Philips 55OLED806 televizorius su HDMI 2.1 ir keturių pusių Ambilight

Philips 55OLED806 televizorius su HDMI 2.1 ir 4 pusių Ambilight

OLED800 serija jau kelerius metus yra „Philips“ OLED serijos širdis. 2021 m. Bus galima įsigyti keturių 48–77 colių įstrižainės „Philips OLED806“ televizorių. Naujajame modelyje yra 4 pusių „Ambilight“, patobulintas 5 kartos P5 procesorius ir HDMI 2.1 jungtys.

Pastarasis faktas leidžia visiškai išnaudoti sklandų žaidimų patirtį naujos kartos konsolėse. Siūlomoje „Philips 55OLED806 TV 4K HDR“, kaip serijos atstovo, apžvalgoje mes atidžiai apsvarstysime naujo produkto funkcionalumą ir savybes.

Dizainas

Atrodo, kad „Philips“ (kaip LG) dizaino skyrius mano, kad neverta per daug keisti klasikos. Todėl OLED806 televizoriaus išvaizda yra atpažįstama. Itin plonas OLED ekranas, kaip OLED805 , sklandžiai išlenkti metaliniai kraštai, metalinė nugara. Ryškiausias pokytis yra dvi mažos kojelės, pakeičiančios chromuotas nuožulnias kojas. Jie taip pat yra dviejų spalvų ir jūs galite pasirinkti, kurią pusę įdėti į priekį.

„Philips 55OLED806“ televizorius vos pakyla pora centimetrų virš baldų. Todėl uždėti garso juostos neįmanoma uždengiant dalį ekrano. 2020 metais ši problema buvo išspręsta naudojant adapterių rinkinį, kuris leido ekraną pakelti šiek tiek aukščiau. Deja, šio rinkinio nebėra 2021 m.

Vaizdo apdorojimas

„Philips OLED 806“ širdis yra penktosios kartos P5 vaizdo procesorius. Be praėjusių metų pasiekimų, yra trys naujos funkcijos: AI filmų aptikimas ir aplinkos intelektas, greito judesio aiškumas ir patobulintos apsaugos nuo įšdegio priemonės. Bendras P5 veikimas yra labai geras. Jis užtikrina puikų išjungimą ir greitai bei patikimai atpažįsta visus vaizdo įrašų ir filmų kadrų dažnius.

Triukšmo slopinimas puikiai pašalina nepageidaujamą triukšmą, neslėpdamas detalių. „Philips OLED806“ serija pasižymi puikiu padidinimu ir didelėmis detalėmis. MPEG suspaudimo artefaktų sumažinimas yra mažiau veiksmingas, sumaniai pašalinamas tik mažas blokavimas.

AI filmų aptikimo dėka P5 procesorius dabar gali atpažinti filmus ne tik pagal Filmmaker režimą, bet ir pagal tai, ką jūs žiūrite realiuoju laiku. Aplinkos intelektas yra sudėtinga funkcija, pagrįsta šviesos jutikliu, valdančiu ne tik ryškumą.

„Philips OLED806“ procesorius dabar naudoja „lengvą“ papildomos apsaugos nuo išdegimo technologiją, įdiegtą OLED935. Ji ieško logotipų ir statiškų vaizdų ir selektyviai juos tamsina. Skydas turi labai platų matymo kampą ir gerai susidoroja su atspindžiais. Siekiant geriausių rezultatų, vis dėlto rekomenduojama vengti šviečiančios šviesos ekrane.

„Philips“ buvo vienintelis gamintojas pernai, kurio OLED ekranuose nebuvo juodojo rėmo įterpimo (BFI). Dabar parinktis „Greito judėjimo aštrumas“ yra puikus judančių objektų vaizdo ryškumas. Žinoma, prarasite šiek tiek ryškumo, o tamsiose scenose tai gali būti verta detalių, tačiau apskritai vaizdas yra tik į naudą.

Vaizdo kokybė

„Philips OLED806“ turi standartinį OLED skydelį. Pikselių struktūroje nėra naujovių. Ekranas pasižymi puikiu spalvų vienodumu. Režisieriaus režimas puikiai tinka žiūrėti tamsoje. Esant tam tikroms apšvietimo sąlygoms, geriausia perjungti į naują namų kino režimą. Tai suteikia gerą pusiausvyrą tarp labai intensyvių „Vivid“ ir „Filmmaker“ orientacinių režimų.

„Philips 55OLED806 / 12“ palaiko HDR10, HLG, „Dolby Vision“ ir HDR10 +. Tai labai platus pasirinkimas, HDR10 + Adaptive (su aplinkos šviesos jutiklio kompensavimu) pristatytas 2021 m. Atsiprašome, nėra „ Dolby Vision IQ“. Didžiausias ryškumas yra 800 nitų 10% lange, o visiškai baltas laukas siekia 140 nitų. Šie skaičiai yra beveik identiški praėjusių metų skaičiui. Spalvų diapazonas yra 95% DCI-P3 ir 69% Rec2020, o tai atitinka vidutinį OLED našumą.

Išmanusis televizorius

„OLED 806“ maitina naujas MT5895 mikroschemų rinkinys su keturių branduolių „ARM Cortex-A73“ procesoriumi, 3 GB RAM ir „Mali G52“ GPU. Tai tas pats mikroschemų rinkinys, naudojamas „Sony“ OLED modeliuose. Tai suteikia labai sklandžią ir malonią vartotojo patirtį, meniu reaguoja ir naršymas yra labai sklandus.

„Philips 55OLED806 / 12“ jau veikia „Android 10“. Tačiau ji dar nenaudoja naujos „Google TV“ sąsajos. Pirmąjį 2022 m. Ketvirtį „Philips“ planuoja pereiti prie „Android TV 11“ iš „Google TV“. „Philips“ nustatymų meniu tikrai reikia atnaujinti. Jie nėra integruoti į „Android TV“ meniu ir užima visą ekraną arba didžiąją jo dalį.

„Philips OLED805“ nuotolinio valdymo pultas taip pat išliko. Tai ilgas ir plonas modelis, šį kartą sidabrinis, o ne juodas. Nugara vis dar puošta minkšta „Muirhead“ oda. Mygtukai yra labai lengvi liesti, puikiai guli ant nuotolinio valdymo pulto paviršiaus ir tvirtai priglunda. Kai tik paliečiate klavišą, nuotolinio valdymo pultas trumpam šviečia. Bet norint tai padaryti, pirmiausia reikia jį paspausti … Čia mums labiau patinka „Sony“ požiūris su judesio jutikliu.

„Philips OLED806“ televizijos serijoje yra vienas TV imtuvas ir vienas CI + lizdas. Galite įrašyti į USB standųjį diską, bet negalite vienu metu žiūrėti kito kanalo. HDR galite žiūrėti per „Netflix“ („Dolby Vision“) ir „YouTube“ (HLG ir HDR10). Medijos leistuvas atkuria beveik visus failus, įskaitant HDR vaizdo įrašus. Jis atmeta tik „DivX“ ir „Xvid“, tačiau palaiko DTS.

Trūksta „Airplay 2“, kaip ir daugelis kitų gamintojų, yra tik „DTS Play-Fi“. Naudodami šią kelių kambarių „Wi-Fi“ sistemą galite sukurti belaidę erdvinio garso sistemą ir, pavyzdžiui, klausytis televizoriaus garso išmaniajame telefone arba per virtuvėje esantį belaidį garsiakalbį.

„Ambilight“

„OLED806“ turi 4 pusių „Ambilight“, kuris ypač tinka sieniniam televizoriui. Foninis apšvietimas, be įprasto naudojimo, dabar turi daug funkcijų. Pavyzdžiui, galite naudoti „Ambilight“ kaip „Lounge Light“. Yra „Ambilight Music“, jei jums reikia šviesos efektų kartu su garsu, o „AmbiSleep“ ir „AmbiWakeup“ dėka galite miegoti ir pabusti naudodami šį gražų apšvietimą.

Žaidimo režimas

Žaidimų režimu išvesties vėlavimas yra 14,5 ms. Tai puikus rezultatas. Be to, HDMI 2.1 jungtys palaiko viską, ko reikia geriausiam žaidimų patirčiai: ALLM, 4K120 ir VRR (48–120 Hz). „Philips“ siūlo HDMI VRR ir „AMD Freesync“, taip pat stengiasi suderinti „NVIDIA Gsync“. Taip pat palaikomas HGiG.

Garso kokybė

OLED806 televizoriaus garso sistema, paveldėta iš OLED805. 50 W galia skleidžia daugiau nei padorų garsą ir tenkina žemuosius dažnius. Erdvinis garsas yra labai geras žiūrint filmus, taip pat palaikomas „Dolby Atmos“. Televizorius puikiai veikia su daugybe muzikos formatų.

Jungtys

OLED806 yra pirmasis „Philips“ OLED modelis su HDMI 2.1. Be dviejų HDMI 2.0 jungčių, taip pat yra dvi HDMI 2.1 jungtys. Viskas su ARC . Jie siūlo maksimalų 48 Gbps pralaidumą ir palaiko šias HDMI 2.1 funkcijas: ALLM, 4K / 120 HFR ir VRR (HDMI VRR ir AMD Freesync). Televizoriuje yra trys USB prievadai ir LAN prievadas. Yra belaidis ryšys ir „Bluetooth“ (įrenginiams). Sąrašą užbaigia ausinių lizdas ir skaitmeninė optinė išvestis. Visos jungtys nukreiptos į šoną arba žemyn, idealiai tinka tvirtinti prie sienos.

OLED806 peržiūros rezultatai

Keletas žodžių, norint užbaigti „Philips“ OLED806 apžvalgą. Tai geras OLED805 įpėdinis. Televizorius dabar turi HDMI 2.1 prievadus. Gaila, kad jų yra tik du. Į kokius dar trūkumus reikia atsižvelgti renkantis? Vienu metu galite paspausti kelis nuotolinio valdymo pulto mygtukus. Nėra „Dolby Vision IQ“. Apskritai „Philips OLED806“ veikia labai gerai. Ir kadangi jis yra to paties kainų lygio kaip ir „LG C1“, galite drąsiai patarti dėl jo pasirinkimo.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *