2021 m. „Samsung Neo QLED“ televizoriai

„First Look CES 2021“ renginio metu „Samsung“ pristatė savo įpėdinį „QLED TV“. Tai technologija, kurią jie vadina „Neo QLED“. Šios technologijos esmė ta, kad apšvietime yra 10 kartų daugiau šviesos diodų nei įprastame QLED televizoriuje. Dėl to ryškumas ryškiai padidėja, valdomų zonų skaičius padidėja, o žiūrėjimo kampai plečiasi.

2021 m. „Samsung Neo QLED“

„Neo QLED“ yra:

„Neo QLED“ semiasi įkvėpimo iš milžiniško „Samsung“ „Mini-LED“ televizoriaus „ The Wall“ ir naudoja visiškai naują „Samsung“ sukurtą šviesos diodų tipą, kad sutelktų šviesą per kvantinių taškų filtrą. Dėl to televizorius gauna 100% DCI-P3 spalvų gamą ir patobulintą vietinį pritemdymą.

Nepaisant naujo pavadinimo, „Neo QLED“ televizoriai laikysis tradicinių „Samsung“ ženklinimo schemų. Be to, šie televizoriai bus suskirstyti į dvi klases. 4K segmente modeliai bus vadinami „Samsung QN95A“, „QN90A“ ir „QN85A“. Taip pat bus išleistos dvi naujos „Samsung Neo QLED 8K“ serijos: „Samsung QN900A“ ir „Samsung QN800A“.

Ryškesni ekranai su geresniu kontrastu

Per pastaruosius kelerius metus savaime skleidžiančių technologijų naudojimas OLED televizoriams suteikė tikrą pranašumą prieš QLED ir kitus kvantinių taškų skystųjų kristalų televizorius kontrasto atžvilgiu. Tačiau sumažinus šviesos diodų dydį ir sumažinant šviesos sklaidą, „Neo QLED“ turėtų atkurti juodą spalvą kaip ir OLED.

Be to, „Neo QLED“ išlaiko didesnį piko ryškumą. „Neo QLED“ gali būti puikus LED LCD televizorių ekvalaizeris. Tačiau visus šiuos naujus šviesos diodus reikės valdyti atskirai. Tokiai užduočiai atlikti reikalingas protingesnis ir efektyvesnis procesorius.

Kad jis veiktų, kiekvieno iš šių televizorių smegenys bus naujas „Samsung“ kvantinis procesorius, galintis efektyviai valdyti kiekvieną iš šių atskirų šviesos diodų, taip pat gauti aplinkos šviesos duomenis iš televizoriaus jutiklio. Dėl to ekrano ryškumą galima automatiškai padidinti arba sumažinti.

Pasak „Samsung“, procesorius masteliui naudos „Multi-Intelligence Deep Learning“ technologiją, kuri naudoja iki 16 neuroninių tinklų duomenų bazių, kad turinys būtų tinkamai ir tiksliai išplėstas iki 8K raiškos.

HDMI 2.1 skirtas 4K su VRR, ALLM, „FreeSync Premium“

Į klausimą, kokios specifikacijos bus naudojamos „Samsung Neo QLED 4K“ televizoriams, Danas Shinashi („Samsung“ produktų planavimo direktorius) atsakė trumpai. Jis sakė, kad HDMI 2.1 bus visos galimybės, kurias šiandien naudoja televizorius … Tai 4K @ 120Hz, VRR, ALLM, FreeSync Premium.

Po to Dengas Šinaši apibendrino savo atsakymą žodžiais: „Už viską“. Taigi, „QLED Neo“ televizoriai puikiai tinka žaidėjams, neseniai įsigijusiems „ Xbox“ seriją X arba PS5 . Dabar jie ieško tinkamo ekrano.

Taigi „Neo QLED“ televizoriai su įmontuotu 4K / 120Hz palaikymu su VRR gali būti vieni iš patraukliausių naujos kartos žaidimų konsolėms. Tačiau „Neo QLED TV“ apima ne tik pažangiausias 2020 m. savybes. Šie televizoriai taip pat turės keletą naujų technologijų.

“2021 m. Žengsime dar vieną žingsnį”, – interviu sakė Shinashi. „Pridedame dvi naujas labai šaunias funkcijas. Vienas iš jų yra žaidimų juosta, kurią galite suaktyvinti paprašę. Galite pamatyti savo HDR būseną, dabartinį kadrų dažnį, pamatyti, ar jūsų įjungtas ar išjungtas automatinis mažos delsos režimas. Taip pat galima pritaikyti pagal savo pageidavimus. Taigi aistringi žaidėjai viską įvertins “.

Neo QLED geriausias televizorius?

Viskas, ką girdėjome apie „Samsung Neo QLED“ televizorius, skamba perspektyviai – nuo didesnio ryškumo ir geresnio kontrasto iki naujų žaidimų funkcijų ir 4K / 120Hz palaikymo. Panašu, kad nėra nė vieno silpno taško, apie kurį reikėtų kalbėti.

Jei „Samsung“ tikrai gali padaryti viską, kas išdėstyta pirmiau, ir už prieinamą kainą.

Tačiau jei jie atitinka 2020 m. „Samsung“ televizorius : „ Samsung Q90T“ ir „ Samsung Q80T“ , tai yra priežasčių manyti, kad „Neo QLED“ yra būtent tai, ko televizijos žiūrovai ir žaidėjai laukė. 

2 thoughts on “2021 m. „Samsung Neo QLED“ televizoriai”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *