2022 m. Samsung Neo QLED televizorių serija

2022 m. Samsung Neo QLED televizoriu serija

„Neo QLED“ televizoriai vėl bus dėmesio centre 2022 m. „Samsung“ televizorių serijoje. Šią seriją sudarys 4K televizoriai: QN95B, QN90B, QN95B, QN85B ir 8K televizoriai: QN900B, QN800B, QN700B. Modeliai bus atnaujinti su tokiomis naujovėmis: „Dolby Atmos“ palaikymu, 144Hz atnaujinimo dažniu ir daugybe kitų, kurias aptarsime šiame straipsnyje.

2022 m. Samsung Neo QLED televizoriu serija

2022 m. Samsung Neo QLED televizoriai

8K modeliai bus pavadinti QN900B, QN800B ir QN700B. Tikslaus ekrano įstrižainių sąrašo dar nėra. Tačiau galime manyti, kad 4K modeliai bus nuo 43 iki 85 colių, o 8K įrenginiai bus nuo 65 iki 85 colių.

Dizainas – Infinity One Design

Pradėkime nuo pirmojo įspūdžio apie Neo QLED televizorius. 2021 m. buvo pristatytas geriausias modelis QN900A su Infinity One dizainu. Ekranas turėjo beveik nematomą rėmelį ir buvo itin plonas. Garsiakalbiai, skleidžiantys kambarį užpildantį garsą, taip pat buvo įrėminti stilingame aliuminio rėme. „Infinity One Design“ bus išplėstas 2022 m.

Jį gaus tokios serijos kaip: QN900B (8K), QN800B (8K), QN700B (8K) ir net 75 colių QN95B (4K) versija. Nuo šiol televizoriaus storis tik 16,7 mm. Dėl šios priežasties jis turėtų atrodyti labai elegantiškas, ypač pritvirtintas prie sienos. Taip pat verta pridurti, kad aptariamos serijos One Connect Box tapo dar plonesnis. „Samsung“ teigimu, jo dizainas buvo perkurtas. Jungiamosios dėžutės tūris sumažėjo 23%.

4K 144 Hz 4K NEO QLED televizoriams

Panašu, kad tai pirmas kartas, kai 4K NEO QLED televizoriai gauna „išskirtinę funkciją“, kurios trūko net 8K įrenginiuose. Modeliai gali atkurti 4K vaizdo signalus 144 Hz dažniu, o tai tikrai sukels šurmulį žaidimų aplinkoje. 144 Hz šiuo metu palaiko tik 4K žaidimų monitoriai, kai jie yra suporuoti su kompiuterine sistema atitinkama vaizdo plokšte, turinčia HDMI 2.1 prievadą. „PlayStation 5“ ir „ Xbox Series X“ yra skirti maksimaliam 120 Hz dažniui. 4K @ 144 Hz su 10 bitų ir visomis 4:4:4 spalvomis gali neveikti, jei vaizdo režimas viršija apskaičiuotą 48 Gbps pralaidumą. Tačiau sumažintas spalvų gylis (4:2:2 arba 4:2:0) arba DSC (Display Stream Compression) naudojimas turėtų „pašalinti“ šią kliūtį.

Naujas Neo Quantum procesorius

„Samsung“ savo 2022 m. NEO QLED televizoriuose įrengė naują „Neo Quantum“ procesorių. Samsung anonsas apie NEO Quantum procesorių tikrai skamba gerai, nors ir kiek skeptiškai. Juk pagerintas veikimas turėtų būti lengvai matomas ir girdimas. Tačiau bet kuriuo atveju kai kurios 2021 metų modelių „ankstyvosios problemos“ buvo ištaisytos. Jutiklio technologija buvo padidinta nuo 12 bitų iki 14 bitų, o tai keturis kartus padidina ryškumo lygių skaičių nuo 4096 iki didžiulių 16384! Tačiau dar įdomesnis yra pranešimas apie patobulintą kontrasto ekrano technologiją, skirtą mini LED foniniams apšvietimams.

Dirbtinio intelekto technologija (Shape Adaptive Light Technology) atpažįsta linijas, formas ir paviršius ir taip realiuoju laiku reguliuoja dešimties tūkstančių mini šviesos diodų ryškumą. Galbūt, naudojant šį algoritmą, bus sumažintas arba net visiškai pašalintas trūkumas, kai tamsiuose vaizduose su daugybe šviesos taškų (pavyzdžiui, žvaigždėtas dangus).

2022 m. Samsung Neo QLED televizoriai side view

Siekdama pagerinti vaizdo gylio efektą, „Samsung“ naujuose NEO QLED televizoriuose prideda „Real Depth Enhancer“ funkciją. „Multi-intelligent Picture Algorithm“ atpažįsta svarbius vaizdo srauto objektus ir optimizuoja juos taip, kad jie labiau patrauktų žiūrovo dėmesį nei fonas.

Visiškas Dolby Atmos palaikymas

„Samsung“ 2022 m. NEO QLED televizoriai yra pirmieji modeliai, siūlantys visą „ Dolby Atmos“ palaikymą. Tai reiškia, kad televizoriai ne tik priima „Dolby Atmos“ signalus iš srautinio perdavimo teikėjų, bet ir gali juos apdoroti tiesiogiai televizoriuje naudodami dekoderį. Atitinkamai, „Samsung“ visuose „Neo QLED“ televizoriuose įrengė aukštos kokybės garsiakalbius, kad būtų galima mėgautis patalpą užpildančiomis erdvinio garso patirtimi. Pagrindiniai QN900B serijos modeliai iškelia jį į kraštutinumą su 6.2.4 garso sistema, kurios bendra galia 90 W!

Dolby Atmos bevielis perdavimas

Suporuotas su nauja „Samsung“ garso juosta, televizorius ir garso juosta dabar dar geriau susijungia su „Q-Symphony“. Garso ekrano sinchronizavimas vėl buvo patobulintas. Dabar jis suteikia žiūrovui dar geresnę garso kokybę.

Tačiau svarbiausia yra belaidis Dolby Atmos garso signalų perdavimas. Išmanieji televizoriai gali transliuoti 3D garsą į garso juostas be HDMI (eARC) laido , todėl nereikia papildomo kabelio jungties.

„Samsung Smart Calibration“ QLED televizoriuje 2022

Dar viena naujovė – Samsung Smart Calibration. Šis kalibravimas skirtas ne tik QN900B, QN800B, QN700B, QN95B, QN90B ir QN85B NEO QLED 2022 serijoms, bet ir įprastiems QLED televizoriams Q60B ir naujesnėms serijoms (Q70B, Q80B).

„Samsung Galaxy“ išmaniajame telefone bandomieji vaizdai rodomi televizoriuje per meniu esančią kalibravimo programėlę arba per nemokamą išmaniojo telefono programėlę. Išmaniojo telefono kamera įrašo vaizdus. Tada jis palygina ir koreguoja pilkos spalvos ir spalvų nustatymus, kad gautų geriausią vaizdo rezultatą.

Turėtų būti prieinami du režimai: greitas kalibravimas, kuris trunka apie 30 sekundžių, ir „profesionalus kalibravimas“, kuris trunka 10 minučių. Pastaroji parinktis turėtų duoti rezultatą, panašų į profesionalų kalibravimą.

Išplėstinės „Smart Hub“ funkcijos

2021 m. „Samsung“ išmanieji televizoriai taip pat bus atnaujinti su nauju turiniu ir galimybėmis. „Samsung Gaming Hub“ leidžia žaidėjams greičiau rasti mėgstamus žaidimus ir juose pasinerti naudojant žaidimų srautinio perdavimo paslaugas. „Samsung“ partnerystė su pramonės lyderiais „NVIDIA GeForce Now“, „Stadia“ ir „Utomik“ suteikia žaidėjams prieigą prie didžiulės žaidimų bibliotekos. Taip pat pasirodė NFT platforma. Ši programa yra intuityvi, integruota platforma, skirta skaitmeninio meno paieškai, pirkimui ir pardavimui.

NEO QLED 2022 modelio metų rezultatai

Daugeliui kyla klausimas, ar verta atkreipti dėmesį į 2022 m. NEO QLED modelius, ar laukti QD-OLED? Rekomenduotume pirmąjį, nes šie įrenginiai yra pigesni ir tikrai bus parduodami. Naujovės ir patobulinimai neabejotinai verčia išgirsti pirmuosius klientų atsiliepimus. Trumpa Samsung TV 2022 NEO QLED santrauka paskelbta žemiau:

8K serija: QN900B, QN800B, QN700B.

4K serija: QN95B, QN90B, QN85B.

Dydžiai coliais: nuo 43 iki 85 colių.

„Infinity“ dizainas išplėstas QN900B, QN800B, QN700B ir 75QN95B serijoms.

Ekrano gylis 16,7 mm.
One Connect Box yra 23% mažesnė.
Naujas Neo Quantum procesorius.
Adaptyvaus apšvietimo technologija.
Real Depth Enhancer (sustiprina gylio efektą).

4K @ 144Hz režimas, skirtas 4K NEO QLED.
HDR10 + žaidimai.
Dolby Atmos dekoderis.
Samsung Smart kalibravimas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *