„LG 55UP7600“ UHD 4K televizoriaus apžvalga

LG 55UP7600 UHD 4K televizoriaus apzvalga

Korėjos elektronikos gamintojas išleido naują UP7600 seriją 2021 metų pavasarį. Modeliai tiekiami su plačia įranga.  Rinkoje pristatoma nauja „LG UP7600 4K“ televizorių serija su 4 skirtingų dydžių ekranais.

Šioje „LG 55UP76006“ apžvalgoje, naudodami 55 colių televizorių kaip pavyzdį, pabandysime rasti „UP7600“ serijos pranašumų ir trūkumų, kad suprastume, ar verta pirkti šios serijos televizorius.

LG 55UP7600 UHD 4K televizoriaus apzvalga

Dizainas ir pirmasis įspūdis

„LG LG 55UP7600 UHD 4K“ televizorius yra tvirtame korpuse. Pakuotėje, be paties televizoriaus, yra: kojelių pora (gali skirtis priklausomai nuo modelio), MR21 nuotolinio valdymo pultas, maitinimo laidas ir greito paleidimo vadovas. LG kojoms naudoja plastiką, kuris tikrai neatrodo toks stilingas kaip metalas.
Vis dėlto tv yra gerai sukurtas ir patrauklaus dizaino. Vizualiai LG 55UP76006LC televizorius daro gerą įspūdį, nepaisant to, kad jis atrodo gana paprastas. Jei UP7600 reikia pritvirtinti prie sienos, naudokite 300 x 300 mm VESA laikiklį (55 colių įstrižainės).
Pateiktas nuotolinio valdymo pultas patogus vartotojui, jis veikia puikiai. Jei norite naudoti „SmartTV“ srityje, rekomenduojama naudoti „CSL Bluetooth“ klaviatūrą su jutikliniu kilimėliu, kad būtų galima lengviau ir greičiau naršyti srautinio perdavimo sąsajose. Ši klaviatūra parduodama atskirai.
Įranga
Lyginant su kitais šios kainų grupės modeliais, „LG“ televizoriuje yra gana plati įranga. „ WebOS 6.0“ pagrįstoje „SmartTV“ sąsajoje yra daugybė iš anksto įdiegtų srautinio perdavimo paslaugų, medijos bibliotekų ir programų: „Amazon Prime Video“, „Disney +“, „ Netflix“ ir kitų srautinio perdavimo paslaugų.

Vaizdo kokybė

55UP76006 televizoriuje yra 4K LCD ekranas, kurio skiriamoji geba yra 3840 x 2160 pikselių, tv apšviečia tiesioginis LED apšvietimas . Modelis turi HDR standartus, tokius kaip HDR10 ir HLG. Tačiau žema piko ryškumo vertė neleis vartotojui gauti tinkamos kokybės žiūrint tokį turinį.
Paprastai šių televizorių didžiausias ryškumas yra nuo 270 iki 310 nitų. Vaizdo įrašo atkūrimo metu galite rinktis iš aštuonių skirtingų režimų: Standartinis, Ekonominis, Ryškus, Sportas, Kinas, Filmo kūrėjo režimas , Ekspertų šviesos kambarys ir Ekspertų tamsus kambarys.
Apskritai, „LG TV“ teikia ryškias, natūralias spalvas ir didžiulį lauko gylį. Mažus trūkumus galima pamatyti vaizduojant ryškius daiktus giliai juodame fone. UP76006 neturi vietinio pritemdymo. Yra tik „LG Local Contrast“ apšvietimo optimizatorius, kurio nepakanka geram kontrastui.
55UP76006 televizoriuje naudojama IPS matrica , kurios kontrastas yra daug mažesnis nei VA matricos. Todėl juoda sritis dažniausiai atrodo tamsiai pilka. Tai ypač pastebima žiūrint tamsiame kambaryje.
Gausus spalvų nustatymų pasirinkimas šiek tiek išlygina šiuos trūkumus. Priklausomai nuo jūsų skonio, tikrai rasite norimą nustatymą. Apskritai, „UP7600“ televizoriai sugeba atkurti gana gerą kokybę pakoregavus vaizdą .

LG 55UP7600 UHD 4K up view

Garso kokybė

Kalbant apie garsą, plokščiaekranis televizorius už tokią kainą neturi didelės garso kokybės. Tai neįmanoma dėl jo dizaino. Tačiau, palyginti su kitais televizoriais, aptariamas LG 55UP7600 turi gana gerą subalansuotą garsą.
Kiekvienas iš dviejų 10 W garsiakalbių turi pakankamai energijos, kad užtikrintų gerą garsą kasdien žiūrint televizorių. Kalbant apie garso kokybę, jos trūks klausant muzikos programų, taip pat žiūrint filmus su daugiakanaliu garsu.
Pagrindinis trūkumas yra žemų dažnių trūkumas. Mėgstantiems aukštos kokybės garsą rekomenduojama naudoti išorinę garso sistemą. Pavyzdžiui, „ LG SN6Y“ garso juosta turinčia 420 W bendrą galią ir belaidį žemų dažnių garsiakalbį.

Jungtys

Kalbant apie jungčių rinkinį, gamintojas LG savo septintosios serijos 2021 m. televizoriuose paliko tik būtiniausias jungtis. Įrenginyje nėra net RCA įėjimų, jau nekalbant apie 3,5 mm linijos išvestį ausinėms prijungti. Televizoriuje yra 2 HDMI 2.0 prievadai.
Yra eARC garso grąžinimo kanalas . TV taip pat yra: 1 USB 2.0 prievadas, LAN RJ45 linijos įvestis, skirta prisijungti prie interneto, antenos įvestis, lizdas mokamiems kanalams ir optinė „TosLink“ išvestis. Belaidis ryšys atliekamas naudojant „Bluetooth v5.0“ ir „Wi-Fi“.

UP7600 apžvalgos santrauka

Apibendrindami „LG“ atliktą „UP7600“ peržiūros rezultatus, apibendrinkime tai, kas pasakyta. Už palyginti mažą kainą naujasis „LG 55UP76006“ televizorius turi padorų paketą. Televizorius turi aiškų, ryškų vaizdą su ryškiomis ir tikroviškomis spalvomis. Trigubas derintuvas, valdymas balsu ir platus pritaikymas taip pat yra šio televizoriaus privalumai.
Deja, „UP7600“ neturi pilno jungčių rinkinio, skirtingai nei brangesni tos pačios bendrovės modeliai. Apskritai, „LG UP76006“ televizorius pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu, ir tai yra pagrindinis jo pranašumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *