvidia G-SYNC formatai yra teisingai ir patogiai „praryti“ OLED 807.

Nauja funkcija – žaidimų reklama ekrane, vadinamoji „žaidimų juosta“. O kur be reklamos. Šiame naujame ir patogiame meniu galite rasti vaizdo ir garso nustatymus, taip pat informaciją apie apdorotus signalus. Taip pat galite greitai pakeisti nustatymus, nesukeldami pavojaus žaidimo momentui.

Garso sistema 2.1

Integruota garso sistema „Philips OLED807“ serijoje yra gana galinga. 2.1 CH sistemoje yra trijų žiedų žemųjų dažnių garsiakalbis. Akustika į kambarį suteikia nuostabią 70 vatų garso galią. Naujoji programėlė „TV ir belaidė namų sistema“, pagrįsta DTS Play-Fi technologija, pasirodė labai šauni.

Tai leidžia prie 55OLED807 televizoriaus prijungti kitus kelių kambarių garso sistemos komponentus, kurie turėtų užtikrinti dar geresnę garso kokybę. Pavyzdžiui, gamintojas rekomenduoja naudoti naują FB1 garso juostą, FW1 žemųjų dažnių garsiakalbį ir FS1 su Ambilight LED. Tai minimali belaidė namų garso sistema.

Dabar labai paprasta belaidžiu būdu prijungti daugialypės terpės galinius įrenginius prie Philips 55 OLED807. Ir tokia sistema visada suteiks jums geriausią garso kokybę. Su artėjančiu OLED807 4K OLED televizoriaus programinės įrangos atnaujinimu garso nustatymuose bus galima atskirai pridėti ir reguliuoti centrinį kanalą.

Išmanusis televizorius

Kalbant apie „Smart TV“ „Philips“ televizoriuose, čia viskas normalu. Su OLED807 serija „Philips“ pristatė „Android TV 11“ operacinę sistemą su visais jos pranašumais, tokiais kaip „Chromecast“ arba įtaisytuoju „Google Assistant“. Jis valdomas komplektacijoje esančiu aukščiausios kokybės nuotolinio valdymo pulteliu. Nuotolinio valdymo pultas pagamintas iš Mierhead odos.

OLED807 apžvalgos santrauka

Baigdamas Philips OLED807 apžvalgą, noriu pastebėti, kad visos šios serijos naujovės, didžiąja dalimi, mums jau buvo žinomos iš praėjusių metų modelių. Žinoma, tam tikrą pliusą naujovei suteikia naujosios OLED Evo matricos naudojimas. Teigiami „technologiniai laimėjimai“, tokie kaip DMR ir IMAX Enhanced, yra ne kas kita, kaip rinkodaros galimybės. Galų gale viskas priklauso nuo turinio.

Į ką dar norėtumėte atkreipti dėmesį? 2022 m. taip pat pasirodys OLED707 serija, kurioje bus trys aspektai. Viena vertus, Philips OLED707 serija turės plokščias šonines kojeles, kurios beveik paguldys televizorių ant paviršiaus. Todėl „Philips“ 707 OLED serija gaus tik 3 pusių „Ambilight“. Dydžių pasirinkimas bus apribotas iki 48, 55 ir 65 colių. Tačiau svarbiausia, kad OLED707 neturės OLED Evo plokščių, todėl padidinto ryškumo nėra.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *