LG 65NANO866PA – NanoCell 4K televizoriaus apžvalga

„LG 65NANO866PA“ - „NanoCell 4K“ televizoriaus iš NANO86 serijos apžvalga

Korėjos elektronikos kompanija pristatė 65 colių 4K televizorių su „NanoCell“ technologija „LG 65NANO866“. „LG NANO86“ serija sudaro 3 skirtingi dydžiai, kurių ekranai yra 50, 55, 65 colių. Būsimoje „LG 65NANO866PA NanoCell 4K HDR“ apžvalgoje, naudodami 65 colių modelį kaip pavyzdį, apsvarstysime visus 2021 metų „NANO86“ serijos privalumus ir trūkumus, kad padarytume išvadą: ar verta pirkti.

„LG 65NANO866PA“ - „NanoCell 4K“ televizoriaus iš NANO86 serijos apžvalga

Dizainas

„NanoCell“ linijos „LG 65NANO866PA“ televizorius iš išorės atrodo labai patrauklus. Surinkimas yra labai kokybiškas. Pilkas korpusas yra toks pat plonas, kaip ir konkurentų „Samsung“ QLED modeliai. Galinės jungtys yra gerai apgalvotos. Visi jie yra šone arba apačioje. Montuojant prie sienos, prijungti kabeliai netrukdo.

Todėl televizorių galima pakabinti dar arčiau sienos. Norėdami montuoti prie sienos, naudokite VESA 300 x 300 laikiklį, kuris nėra pateiktas. „LG 65NANO866P“ televizoriui montuoti ant spintelės ar nišoje naudojamas puslankio formos stovas, būdingas „LG“ modeliams, besitęsiantis nuo centrinės televizoriaus dalies.

LG 65NANO866PA dizainas

Operacinė sistema „webOS“

Prabangi aparatūros ir darbo koncepcija su intuityviuoju „Smart Remote“ yra būdinga LG televizoriams šioje kainų kategorijoje. „SmartTV“ aperacinė įranga pagrįsta nauja „ webOS 6.0“  sistema .

Vienu mygtuko paspaudimu vartotojas turi prieigą prie visų žinomų srautinių paslaugų teikėjų, tokių kaip „Disney +“, „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ir „Apple TV“. Kitus išmaniuosius įrenginius, pavyzdžiui, „Ring Video“ durų skambutį ar „LG“ skalbyklę-džiovyklę, galima pasiekti per išmaniojo namo sąsają.

WebOS“ operacinė sistema ir programos bei srautinio perdavimo paslaugos televizoriuje veikia labai sklandžiai. Juos galima greitai valdyti naudojant „Magic Remote“ ir įmontuotą pelės žymeklį. Naudojant papildomą „Logitech K400 Plus“ „ Bluetooth“ klaviatūrą su įmontuotu jutikliniu kilimėliu, 65NANO866PA galima valdyti taip pat lengvai, kaip asmeninį kompiuterį.

Tie, kurie nori navigacijos balsu, gali tai padaryti naudodami „Google“ padėjėją. Balso padėjėjas paleidžiamas paspaudus mikrofono mygtuką ant nuotolinio valdymo pulto. Sistema veikia nepriekaištingai.

„LG 65NANO866“ televizoriuje yra greitas derintuvas su USB įrašymu. Tiesioginiam TV priėmimui yra imtuvas, skirtas DVB-C / S2 / T2. Kanalo keitimas yra greitas ir trunka ne ilgiau kaip 1-2 sekundes. Norėdami naudoti įrašymo funkciją, turite įsigyti išorinį USB standųjį diską.

Vaizdo kokybė

Dėl mikroskopinių nanodalelių prietaisas atkuria nepriekaištingas spalvas. Pagrindinės spalvos – raudona, žalia ir mėlyna – yra filtruojamos, o po to atkuriamos nepriekaištingai.

„LG TV“ gali rodyti ne tik išplėstą spalvų erdvę su milijardu spalvų ir atspalvių, bet ir DCI-P3 spalvų erdvę, kuri yra labiau prioritetinė kino industrijoje. Praktiškai tai ypač pastebima šiuolaikiniuose HDR (didelio dinaminio diapazono) filmuose.

„LG NANO86“ 65 colių televizorius sukuria labai ryškias spalvas ir puikius ryškius apšvietimo efektus kino režimu, tačiau juodo ekrano trūkumai yra nedideli. Didesnį kontrastą galima pasiekti naudojant vietinį pritemdymą. Jei tiksliau, NANO86P televizoriuose naudojama rėmelių pritemdymo technologija.

„Edge“ šviesos diodas yra padalintas į 6 vertikalias zonas ir užsidegs pagal taikomą signalą. Tai pagerina bendrą kontrastą, tačiau dėl aptariamos technologijos ekrane kartais atsiranda atsitiktinių dėmių. Dėl įmontuotos IPS skydų technologijos 65 colių modelis negali užtikrinti idealių juodų gylių.

Kalbant apie vaizdo nustatymus, NANO866PA nereikia praleisti valandų rūšiuoti pagal vaizdo parametrus. Užuot pasiekę optimalių rezultatų, galite naudoti 9 iš anksto užprogramuotus vaizdo nustatymus. Be filmo, futbolo ar žaidimo režimo , yra režisieriaus režimas , taip pat specialūs šviesos ir tamsių kambarių vaizdo nustatymai.

Optimaliausias yra „Movie“ režimas. Šiame režime spalvos yra ryškesnės, o greiti fotoaparato judesiai rodomi sklandžiai. „Režisieriaus režimas“ labiau skirtas žiūrovams, norintiems mėgautis originalios kino kokybės filmu be vaizdo pagerinimo sistemos.

Tačiau režime „Filmmaker“ vaizdas atrodo ne toks ryškus. Bet viskas priklauso nuo paties filmo režisieriaus idėjų. Apskritai, NANO866PA televizorius turi labai gerą vaizdo kokybę – ryškių spalvų, didelio kontrasto, tačiau su kai kuriais aukštos kokybės juodos spalvos trūkumais.

Garso kokybė

NANO866PA televizorius turi labai gerą garso kokybę. Be dviejų 10 W viso diapazono garsiakalbių, LG taip pat įdiegė du galingus žemųjų dažnių garsiakalbius. Dėl to vartotojas gauna sodrų garsą su ryškiu bosu. Visa tai sukuria gerą namų kino patirtį.

NANO866 televizoriai taip pat palaiko objektyvų „Dolby Atmos“ formatą. Tačiau tam reikės garso juostos su šia funkcija. Pavyzdžiui, „ LG SN7Y“ garso juosta turi išorinį žemų dažnių garsiakalbį, o bendra galia siekia 380 vatų. Garso sistema palaiko „Dolby Atmos“ ir gali būti prijungta prie „LG“ televizorių belaidžiu būdu per „Bluetooth“.

Jungtys

Be dviejų HDMI 2.0 jungčių, skydelyje taip pat yra 2 HDMI 2.1 jungtys. 3 numeriu pažymėtas HDMI turi „ eARC“ garso grįžtamojo kanalo ryšį .

Taip pat yra optinis skaitmeninis išėjimas, 3,5 mm ausinių jungtis, LAN RJ45, skirtas prisijungti prie interneto, 3 USB 2.0 prievadai, antenos įvestis ir CI + lizdas mokamai televizijai. Be to, televizoriuje yra tokios belaidės jungtys kaip „Bluetooth v5.0“ ir „Wi-Fi“.

NANO866PA peržiūros rezultatai

Baigdami LG NANO86P apžvalgą, apibendrinkime. Aptariamas televizorius yra 2021 m. „LG NanoCell“ vidutinės klasės. Jo vaizdas ryškus ryškiomis spalvomis ir dideliu lauko gyliu.

Maži trūkumai matomi vaizde, kur vyrauja juoda spalva. 2,2 kanalų „Dolby Atmos“ įgalinta garso sistema suteikia sodrų garsą ir pakankamai žemų dažnių. Televizorių rekomenduojama įsigyti kolektyviniam žiūrėjimui ir šviesiems kambariams.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *