LG OLED EX ekranai ir skaidrūs OLED ekranai

LG OLED EX ekranai

„LG Electronics“, „Vizio“ ir praktiškai visų kitų OLED televizorių gamintojų naudojamų OLED plokščių gamintojas „LG Display“ sukūrė naują OLED ekraną, pavadintą OLED EX.

LG OLED EX yra 30 procentų ryškesnis

Naujosiose plokštėse šiame gamybos procese naudojamas deuteris. Tai, pasak LG Display, gali padaryti juos 30% ryškesnius nei OLED plokštės, naudojamos šiandieniniuose dideliuose televizoriuose. Bendrovė planuoja gaminti OLED EX plokštes dviejose OLED gamyklose nuo 2022 m. antrojo ketvirčio.

Deuteris yra vandenilio izotopas, du kartus didesnis už įprastą vandenilio atomą. LG Display naudoja deuterio junginius, kad pagerintų savo OLED efektyvumą, kad jie skleistų ryškesnę šviesą. Nors deuterio yra labai daug, jį sunku gauti, nes maždaug 6000 įprastų jūros vandens vandenilio atomų yra tik vienas deuterio atomas. Tačiau „LG Display“ teigia, kad sukūrė deuterio išgavimo iš vandens metodą ir toliau taikys jį organiniuose šviesą skleidžiančiuose įrenginiuose.

Bendrovė taip pat sukūrė „asmeninius algoritmus“, kuriuos ketina taikyti savo OLED EX plokštėms. Šis procesas pagrįstas mašininiu mokymusi. Ši technologija gali numatyti iki 33 000 000 savaime skleidžiančių šviesos diodų naudojimą, teigia bendrovė. Taip pat ši technologija leis labai tiksliai valdyti pačios plokštės energijos suvartojimą.

Deuterio algoritmai ir junginiai derinami siekiant pagerinti savaime skleidžiančių šviesos diodų efektyvumą ir stabilumą. „LG Display“ teigia, kad be OLED EX ekranų, kad vaizdas būtų geresnis ir ryškesnis, naujosios plokštės leis sukurti plonesnio dizaino televizorių, kurių rėmeliai siekia net 4 mm.

Ankstesnės kartos OLED plokštėms reikėjo bent 6 mm pločio. 2021 m. „LG Electronics“ ir „Sony“ pristatė OLED televizorių modelius su OLED evo ekranu. Šie modeliai buvo žymiai ryškesni nei ankstesnės kartos OLED televizoriai.

Dėl to jie yra ištiestos rankos atstumu nuo šviesumo lygių, kuriuos paprastai matome tik „Samsung“ ir „Hisense“ QLED televizoriuose. Jei LG Display OLED EX plokštės taps 30% ryškesnės, tai gali reikšti, kad QLED netrukus praras vieną iš paskutinių likusių pranašumų vykstančiame kare tarp OLED ir QLED .

LG OLED EX ekranai

 

Skaidrūs OLED ekranai iš LG

Be OLED EX, LG ekranas atveria naujus savo technologijų horizontus. Pačioje 2021 metų pabaigoje kompanija pristatė savo skaidrius OLED ekranus prieš pat CES 2022 atidarymą Las Vegase. Nepaisant tokio pristatymo, LG Display kol kas neplanuoja masinei rinkai pristatyti savo gaminių, pagrįstų šiomis technologijomis.

Matyt, įmonė nori sužadinti partnerių susidomėjimą ir įkvėpimą. Daugelį produktų galima įsivaizduoti remiantis skaidriais ekranais. Viena iš koncepcijų yra „OLED lentyna“, kuri sujungia du skaidrius OLED ekranus ir turi visada įjungtą režimą. „LG Display“ taip pat demonstruoja savo „Shopping Managing Showcase“.

Tai permatomas OLED ekranas ant medinio stovo, kuriame galima rodyti produktus, ypač dominančius mažmenininkus. Pasirinkus šią parinktį, fizinius produktus galima derinti su skaitmeniniais pristatymais. „LG Display“ teigimu, dabar parduotuvės pirkėjams gali pasiūlyti išskirtinių dalykų.

Toks pristatymas gali pritraukti daug dėmesio. Jis vadinamas „Rodymo langu“. „Show Windows“ sujungia keturis 55 colių OLED ekranus. Taigi reklaminėje medžiagoje gali būti pateikiama dar daugiau papildomos informacijos.

LG teigimu, tai gali sudominti, pavyzdžiui, drabužių parduotuves. Be to, biurams skirtas LG Display demonstruoja vadinamąjį išmanųjį langą. Tai skaidrus OLED ekranas, kuris gali būti naudojamas konferencijų salių durims ar langams.

Toks ekranas gali tarnauti kaip paviršius vaizdo konferencijoms ir pristatymams, nepakenkiant lango funkcionalumui ir tuo pačiu neužima papildomos vietos. Pagrindinis tikslas – darbo aplinkai pridedamas natūralumas ir efektyvumas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *