
„Hisense U8GQ“ serija yra viena geriausių kompanijos 4K ULED televizorių serijos 2021 m. Deja, U8G naudojamas 8 bitų 120 Hz 4K UHD IPS skydelis. Matricoje yra tiesioginis LED apšvietimas su 90 zonų viso masyvo vietiniu pritemdymu ir kvantinių taškų technologija. Vietos pritemdymo zonos valdomos naudojant pažangų algoritmą.
Papildomos premijos apima „Dolby Atmos“, „Dolby Vision“ ir HDR10 +palaikymą. Nėra „JBL Audio“ garso sistemos, kaip buvo praėjusių metų U8QF serijoje. Naujoji „Hisense U8G“ linija yra dviejų dydžių – 55 ir 65 colių. Apsvarstykite „Hisense 55U8GQ 4K ULED TV“ apžvalgą kaip šios serijos atstovą.
„Hisense U8GQ“ apžvalga
„Hisense“ U8GQ seriją maitina keturių branduolių procesorius, o didžiausias ryškumas yra 1000 nitų. Jis palaiko DCI-P3 ir „Rec. 2020“ plačią spalvų gamą pagal HDR10 ir „Dolby Vision“ standartus. Įmontuotos garso sistemos galia yra 20 vatų. „Dolby Atmos“ palaikymas leidžia prijungti išorinius garsiakalbius su įmontuotu vidiniu dekodavimu.
Dizainas
„Hisense U8GQ“ televizorių serija gali pasigirti aukšta pastatymo kokybe. Įmonė naudojo juodą plastiką su metaliniais elementais. Televizorius „Hisense 55U8GQ“ yra sumontuotas ant centrinio V formos stovo, kuris užtikrina tvirtą atramą ir kurio montavimui nereikia labai plataus horizontalaus paviršiaus.
Skydo gale yra kabelių valdymo vieta. Tai užtikrina, kad žiūrint į televizorių iš priekio nematomos įvairios jungtys. Televizorius yra šiek tiek storesnis nei plonas OLED . Bet tai yra FALD naudojimo pasekmė . Kadangi į televizorius dažniausiai nežiūrime iš šono, šis storis neturi jokios įtakos, išskyrus tvirtinimą prie sienos.
Priekinio skydelio apačioje yra plonas rėmelis su įmonės logotipu. Bendra pilka metalinė apdaila atrodo moderniai ir susidaro įspūdis, kad „Haysen 55U8GQ“ yra brangus modelis.
Sujungimai
Jungtys yra U8GQ televizoriaus gale ir yra šone bei gale. Šone yra CI lizdas, dvigubas RF imtuvas, du USB 2.0 + USB 3.0 prievadai ir trys HDMI 2.0b įėjimai . Galinėje pusėje yra dar vienas HDMI prievadas, optinė skaitmeninė išvestis ir eterneto prievadas. Taip pat yra įmontuotas „Bluetooth“ ir dviejų juostų „Wi-Fi“.
Komplekte esantis nuotolinio valdymo pultas yra plonas sidabrinis korpusas su juodais valdymo klavišais ir baltais tiesioginės prieigos klavišais srautinio perdavimo paslaugoms. Išdėstymas yra logiškas ir intuityvus, pagrindiniai mygtukai yra centre. Nuotolinio valdymo pultas puikiai telpa rankoje ir juo lengva naudotis. Liečiamas jausmas yra geras, o konstrukcijos kokybė atitinka kainą.
Vaizdas
„Hisense 55U8GQ“ yra 55 colių tiesioginio apšvietimo LCD televizorius, kuriame naudojamas 90 zonų vietinis pritemdymas (FALD). Skydo vienodumas yra geras, tačiau tam tikruose bandomuosiuose vaizduose centras yra šiek tiek tamsesnis. Ryškesniame lygyje yra tam tikras subtilus purvino ekrano efektas.
Turinyje, kuriame naudojama viena dominuojanti spalva, taip pat galite pamatyti nešvaraus ekrano efektą, kuris yra šalutinis U8GQ naudojamos foninio apšvietimo technologijos efektas. Tačiau dauguma šių problemų matomos tik bandymų rėmuose. Daugumai šios problemos nėra pernelyg akivaizdžios.
Intensyvų prašvietimą kartais galima pastebėti, kai ryškūs objektai yra tamsiame fone. Spalvų apdorojimo algoritmas, naudojamas U8GQ, gali būti agresyvus. Kai kuriais atvejais, atkuriant HDR, foninis apšvietimas visiškai išjungiamas scenose, kurios turėtų būti labai tamsios.
Kelis kartus buvo pastebėta, kad naudojant „Dolby Vision“ turinį, keičiant sceną iš tamsios į šviesią arba atvirkščiai, pastebimas ryškumo padidėjimas, o pritemdymas automatiškai bando rasti tinkamą lygį. Tai priklauso nuo dabartinės scenos. Taigi galima daryti išvadą, kad „Hisense“ su pritemdymo algoritmu apdorojama ilgiau.
55U8GQ matymo kampai yra normalūs ir atitinka lūkesčius iš IPS matricos. Judesio valdymas yra tinkamas, be pastebimo drebėjimo net esant 24 kadrams per sekundę. Tiesiog išjunkite judesio sklandumo apdorojimą. Po objektų ir kitų artefaktų taip pat yra tam tikras judėjimas. Įjungus „sklandaus judesio“ režimą, interpoliacija iškart išgauna muilo operos efektą, o pritaikius aukštesnius nustatymus, artefaktai tampa daug labiau pastebimi.
Yra pasirinktiniai ryškumo ir judesio nustatymai. Jei norite žiūrėti sportą ar kitą greitai kintantį vaizdo įrašų turinį, turėsite eksperimentuoti su jais meniu. Tačiau įprastiems filmams ir dramoms šis apdorojimas turėtų būti išjungtas.
Manoma, kad U8GQ geriausiai tinka darbui patalpoje, kurioje yra išsklaidyta šviesa, arba kai išorinė šviesa naudojama už televizoriaus ekrano, kad pagerėtų matomumas prietemoje. Juodos spalvos yra geros, tačiau žiūrint tamsoje juodose spalvose yra gana daug triukšmo. Taigi šios serijos televizorius geriausia naudoti su aplinkos apšvietimu.
„Hisense 55U8GQ“ puikiai rodo SDR gerai apšviestame kambaryje, pasižymi puikia dinamika, geru lauko gyliu ir teisingomis vaizdo detalėmis. Spalvos yra padorios, su labai gerais odos tonais ir veido detalėmis. Tuo pačiu metu pagrindinės spalvos yra gerai prisotintos puikiomis tonacijomis ir gradacijomis.
DVB-T2 kanalų perjungimas gerai veikia su subalansuotu vaizdu. SDR apdorojimas atlieka puikų mastelio keitimo darbą, dėl kurio akivaizdžiai nesumažėja kontūrų kraštai arba nesimato plonų linijų. Beje, triukšmo mažinimo nepastebėta, o tai gerai. Nors vaizdas iš SD 576i galėjo būti geresnis.
HDR turinys yra įspūdingas gerai apšviestame kambaryje. 55U8GQ televizorius pasižymi gera dinamika, be matomų juodos spalvos praskiedimo problemų. Tonų atvaizdavimas yra gana padorus, nes „Hisense“ techniškai gali suteikti 1000 nitų ryškumo be didelių sunkumų.
Žaidimo režimas
Konsolės su „Hisense 55U8GQ“ puikiai jaučiasi dėl 17 ms įvesties atsilikimo SDR ir HDR režimais. Nurodyti prievadai iš dalies atitinka HDMI 2.1 standartą, nes brošiūrose paminėti VRR ir ALLM. Šioje serijoje „dalinis“ palaikymas 2.1.
Išmanusis televizorius
Pačios įmonės OS VIDAA U5.0 yra labai paprasta naudoti, sistema reaguoja į nuotolinio valdymo komandas. Vartotojas turi visas pagrindines programas, tokias kaip „Netflix“, „Rakuten“, „Prime Video“, „Bitbox“ ir „YouTube“ 4K HDR. „Disney +“ ir „Apple TV +“ paslaugos lieka abejotinos.
Garsas
Galiausiai, garso juosta, kuri nurodyta oficialių išteklių specifikacijose. Tai sukėlė neabejotiną susidomėjimą, dėl kurio buvo kreiptasi į atstovus. Jie paskelbė,kad tv palaikantis „Dolby Atmos“ ir pradėjo kalbėti apie tai, kaip garsas paskirstomas šiuo režimu …
Buvo užduotas konkretus klausimas: „Kiek garsiakalbių yra televizoriuje“? Ir vėl po pauzės pasirodė atsakymas – tik du garsiakalbiai po 10 vatų. Taigi, buvo išsklaidytas gražus mitas apie garso juostą „Hisense U8GQ“ televizoriuose. Daugiakanalis garsas pasiekiamas tik naudojant išorinius garsiakalbius.
Bendra garso kokybė yra gera naudojant paprastą 2.0 garso schemą , kuri atitinka įprastus šio rinkos sektoriaus televizorius. Kokybiškam atkūrimui trūksta gilių bosų, tačiau garso sistema užtikrina gerai subalansuotą, aiškų vokalą ir dialogus.
U8GQ peržiūros rezultatai
Baigdami Hisense U8GQ apžvalgą, apibendrinkime tai, kas buvo pasakyta. Jei ieškote LCD televizoriaus šauniems filmams, „Hisense U8GQ“ nėra tinkamas modelis. Tikriausiai turėsite ieškoti brangesnio LCD modelio arba apsvarstyti OLED parinktį. Ši serija skirta ne entuziastams, yra geresnių variantų, bet už didelę sumą.
Bet jei ieškote kasdienio gyvenamojo kambario varianto, pasižyminčio geru žaidimų našumu, geru dizainu ir tinkamu SDR bei HDR žiūrėjimu, tai 1000 nitų „Hisense U8GQ“ yra tinkamas pasirinkimas. Didžiausias HDR ryškumas yra įspūdingas, o puiki dinamika ir turtingos spalvingos specifikacijos yra papildoma modelių premija.
Argumentai „už“
Tinkamas vaizdo tikslumas.
Didžiausias 1000 nitų ryškumas HDR.
90 zonų FALD apšvietimas.
HDR10 +, „Dolby Vision“, „Dolby Atmos“.
Gera pastatymo kokybė.
Prieš
Agresyvus vietinis pritemdymas.
Juodos spalvos vienodumas.
Kai kurie judesio apdorojimo taškai.