Panasonic TX-77LZ2000 – pavyzdinė apžvalga su Master OLED Pro ekranu

„Panasonic TX-77LZ2000“ pavyzdinė apžvalga su „Master OLED Pro“ skydeliu

„Panasonic“ pristato naujus 4K OLED televizorius su „Master OLED Pro LZ2000“ serijos plokštėmis. 2022 m. pavyzdinę seriją bus galima įsigyti ir 77 colių įstrižainės. Šiais metais gamintojas orientuojasi ne tik į rafinuotus kino žinovus, bet dar daugiau dėmesio skiria žaidėjų interesams.

Žaidimuose ypač vertas dėmesio naujas mažos delsos režimas, kuris pasirodo automatiškai, kad sumažintų įvesties delsą. Taip pat ramina, kad kintamo atnaujinimo dažnio palaikymas ir ALLM funkcijos yra prieinamos dviejuose 40 Gbps HDMI 2.1 prievaduose. Panasonic TX-77LZ2000 4K HDR televizoriaus apžvalgoje atidžiau pažvelgsime į naujas funkcijas.

„Panasonic TX-77LZ2000“ pavyzdinė apžvalga su „Master OLED Pro“ skydeliu

Panasonic LZ2000 apžvalga

Dizainas

Savo dizainu Panasonic 77LZ2000 televizorius yra aiškiai panašus į savo JZ2000 serijos pirmtaką. Žiūrint iš priekio, tai aptakus ir diskretiškas OLED ekranas, kurio dizainas yra švelnus ir niekuo neišsiskiriantys tamsūs rėmeliai. Sukūrimo kokybė yra tvirta ir tobula, kaip visi įpratę matyti iš „Panasonic“.

Žvelgiant į Panasonic LZ2000 iš šono, nesunku pastebėti, kad jis storesnis nei dauguma kitų OLED ekranų. Taip yra dėl visapusiško Technics garso sprendimo, kurį sudaro apačioje sumontuota garso juosta ir papildomi garsiakalbiai gale. Šis sprendimas taip pat reiškia, kad televizorius labiau išsikiš iš sienos, jei pasirinksite jį montuoti ant laikiklio.

Panasonic LZ2000 – apžvalga

„Panasonic“ 2022 m. LZ2000 modelyje ir toliau naudoja pasukamąjį stovą, kad galėtumėte lengvai pasukti ekraną norima kryptimi. 55 ir 65 colių įstrižainės yra apvalios formos. 77LZ2000 televizorius turi stačiakampį pagrindą.

Vaizdo kokybė

Panasonic 77LZ2000 vaizdo apdorojimas buvo perkurtas siekiant užtikrinti, kad vaizdas visada būtų tikslus,kvapą gniaužiantis, nepaisant žiūrėjimo sąlygų, kuriomis galima naudoti televizorių. Visų pirma, LZ 2000 televizoriaus HCX Pro AI procesorius veikia kartu su naujais jutikliais, kurie nustato aplinkos šviesos spalvą patalpoje, taip pat jos ryškumą, kad kompensuotų išorinės aplinkos įtaką mūsų spalvų suvokimui.

Tuo tarpu pernai JZ2000 pristatytas automatinio AI režimas, kuris nustato žiūrimo turinio tipą ir atitinkamai patobulina vaizdo charakteristikas, taip pat buvo atnaujintas, kad būtų galima gauti dar tikslesnius tiek šaltinio aptikimo, tiek vaizdo pateikimo elementų rezultatus. Ypač dirbant su išoriniais šaltinio įrenginiais.

Be to, LZ2000 tęsia į vartotoją orientuotą Panasonic požiūrį, kad palaiko ir Dolby Vision, ir HDR10+ dinaminius HDR formatus, o ne tik palaiko vieną ar kitą, kaip daro daugelis pagrindinių konkurentų. Priešingu atveju „Panasonic“ vis dar laikosi neutralios vaizdo formavimo filosofijos, siūlydama tinkamus vaizdo režimus, tokius kaip Filmmaker Mode ir Professional.

Taigi pirmas įspūdis yra toks, kad LZ2000, kaip ir jo pirmtakai, turi kerinčiai natūralų vaizdo atkūrimą, kuris iš karto patinka ir kelia pasitikėjimo. „Panasonic“ nesistengia vaizdo pagražinti sodriomis spalvomis ar dirbtiniu ryškumu. Priešingu atveju aktoriai gali atrodyti plastiški. Modelyje LZ2000 jie gauna lygiai tiek makiažo, kiek turėjo filmavimo metu, nei daugiau, nei mažiau!

Panasonic LZ2000 taip pat turi gerai veikiantį padidinimo ir triukšmo slopinimo funkciją. OLED ekranai yra žinomi dėl puikių juodos spalvos lygių, tačiau kai kurie turi tendenciją perdėti tamsumą kai kuriose srityse. „Panasonic“ čia išsiskiria tiksliomis gradacijomis tamsiausiame pilkos spalvos skalės gale. 77-osios įstrižainės LZ2000 skydelis buvo pavadintas Master OLED PRO Cinema Size.

Tai įprastas jutiklis, tačiau jis padidina vidutinio diapazono ryškumą, palyginti su 2021 m. JZ2000 pirmtaku. Šia prasme LZ2000 gali konkuruoti ryškumu su naujos kartos didesnio ryškumo plokštėmis, kurios pagaliau pradeda patekti į OLED rinką iš tokių kompanijų kaip LG, Philips ir Sony.

Išmanusis televizorius

HCX Pro AI procesoriaus maitinamas Panasonic LZ2000 televizorius turi naujausią Panasonic My Home Screen 7.0 išmaniąją OS. Pritaikomi namų mygtukai vis dar yra priekyje ir centre, tačiau buvo pridėta daugiau patobulinimų, pvz., Mano vaizdas, leidžiantis tinkinti savo nuotraukų galeriją. Patobulintas balso valdymas, garso aprašymai, garso dialogai ir subtitrų funkcijos, skirtos klausos negalią turintiems žmonėms.

Anksčiau skundų sukeldavo senas nuotolinio valdymo pultas. Pradedant nuo JZ2000, televizoriai aprūpinti nauja versija. Tai vis dar didelis dėklas su daugybe mygtukų, tačiau ergonomiškesnio dizaino. Yra tiesioginiai mygtukai svarbioms funkcijoms, taip pat greitieji populiarių srautinio perdavimo paslaugų mygtukai. Nuotolinio valdymo pultas dabar naudoja „Bluetooth“, bet iš metalo pasikeitė į plastikinį ir nebeturi foninio apšvietimo. Tai šiek tiek nuvilia kino žiūrovus.

Nors „Panasonic“ operacinė sistema veikia puikiai, jai vis tiek trūksta turtingumo. Palyginti su dideliais žaidėjais, tokiais kaip „Samsung“, LG ir, galiausiai, daugeliu „Android“ televizorių, „MyHomeScreen“ turi apsieiti su palyginti nedaug programų ir srautinio perdavimo paslaugų.

Žaidimo režimas

Mažos delsos režimas, kuris automatiškai įjungiamas, kai prijungiamas priedėlis, sumažina išvesties delsą žaidimuose esant 4K / 60 Hz nustatymams iki stulbinančio 1,5 ms, palyginti su jau įspūdingu 10,5 ms, kurį suteikia standartinis žaidimo nustatymas. LZ2000 taip pat pristato daugybę kitų unikalesnių ir gilesnių žaidimų funkcijų.

Pavyzdžiui, galite iškviesti naują žaidimų valdymo skydelį (pvz., LG), kuris suteiks prieigą prie išsamios informacijos apie gautą žaidimo vaizdo signalą (įskaitant kadrų dažnį, HDR metaduomenis ir spalvų atrankos duomenis) arba prieigą prie kitų įrankių. Pavyzdžiui, „Dark Visibility Enhancer“ leidžia reguliuoti beveik juodus tonus, kad būtų lengviau matyti paslėptus priešus ar maršrutus tamsiose vietose.

Garso kokybė

„Panasonic“ flagmanuose OLED televizoriai garso kokybei žiūri taip pat rimtai, kaip vaizdo kokybei, ir ši tendencija tęsiasi su LZ2000. Televizorius ir toliau naudoja unikalią integruotą „Soundscape Pro“ 360° garso sistemą, kurią sudaro įmontuoti šoniniai ir viršutiniai garsiakalbiai, taip pat galingas priekinių garsiakalbių rinkinys. Žinoma, visa tai daroma siekiant maksimaliai išnaudoti „Dolby Atmos“ garso takelius.

LZ2000 naujiena – maži priekiniai garsiakalbiai tiksliai atkuria garsą su Beam Forming, kuris valdo garsą kiekvienoje zonoje. Žiūrovai gali mėgautis tikslesne kokybe, sumažindami galimus trukdžius. Garsiakalbių kanalai konfigūruojami naudojant nuotolinio valdymo pulte įmontuotą mikrofoną, kuris pritaiko garsą prie patalpos akustikos.

Garsiakalbių sistemos garsumą ir kryptingumą galima reguliuoti trimis režimais: Pinpoint, Area ir Spot. Pinpoint siunčia garsą į konkretų tašką. Area leidžia keisti garsą pagal žmonių grupės išsidėstymą, o Spot padidina garsumą vienoje konkrečioje srityje, bet vis tiek garsą girdi visi kiti patalpoje esantys.

LZ2000 taip pat yra su automatinio AI nustatymu, kuris gali panaudoti dalį procesoriaus apdorojimo galios, kad atgaivintų senus garso takelius. „Panasonic“ garsas nelabai atitinka krištolo skaidrumo garso paletę „Philips OLED936“ su nespalvotais garsiakalbiais, bet neabejotinai yra viena iš geriausių įmontuotų televizoriaus garso sistemų. Jis taip pat gali būti sustiprintas naudojant išorinį žemųjų dažnių garsiakalbį per papildomą garso išvestį su reguliuojamu garsumu.

Jungtys

LZ2000 turi keturias su HDMI 2.1 suderinamas HDMI įvestis, iš kurių dvi palaiko pagrindines žaidimų funkcijas, pvz., 4K/120Hz ir kintamą atnaujinimo dažnį (VRR). Viena iš įėjimų palaiko eARC garso grąžinimo kanalą . Be to, yra trys USB prievadai, skaitmeninė optinė garso išvestis ir Ethernet prievadas.

Belaidį ryšį reprezentuoja „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“. Pastarasis dabar palaiko dvigubą ryšį, todėl galite kartu su kuo nors klausytis kartu vėlai vakare. Antenos lizdai leidžia prijungti palydovines ir antžemines antenas.

LZ2000 apžvalgos santrauka

„Panasonic“ LZ2000 apžvalgos pabaigoje apibendrinkime. Kompanija įdėjo papildomų pastangų kurdama šių metų geriausią modelį, o LZ2000 yra patobulinimas keliais svarbiais būdais (nors ir ne visais). Vaizdo kokybė neabejotinai yra aukščiausios klasės su puikiu spalvų tikslumu, juodos spalvos lygiu ir sultingu ryškumu, kuris prisitaiko prie aplinkos.

Panasonic LZ2000 taip pat turi puikią garso sistemą, todėl nereikia atskiros garso juostos. Patogesnis naudojimas buvo patobulintas naudojant naują meniu sistemą, naują nuotolinio valdymo pultą ir patobulintą ryšį. Prie viso to serija papildytaą 77 colių įstrižainę, kuri akivaizdžiai neliks nepastebėta namų kino gerbėjų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *