LG 55NANO906PB apžvalga – universalus 4K televizorius 2021 m

LG 55NANO906PB universalaus televizoriaus 4K 2021 apžvalga

„LG NANO90P 2021“ serijos yra universalūs ir paprastai tvirti 4K televizoriai. Jie yra visos vidutinės klasės „LG NanoCell“ serijos viršuje ir yra šiek tiek patobulinti, palyginti su „LG NANO90 2020“. Jie yra geras pasirinkimas, jei jį naudosite gerai apšviestoje patalpoje. Su savo ryškumo riba jis gerai dirba su atspindžiais.

LG 55NANO906PB universalaus televizoriaus 4K 2021 apžvalga

Žaidėjai vertins tokias funkcijas kaip 120 Hz skydelis, HDMI 2.1 prievadai ir kintamo atnaujinimo dažnio (VRR) palaikymas. Televizorius turi greitą atsakymo laiką ir mažą žaidimų išėjimo vėlavimą. IPS skydelis turi gana plačius žiūrėjimo kampus, tačiau taip pat turi mažą originalų kontrastą. Jūsų dėmesiui pateikiame „LG 55NANO906PB NanoCell 4K HDR“, kaip serijos atstovo, apžvalgą.

Dizainas

LG nustatė gerą pusiausvyrą tarp būtinybės užtikrinti tiesioginį televizoriaus apšvietimą ir palyginti ploną korpusą tiems, kurie mėgsta savo prietaisus pritvirtinti prie sienos. Iš priekio šis televizorius yra panašus į „LG NANO90 2020“. Jis turi plonus rėmus (apie 1 cm) ir šiek tiek pertvarkytas kojas – jos yra mažiau gilios. Nugarėlė turi naują išvaizdą, panaši į brangesnį „ LG NANO99 8K 2020“. Dabar ji nėra tokia aptaki kaip anksčiau.

LG NANO906P - dizainas

Kabelius galima nukreipti specialiais spaustukais per kojas. Visos jungtys nukreiptos į šoną arba į apačią, todėl nėra jokių problemų tvirtinant sienas per VESA 300 x 300 laikiklį. „NanoCell“ linijos „LG 55NANO906PB“ televizorius yra geros kokybės. Tai patvarus ir stabilus televizorius. Galinis skydelis šiek tiek lenkiasi viduryje ir šalia jungčių, tačiau daugumai žmonių tai neturėtų kelti problemų. Aptariamo modelio matmenys yra 123,2 x 78 x 25,7 cm, o svoris – 18,4 kg.

Vaizdo kokybė

„BGR“ pikselių IPS skydelis nustato „LG 55NANO906P“ televizoriaus vaizdo kokybę. Pagrindinis jo trūkumas yra mažas kontrasto santykis, palyginti su VA matricomis . Tamsoje juoda spalva atrodo pilka. Vietinė pritemdymo funkcija kontrasto žymiai nepagerina (nuo 1150: 1 iki 1200: 1). Tačiau jis gali išjungti LED apšvietimą visiškai juodame ekrane, o tai pastebimai pagerina tikrojo turinio kontrastą.

Visas masės tiesioginis apšvietimas su 32 pritemdymo zonomis. Varianto pritemdymas scenas tamsina ir ryškiose vietose praranda detalumą. Greitai judantys objektai mažai pereina tarp tamsesnių zonų ir tai matoma įjungus ir išjungiant zoną. Apskritai, nors parinktis padeda pagerinti kontrastą, ji pablogina vaizdo kokybę.

55NANO906P televizoriaus skydelio ryškumas tinka tiek SDR, tiek HDR turiniui. Tikrosios scenos didžiausias SDR ryškumas yra apie 380 nitų, palyginti su 260 nitų „NANO90 2020“. Kaip matote, tai yra reikšmingas patobulinimas. Didžiausias ryškumas HDR padidėjo panašiai – nuo 400 nitų iki 550 nitų. IPS skydams būdingas įprastas pilkos spalvos tolygumas, ypač tamsiose scenose. Juodos spalvos vienodumas, kaip visada, neatitinka IPS „NanoCell“.

„LG NANO906“ žiūrėjimo kampai nėra blogi, tačiau išplėstais kampais spalvų tikslumas vis tiek blogėja – spalvos tamsėja. Apskritai spalvų derinimas iš dėžutės nuvilia. Tai yra ir neteisinga baltos spalvos balansas, ir neteisinga gama – ir visos scenos yra per ryškios, ypač ryškios. Spalvų temperatūra yra nukreipta į vėsesnę pusę, suteikiant vaizdui mėlyną atspalvį.

Visos šios problemos išsprendžiamos po kalibravimo. Spalvų atkūrimas po kalibravimo yra fantastiškas. Beveik neįmanoma aptikti likusių baltos spalvos balanso ir spalvos netikslumų. Gama yra beveik idealiai pritaikyta turiniui, o spalvų temperatūra yra arčiau tikrojo 6500K. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip nustatyti „LG 4K“ televizorių.

„LG 55NANO906“ televizorius palaiko HDR10, HLG ir „Dolby Vision“ ir turi tinkamą spalvų gamą HDR turiniui. Techniškai tai nelaikoma plačia spalvų gama. Spalvų tūris sunkiai atvaizduoja tamsias spalvas dėl mažo kontrasto, tačiau geriau tinka su ryškesnėmis spalvomis. 10 bitų skydelio gradiento valdymas yra puikus. Pilkose atspalviuose yra dryžių, tačiau jie nėra labai pastebimi.

Judesio apdorojimas

NANO906P serijos LG skystųjų kristalų televizorių atsako laikas yra geras – apie 13 ms. Už greitai judančių objektų matomas neryškus takas, tačiau apskritai judėjimas atrodo gerai. „LG NANO906P“ televizorius naudoja PWM 960 Hz dažniu, kad sumažintų apšvietimo ryškumą. Mirgėjimas beveik nepastebimas.

„LG TV“ turi juodo krašto įterpimo funkciją, kuri pagerina judančių objektų . Yra judesio interpoliacijos funkcija mažo kadrų dažnio turiniui, vadinama muilo operos efektu. Jis gali interpoluoti turinį nuo 60 kadrų per sekundę iki 120 kadrų per sekundę, taip pat nuo 30 kadrų per sekundę iki 60 kadrų per sekundę.

„LG NANO90 55“ televizoriuje yra įmontuotas „HDMI Forum VRR“ ir „FreeSync“ . Be to, jis pašalina bet kokio šaltinio virpėjimą 24p turinyje. Nepaisant greito reagavimo laiko, toks turinys gali šiek tiek sulėtėti arba mikčioti. Norėdami tai pašalinti, galite įjungti judesio interpoliaciją.

„LG“ pristatė naują 2021 m. Televizorių „Prevent Input Delay“ nustatymą, o nustatę į „Boost“, 60Hz turinio įvesties vėlavimas sumažėja maždaug 3ms, palyginti su „LG NANO90 2020“. Tačiau tai neturi įtakos turiniui. 120 Hz. Vidutinė 1080p išėjimo delsa 60 Hz dažniu yra 11,6 ms.

Garso kokybė

Kalbant apie garsą, NANO906PB gali pateikti įspūdingą aiškumą net ir esant dideliam garsui. Bet niekada nenuskambės taip gerai, jei nenaudosite garso sistemą. Nors „Dolby Atmos“ palaikymas visais būdais pagerina našumą. Bosas nėra toks gyvas, kaip galima tikėtis, tačiau dialogo aiškumas tai tikrai kompensuos.

Bendra garso galia yra 40 W: 20 W žemų dažnių kolonėlė ir 10 kiekvienam kanalui. AI garso įgalinimas leidžia geriau valdyti garsiąsias filmo dalis ir palaiko pastovų lygį bet kokiu nustatytu garsumu.

Išmanioji televizija

2021 metais LG pertvarkė savo „webOS“ platformą. Dabar „webOS 6.0“ galite gauti visą pagrindinį puslapį su visomis savo programomis, o ne reklamjuostę, kuri buvo ankstesnių versijų apačioje. Tai lengva naudoti, o meniu naršymas atrodo gana sklandus. Yra specialus „skelbimų puslapis“, kuriame galite nusipirkti visus reklamuojamus produktus.

„LG“ programų parduotuvėje yra platus pasirinkimas ir programos veikia sklandžiai. Bet kokį turinį galima atkurti iš USB disko, įskaitant HDR. „LG“ populiarusis „Magic“ nuotolinio valdymo pultas taip pat buvo pertvarkytas 2021 m. Vietoj išlenktos formos, jis dabar yra plokščias ir turi daugiau nuorodų į „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „Disney +“ ir programų parduotuvę.

Jis turi tas pačias funkcijas kaip ir ankstesni „Magic Remote“ valdikliai. Jis gali būti naudojamas su tradiciniais mygtukais arba su judesio valdomu žymikliu. Integruotas mikrofonas suteikia prieigą tiek prie „Google“ padėjėjo, tiek prie „Alexa“. Galite paprašyti, kad jis pakeistų įvestį, ieškotų turinio, tačiau tai neatėjo į nustatymų pakeitimą.

Jungtys

Jei pažvelgsite į televizorių NANO 906R iš užpakalio, pagrindinė jungčių grupė bus nukreipta į išorę į dešinę. Yra keturi HDMI prievadai, iš kurių du yra 2.1 versija – labai patogu PS5 ir „Xbox Series X“ konsolėms. HDMI3 prievadas turi „ eARC“, kad išnaudotų visas šiuolaikinių garso juostų galimybes. Taip pat yra 3 USB 2.0 prievadai.

Belaidis ryšys yra dviejų juostų „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ versija. Galinio skydelio apačioje yra LAN jungtis laidiniam interneto ryšiui ir du antenos lizdai – palydoviniai ir antžeminiai (priklausomai nuo vietos). Garsas skleidžiamas iš optinio prievado arba ausinių lizdo (linijos išvestis).

NANO906PB peržiūros rezultatai

LG NANO906PB apžvalgos pabaigoje – trumpos išvados. Televizorius pasižymi gausiu funkcijų rinkiniu ir sudėtingais 2021 m. „LG NanoCells“ nustatymais, kad būtų užtikrinta maksimali žiūrėjimo patirtis. Garsas yra pakankamai malonus, tad garso sistemos nereikės mažose patalpose (žinoma, jei nenorite sodresnių bosų).

Apskritai vartotojo sąsaja yra nepaprastai sklandi. NANO906 tinka ir žaidėjams. Platus žiūrėjimo kampas tinka žiūrėti televizorių su maža grupe. Trūkumai yra palyginti mažas kontrastas ir blogas vietinio pritemdymo parinkties įgyvendinimas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *