„LG A1 OLED“ ir jo skirtumai nuo „LG B1“

Pagrindiniame CES pristatyme ir spaudoje LG sutelkė dėmesį beveik vien į savo naujus C1, G1 ir Z1 OLED televizorių modelius. Kompanija taip pat užsiminė apie keletą kitų prieinamesnių serijų, kurios taip pat pasirodys 2021 m., Bet vėliau nei „Didysis trejetas“.

B1 serija taip pat pateko išnašose LG pranešime spaudai CES. Daugelis žmonių žino, kad „LG“ „B“ serija visada buvo biudžetinis variantas tarp OLED technologijų. Dabar nauja biudžetinė 2021 m. yra A1 serija, kurią LG taip pat paminėjo pristatydama CES.
Dabar mes tiesiog turime išsiaiškinti, kuo „LG A1“ skiriasi nuo „LG B1“ be kainos. Ar yra rimtų naujosios serijos trūkumų ir ar verta įsigyti „LG A1“? Tokiu atveju mes apsvarstysime šį klausimą tik vaizdo įrašo požiūriu ir nekreipsime dėmesio į dizainą ir garsiakalbių skaičių.

LG A1 ir LG B1 skirtumai

„LG” išleido naują seriją, kad OLED būtų prieinama už mažesnę kainą nei anksčiau. „LG A1“ televizorius tai pasiekia dviem pagrindiniais būdais sugadindamas savo specifikaciją, palyginti su bet kuria kita „LG 2021 OLED“ serija.
Pirma, „LG UHD TV A1“ naudoja 50 / 60Hz , o ne 100 / 120Hz. Antra naudodama HDMI 2.0b versijas . Šių veiksmų pasekmės bus iš karto aiškios visiems, kurie stebėjo LG OLED istoriją per pastaruosius kelerius metus. Iš esmės tai reiškia, kad „LG OLED A1“ nukreipta į tradicinę namų kino rinką, o ne naują žaidimų gerbėjų legioną.

Ne žaidėjams

Galų gale, be 120Hz ir HDMI 2.1 palaikymo, akivaizdžiai nėra palaikomos 4K / 120Hz grafikos, pateiktos kartu su PS5 , „Xbox Series X“ ir naujausios kartos aukščiausios klasės kompiuterių plokštėmis. A1 LG taip pat nepalaikys kintamų atnaujinimo dažnių.
Taigi, „OLED A1“ anaiptol nėra idealus žaidimams. Žinoma, HDMI 2.0 prievadai gali palaikyti kai kurias HDMI 2.1 funkcijas. LG taip pat teigia, kad „HDMI A1“ ir toliau palaikys automatinį mažos vėlinimo režimo perjungimą. Tai reiškia būseną, kurioje televizorius įeina ir išeina iš žaidimo režimo, priklausomai nuo to, ar jis aptinka žaidimą, ar vaizdo šaltinį.
Be to, „HGiG HDR“ žaidimų grafika ir toliau bus palaikoma. Taigi, jei nenaujinote į vieną iš naujų kompiuterio konsolių ar kortelių ir (arba) nesate ypač susirūpinę dėl pažangiausių naujos kartos žaidimų grafikos funkcijų, A1 serija vis tiek turėtų užtikrinti bent jau padorų žaidimų našumą.

Privalumai

Ką bendro turi „LG A1“ ir „B1“ televizoriai? A1 taip pat turi „ eARC“ palaikymą be HDMI nuostolių perdavimui į AV imtuvus ir garso juostas objektyviems garso formatams. Kaip ir galima tikėtis, visi jie vis tiek bus 4K modeliai.
Dar labiau stebina tai, kad A1 gaus ir naujausią „LG webOs“ išmaniosios platformos 6.0 versiją, ir naująjį „LG Alpha 7 Gen4“ vaizdo procesorių. Abi serijos toliau palaikys įdiegtas „LG TV“ funkcijas, tokias kaip „Dolby Vision“, „Filmmaker Mode“ , „Google Assistant“ ir „Apple AirPlay 2 Homekit“.
Be to, žinoma, A1 serijai ir toliau bus naudingi kontrastiniai pranašumai, susiję su savaime skleidžiančia OLED technologija. A1 seriją bus galima rinktis iš 48, 55, 65 , 77 colių. Be patvirtinimo, kad tai bus nauja pradinio lygio serija, LG vis dar neatskleidė, kiek pigiau A1 kainuos nei kiti OLED ekranai.

„LG A1“ ir „LG B1“. Kas geriau?

Svarbiausias klausimas priklauso nuo kainos, kuri, deja, vis dar nežinoma. Tačiau reikia pažymėti, kad pagrindinis „sugedimas“ yra OLED ekranas, kurio atnaujinimo dažnis yra 50 Hz (Europai). Šis veiksnys gali žymiai sumažinti „LG A1“ kainą. Jei nesate pažengęs žaidėjas (ir jų yra daug), kodėl gi nepasirinkę „LG A1 Ultra HD“ tarp biudžetinių LED televizorių.
„LG“ A1 televizoriai tikrai bus parduodami. Deja, kol kas nėra patvirtintos informacijos apie tai, kiek galėtų pakenkti bendras A1 veikimas, ypač pereinant prie 50 / 60Hz. Galų gale, A1 OLED televizorius negaus aukščiausio lygio judesio apdorojimo sistemos.
Tačiau atsižvelgiant į kainų tipą, kurį matėme praėjusių metų „BX“ asortimente, teisinga sakyti, kad LG paskelbtas A1 serijos ženklas galėjo sukelti daug nepatogumų daugeliui vidutinės klasės ir net aukščiausios klasės 2021 m. Skystųjų kristalų televizorių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *