„LG 55UP7500“ UHD 4K televizoriaus apžvalga

LG 55UP7500 apzvalga 2021

Korėjos elektronikos gamintojas išleido „LG UP7500“ serijos televizorius. Kuriuos galima įsigyti 5 modeliuose – nuo 43″ iki 75″. Atlikdami šią „LG 55UP7500 4K HDR“ apžvalgą, naudodami 55 colių modelį kaip pavyzdį, apsvarstysime UP7500 serijos pranašumus ir trūkumus.

LG 55UP7500 apzvalga 2021

Dizainas

Vizualiai LG 55UP7500 televizorius nėra pernelyg įspūdingas. Prietaisas atrodo gana paprastas. Norint surinkti ir sumontuoti 55 colių televizorių, patartina turėti dar vieną asistentą. Televizorius 55UP7500 turi įprastą plastikinį dėklą, tačiau surinkimas ir pats plastikas yra aukštos kokybės.
Montuojant prie sienos reikalingas tinkamas 300 x 300 mm (55 įstrižainės) VESA laikiklis. Komplekte yra įprastas nuotolinio valdymo pultas , kuris yra tinkamas kanalų perjungimui. Tačiau „SmartTV“ sąsaja yra gana sudėtinga naudoti. Todėl, kad būtų patogiau naudoti, rekomenduojama įsigyti „LG Magic Remote“, kuris, deja, nėra pakuotėje, tačiau jį galima įsigyti atskirai.

Jei vartotojas daug laiko praleis medijos bibliotekose ir kitose programose, šioms funkcijoms valdyti galima rekomenduoti atskirą klaviatūrą . Tokiu atveju kontrolė atliekama taip pat lengvai, kaip ir asmeniniame namų kompiuteryje.

LG 55UP7500 apzvalga 2021- back view

„SmartTV“

„LG UP7500 4K“ televizorių serijos turi nemažai funkcijų, susijusių su jų kaina ir kokybe. Įmontuotas TV imtuvas per kelias sekundes perjungia kanalus ir priima visus įprastus signalus (antena, kabelis, palydovas).
„SmartTV“ sąsaja sklandžiai veikia per „webOS 6.0“ operacinę sistemą , be to, ją galima valdyti naudojant balso komandas. Deja, ši parinktis įmanoma tik naudojant „LG Magic Remote“. Kaip rašėme anksčiau, šis nuotolinio valdymo pultas nėra įtrauktas į paketą, tačiau televizorius yra suderinamas su šiuo nuotolinio valdymo pultu.
„Magic“ nuotolinio valdymo pultas taip pat yra daug tinkamesnis medijos bibliotekų naršymui nei pridėtas nuotolinio valdymo pultas. Srautinės paslaugos, tokios kaip „Amazon Prime Video“, „ Netflix“ , „Disney +“, yra iš anksto įdiegtos tiesiai iš gamyklos ir paleistos spustelėjus mygtuką.

Vaizdo kokybė

Nepaisant žemos kainos, „UP7500“ suteikia gana gerą vaizdą. 55 colių dinaminis HDR ekranas suteikia ryškias ir natūralias spalvas su nuostabiu lauko gyliu. „LG“ televizorius labai gerai ir tolygiai valdo „ Direct LED“ apšvietimo dėka .
Bet visa tai, kas išdėstyta pirmiau, taikoma tik SDR režimui. Kalbant apie HDR standartą, šiame 4K televizoriuje akivaizdžiai trūksta maksimalaus ryškumo, kad būtų galima atkurti visavertį vaizdą. UP7500 smailė siekia 300 nitų. 55UP7500 televizoriuje yra aštuoni skirtingi vaizdo įrašų atkūrimo režimai:
Standartinis, ekonomiškas, ryškus, sporto, kino, filmo režimas, „Expert Light“ kambarys ir „Expert Dark“ kambarys. Kino režimu spalvos atkuriamos ypač gerai. Naudojant kadrų interpoliacijos parinktį, atkūrimas vyksta sklandžiai.
Visi UP7500 modeliai, išskyrus 50-ąją įstrižainę, turi IPS matricą , užtikrinančią puikų spalvų atkūrimą ir plačius žiūrėjimo kampus. Tačiau šios matricos vidinis kontrastas yra per mažas. Kadangi televizoriuje nėra vietinio pritemdymo, juodos zonos dažniausiai atrodo tamsiai pilkos. Tai ypač pastebima tamsiame kambaryje. Tai yra pagrindinė apžvalgoje nagrinėjamo televizijos silpnybė.

Garso kokybė

Kaip ir kituose plokščiaekraniuose televizoriuose, garso kokybė nėra labai įtikinama. Du 10 W garsiakalbiai suteikia palyginti subalansuotą garsą. Tačiau žemų dažnių ir gilių tonų atkūrimas palieka daug norimų rezultatų. Norėdami gauti tikrai gerą namų kino garsą, turėtumėte įsigyti išorinę garso sistemą.
Pavyzdžiui, LG „LG SN6Y Soundbar“ su 420 W išėjimo galia ir belaidžiu žemųjų dažnių garsiakalbiu bus šios problemos sprendimas. Garsiakalbių sistemą galima prijungti prie „LG“ televizoriaus belaidžiu būdu ir valdyti televizoriaus nuotolinio valdymo pultu.

Jungtys

Kalbant apie išorinius ryšius, LG šį kartą buvo ekonomiškesnė. Prietaisai turi 2 HDMI 2.0 prievadus, 1 USB 2.0 prievadą, Ethernet RJ45 įvestį linijinei interneto prieigai, TosLink optinį garso išvestį ir antenos įėjimus.
Norėdami gauti mokamus HD kanalus, televizorius turi CI + 1,4 lizdą. Viena iš HDMI 2.0 jungčių turi ARC garso grąžinimą . Kalbant apie belaidį ryšį, televizoriuje yra „Wi-Fi“ ir „Bluetooth 5.0“ sistemos.

UP7500 apžvalgos santrauka

Baigdami LG „UP7500“ apžvalgą, verta pridurti, kad aptariamas televizorius tikrai nelaimės grožio ir dizaino apdovanojimų. Tačiau tos kainos vidinės vertės tikrai yra įspūdingos. Nebrangus 55 colių įtaisas siūlo ryškius sodrių spalvų vaizdus.
Aparatinė įranga, ypač plačios interneto galimybės ir greitas trigubas derintuvas, veikia puikiai. Trūkumai yra sutrumpintas jungčių su išoriniais įrenginiais rinkinys, paprastas nuotolinio valdymo pultas, nėra vietinio pritemdymo, nepakankama didžiausio ryškumo riba 4K turiniui peržiūrėti HDR režimu.
Visa tai sumažina bendrą teigiamą įspūdį. Jei ketinate nusipirkti televizorių savo miegamajam, kad galėtumėte jį žiūrėti vakare ir naktį, turėtumėte atidžiau pažvelgti į „Samsung“ biudžetinius modelius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *