LG OLED Flex (LX3) – OLED Evo Flexible Panel televizorius

LG OLED Flex (LX3) – OLED Evo lankstaus skydelio televizorius

Panašu, kad LG rado išeitį tiems, kurie trokšta lenktų televizorių ekranų. Tuo pačiu šis universalus sprendimas tinka ir plokščiųjų ekranų gerbėjams. „LG OLED Flex“ yra pirmasis pasaulyje sulankstomas OLED televizorius.

LG OLED Flex (LX3) – OLED Evo lankstaus skydelio televizorius

LG OLED Flex (LX3) su lanksčiu OLED Evo skydeliu

Kitaip tariant, LG OLED Flex (LX3) yra plokščiaekranis OLED Evo televizorius, paruoštas bet kurią akimirką susilenkti savininko prašymu. Seule kompanijos pristatytas televizorius LX3, sprendžiant tik pagal modelio pavadinimą, nėra pirmasis lankstus televizorius. Tiesą sakant, tokį reiškinį iš „Samsung“ matėme dar 2014 m.

Tačiau tai yra visiškai kas kita. Pirma, tai yra OLED skydelis, o kiti lankstūs televizorių ekranai dažniausiabuvo LCD. Antra, tai patogesnis 42 colių dydis. OLED Flex gali virsti iš plokščio ekrano į lenktą ekraną.

Atsižvelgiant į tai, kad įprasto žaidimų monitoriaus kreivė yra 1800R. Tai reiškia, kad jis tinka įvairioms funkcijoms, tokioms kaip srautinis perdavimas ir žaidimai. Žinoma, LG turi lenktų ir lanksčių ekranų istoriją tokiuose įrenginiuose kaip LG G Flex išmanusis telefonas ir LG R9 ritininis televizorius .

Tačiau LG ne tik suteikė televizoriui galimybę judėti tarp šių dviejų pozicijų. OLED Flex galima rinktis iš ne mažiau nei 20 skirtingų kreivumo lygių. Dėl nuotolinio valdymo pultelio esančio mygtuko, taip pat ant stovo esančio mygtuko, vartotojas turi galimybę reguliuoti ekrano kreivumą 5% žingsniais 20 skirtingų lygių.

Tai leidžia vartotojui pasirinkti tinkamą parinktį, atsižvelgiant į kintamuosius, tokius kaip žiūrėjimo atstumas ir rodomas turinys. LX3 42 colių dydis reiškia, kad jį galima pastatyti svetainėje arba tiesiog ant stalo.

Jei visas ekranas yra per didelis tam tikram žaidimo žanrui, galite naudoti žaidimo juostos meniu ir pakeisti vaizdo dydį iki 32 colių arba 27 colių. Taip pat galima reguliuoti ekrano aukštį iki 140 mm, taip pat pakreipti ekraną 10 laipsnių atgal ir 5 laipsnių į priekį.

LX3 savybės

LX3 modelis turi naują žaidimams skirtą programą, kuri „palaiko pasirinktinius ekranus, siūlo nuorodas į populiarias programas, tokias kaip „Twitch“ ir „YouTube“. Be to, ši programa pateikia prijungtų išorinių įvesties įrenginių sąrašą.

LG Gaming Optimizer buvo perkurtas. Tai prideda pritaikomų garso parinkčių skirtingiems žaidimų žanrams. Kelių peržiūrų režimas reiškia, kad vienu metu galite peržiūrėti turinį iš skirtingų šaltinių. Pavyzdžiui, galite žaisti žaidimą ir žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus vienu metu. Tuo pačiu galima pasirinkti, iš kurio iš šių šaltinių norite klausytis garso, taip pat yra mikrofonas.

Kaip ir LG G2 serijos OLED televizoriai , OLED Flex maitinamas α9 Gen 5 procesoriumi. LX3 televizorius siūlo tokias funkcijas kaip 4K raiška su 100 % spalvų tikslumu ir 0,1 ms atsako laiku, taip pat 120 Hz, Dolby Vision, HDMI 2.1 , kintamasis atnaujinimo dažnis (VRR) ir automatinis mažos delsos režimas (ALLM).

Sertifikuota, kad skydelis nemirga ir neatspindi, o taip pat Super Anti-Reflection (SAR), kad sumažintų blaškymąsi ir padidintų komfortą. Taip pat palaikomos Nvidia G-Sync Compatible ir AMD FreeSync Premium. LG nepamiršo ir garso kokybės. LG OLED Flex televizoriuje yra du 40 W priekiniai garsiakalbiai ir Dolby Atmos palaikymas. Taip pat yra ekvalaizerio režimas, AI Game Sound perjungimas ir kiti garso nustatymai.

Kalbant apie dizainą, OLED Flex turi pritaikomą žaidimų led pašvietimą stovo gale. Šis apšvietimas gali būti sinchronizuojamas su vaizdo ar garso įrašu penkiais unikaliais režimais. Visa tai labai panašu į „Philips Ambilight“.

LX3 televizoriaus stovas turi reguliavimus, įskaitant pakreipimą ir aukštį, taip pat turi perjungimo koncentratorių. Todėl galima naudoti bet kokius įrenginius, prijungtus prie jo USB prievadų, arba integruotą mikrofoną iš kompiuterio per HDMI laidą.

LG LX3 kaina ir išleidimo data

LG LX3 kaina ir išleidimo data

LG pareiškė, kad „OLED Flex“ prekyboje Europos šalyse turėtų pasirodyti 2022 m. lapkritį. Kalbant apie kainą, kompanija jos dar nepaskelbė. Tikėtina, kad tai bus labai brangus televizorius. Palyginimui, LG G2 kaina prasideda nuo 1700e.

Tuo pačiu metu šios serijos ekranas nesilanksto ir nėra reguliuojamo aukščio bei pakreipimo į priekį / atgal. Šiuo atžvilgiu reikėtų tikėtis, kad šis malonumas nebus pigus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *