
LG 55UP77006LB televizoriuje yra klasikinis LED apšviestas LCD ekranas, įmontuotas DVB-T2 / S2 / C imtuvas ir „SmartTV“ funkcijos su „Google“ padėjėju ir „Alexa“ balso valdymu. Naujieji „LG“ „UP77“ televizoriai yra 6 dydžių. Žemiau pateiktoje „LG 55UP77006“ apžvalgoje pabandykime išsiaiškinti, ką sugeba šis nebrangus 55 colių įtaisas ir ar verta jį pirkti?
Dizainas
„LG 55UP77006“ televizorius su 55 colių (139 cm) įstrižainės ekranu ir nebrangia kaina yra skirtas masiniam vartotojui. Skirtingai nuo pigesnio „ LG UP7500“ televizoriaus , yra net modernus „LG Magic Remote“ ir todėl galimybė valdyti televizorių naudojant balso komandas.
Korpusas tapo žymiai plonesnis, palyginti su „LG 55UP75009LB“. Kojos pagamintos tik iš plastiko. Tačiau televizorius užtikrintai laikosi tokio stovo.
Jei norite pakabinti 55 colių tv ant sienos, jums reikės tinkamo VESA 300 x 300 formato sienos laikiklio. Pakuotėje yra„ Magic Remote “, baterijos, dvi kojos, maitinimo laidas ir naudojimo instrukcija.
„LG webOS 6.0“
„LG 55UP77006LB“ siūlo didžiulį programų pasirinkimą su visomis žinomomis srautinio perdavimo paslaugomis ir medijos bibliotekomis. „Amazon Prime Video“, „Netflix“, „Disney +“ ir kai kurios kitos paslaugos yra iš anksto įdiegtos gamykloje. Jei trūksta programos, ją tikrai galima įsigyti „App Store“ ir ją galima įdiegti.
Pačios LG operacinė sistema „ webOS 6.0“ paprastai veikia sklandžiai. LG 55UP7700 televizoriaus imtuvas gana greitai atlieka savo funkcijas. Perėjimas prie kito kanalo trunka ne ilgiau kaip 2 sekundes. Be to, „LG“ televizorius yra skirtas visų tipų priėmimui (kabelis, palydovas, antena).
Tačiau vaizdo kokybė labai priklauso nuo kanale transliuojamo vaizdo skiriamosios gebos. HD ir UHD kanalai (su palydovo priėmimu per HD + kortelę) atrodo labai gerai. SD kanaluose vaizdas šiek tiek neryškus.
„LG Smart Remote“
Nepaisant mažos kainos, 55 colių įtaisas yra gerai įrengtas. „Triple Tuner“ ir „SmartTV“ dabar yra esminiai atributai, kuriuos turi kiekvienas 4K televizorius. „LG 55UP7700“ valdo balsą per „Amazon Alexa“ ir „Google“ padėjėją. Šiuo atžvilgiu televizorių valdyti tampa daug lengviau ir greičiau.
„LG Smart Remote“ be balso komandų suteikimo turi rodyklės funkciją. Tie, kurie daug „keliauja“ srautinio perdavimo paslaugomis, iškart įvertins tokį nuotolinio valdymo pultą. Be to, naršyklei valdyti galima naudoti belaidę klaviatūrą (nepridedama). Tai padės išvengti varginančio raidžių įvedimo naudojant nuotolinio valdymo pultą.
Vaizdo kokybė
Skirtingai nei brangūs OLED televizoriai su savaime apšviečiamais pikseliais, UP77006 turi įprastą LCD apšvietimą. Ši technologija yra daug pigesnė, tačiau ji taip pat turi trūkumų kontrasto ir juodos spalvos atžvilgiu. Kitas LED plokščių trūkumas yra didelis korpuso storis, nes apšvietimui skirtos LED juostos užima daugiau vietos.
55UP7700 televizoriaus ekranas yra vienodai apšviestas dėl tiesioginio LED apšvietimo . Paveikslėlis, gana gerai pritaikytas jau gamykloje, įtikina savo tikroviškomis spalvomis ir dideliu lauko gyliu. Jei vis tiek reikia rankiniu būdu koreguoti paveikslėlį, televizoriuje yra 9 iš anksto užprogramuoti vaizdo režimai.
Tarp jų yra „Režisieriaus režimas“, taip pat du specialūs šviesių ir tamsių kambarių nustatymai. Paveikslėlio režimas, kurį „LG“ įvardija kaip „Geriausias vaizdas ir geriausias garsas filmų kūrėjo režimu“, labiau naudojamas rinkodarai nei vaizdo kokybei. Daugelis vartotojų gali pastebėti, kad režisieriaus režimas atrodo labai neįtikinamai.
Šiuo režimu visos vaizdo gerinimo sistemos yra išjungtos, suvokiamas vaizdas yra 500 liumenų tamsesnis ir apskritai atrodo gana nuobodžiai. Kita vertus, „standartiniu“ režimu galite koreguoti vaizdo nustatymus ir atskirai nustatyti „LG“, atsižvelgdami į turinį.
Norėdami sužinoti, ką iš tikrųjų sugeba nebrangus 55 colių įstrižainės įrenginys, geriausia jį maitinti 4K HDR aukštos raiškos turiniu. Leisdamas tokį turinį vartotojas bus patenkintas sodriomis spalvomis ir detalių aiškumu. Net ir greitai judant, vaizdas atrodys labai harmoningai ir ryškiai.
Tačiau tamsiose vaizdo vietose, ypač didelio kontrasto scenose, televizorius nesuteikia norimos kokybės. Tai ypač pastebima žiūrint tamsiame kambaryje. Juodi tonai tampa tamsiai pilki.
To priežastis yra IPS matrica , kurios kontrasto santykis yra mažas, ir vietinio pritemdymo trūkumas. Be aukštos raiškos 4K filmų, „LG UP77006“ televizorius taip pat rodo ryškius vaizdus mažesne raiška: HD ir SD.
Garso kokybė
„LG 55UP77006LB“ skamba geriau nei tikėtasi iš pradžių, tačiau tai toli gražu nėra idealu. Kaip ir daugumoje plokščiaekranių televizorių, garsiakalbiai garsą leidžia per korpuso apačią. Tai toli gražu nėra geriausias akustikos variantas, tačiau tai yra labiausiai paplitęs plokščiaekranių televizorių pasirinkimas.
Todėl tikrai neturėtumėte tikėtis pilnaverčio kino garso iš UP7700. Apskritai, nebrangus 55 colių įtaisas skamba gerai, ir daugeliu atvejų to pakanka įprastoms naujienų transliacijoms. Balsai yra aiškiai atskiriami, tačiau žemų dažnių akivaizdžiai trūksta. Kitas trūkumas yra „ Dolby Atmos“ nepalaikymas .
Ši technologija yra įtraukta tik į brangesnių modelių seriją. Aukštos kokybės garso mėgėjams rekomenduojame „LG SN6Y Soundbar“ , kuriame yra belaidis žemų dažnių garsiakalbis ir teikiantis sodrų kino garsą su reikšmingu bosu. Garso sistema puikiai tinka jūsų LG televizoriui. Jį galima valdyti su televizoriaus nuotolinio valdymo pultu.
Jungtys
Savo septintosios serijos televizoriuose LG taupė išplėstą ryšį 2021 m. Du HDMI 2.0 prievadai toli gražu nėra geriausias pasirinkimas.
USB 2.0 prievadas taip pat nerado „vertos poros“. Televizoriuje yra optinė „TosLink“ išvestis, C1 lizdas mokamiems kanalams sujungti ir LAN RJ45 įvestis linijiniam interneto ryšiui. Be to, televizoriuje yra bevielio ryšio „Wi-Fi“ ir penktosios versijos „Bluetooth“ ryšys.
UP7700 apžvalgos santrauka
Baigdami „LG“ pateiktą „UP7700“ apžvalgą, verta pridurti, kad, be aukščiau išvardytų trūkumų, televizorius gerai nesugeba atkurti HDR turinio. Tai yra, toks turinys yra atkuriamas, tačiau nesuteikia norimo efekto, daugiausia dėl mažos televizoriaus smailės ryškumo.
Ryškumo pakanka SDR turiniui peržiūrėti. Antras pagrindinis trūkumas yra tas, kad juodi tonai dažniausiai nėra tinkamai atkuriami. Tai ypač pastebima didelio kontrasto scenose. Priešingu atveju televizorius atkuria nepaprastai aiškų vaizdą su tikroviškomis spalvomis.